Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Odhalený vesmír

‹ zpět

Epizoda 1: Původní raketový muž, host David Adair

David Wilcock představuje Davida Adaire, informátora z původního projektu Odhalení, který většinu svého života pracoval na vývoji tajné raketové technologie. Jak začal pouštět rakety v kukuřičném poli v Ohiu, armáda začala mít zájem o jeho neobvyklý koníček.

více
délka: 32:56

Epizoda 2: Biografie Davida Adaira

David Adair vysvětluje, jak se stal původním raketovým mužem.

více
délka: 8:32

Epizoda 3: Sestup do Oblasti 51 s Davidem Adairem

David Adair pokračuje v povídání o sestupu do Oblasti 51. S Davidem Wilcockem se baví o průzkumu mimozemského fúzního reaktoru.

více
délka: 39:20

Epizoda 4: Rozdělení časových přímek a taktiky k odvrácení pozornosti

Zkušenosti Coreyho Gooda s tajným vesmírným programem pokračují. Vrací se a předává nám informace o rychle se měnících okolnostech ohledně odhalení a konfliktů mezi leteckými složkami a námořnictvem. Několik nordických skupin se chystá porušit Mohamedovu úmluvu a možná se začnou obracet na lidstvo.

více
délka: 43:54

Epizoda 5: William Tompkins: Narušení draconiánské nadvlády

Naposledy se podívejme na informace uvolněné Williamem Tompkinsem, který strávil poslední roky svého života odhalováním tajných programů veřejnosti. Popisuje rozsáhlý vojenský podzemní dopravní systém a draconiánskou nadvládu od mezihvězdné výměny otroků až po globální kontrolu mysli.

více
délka: 35:58

Epizoda 6: Dotazy diváků, 10. část: Obavy o vzestup a planetární šílenství

Corey a David odpovídají na nové otázky od diváků týkající se vzestupu, pozitivnějších časových přímek a jak odhalení ovlivňují různé příběhy.

více
délka: 26:18

Epizoda 7: Vzestup Země

Corey Goode poskytuje další informace ohledně nepříjemné situace civilizace v podzemí, zvýšených kontaktů Ansharů a vzestupu Země.

více
délka: 26:18

Epizoda 8: Dotazy diváků, 11. část: Příprava na vzestup

David a Corey si připravili další otázky a jejich odpovědi vás možná překvapí. Zkoumají detaily nadcházejícího vzestupu.

více
délka: 27:37

Epizoda 9: Zunijské odhalení s Cliffordem Mahootym

Clifford Mahooty, strážce moudrosti kmene Zuni Pueblo v Novém Mexiku, se připojí k Davidu Wilcockovi a Corey Goodovi, aby probrali historii jeho kmene s mimozemskými civilizacemi. Nastal čas tyto záležitosti sdílet se světem, abychom společně mohli zahájit proces léčení.

více
délka: 29:37

Epizoda 10: Proroctví Hopiů a Zuniů s Cliffordem Mahootym

Clifford Mahooty, strážce moudrosti kmene Zuni Pueblo, pokračuje v předávání informací, které skrývají domorodé kultury amerického jihozápadu, aby budoucí generace znaly historii mimozemského kontaktu s naší planetou. Svět je na ně připraven.

více
délka: 30:00

Epizoda 11: Alchymie a Zákon jednoty

David Wilcock a Corey Goode zkoumají alchymické koncepty a propojují je s vědou tajných kosmických programů a Zákonem jednoty. Tyto informace přežily mnoho katastrof, aby se k nám dostaly ze starověkých pevnin Atlantidy a Lemurie.

více
délka: 29:29

Epizoda 12: Setkání s tříprstými bytostmi s Petem Petersonem

Pete Peterson vypráví o setkáních s tříprstými mimozemskými bytostmi, které se překvapivě podobají mumiím nedávno nalezeným v Nazce.

více
délka: 29:37

Epizoda 13: Dotazy diváků, 12. část: Potlačená odhalení a koordinované komunikace

Otázky neustále přicházejí a David s Coreym znají všechny odpovědi. Mediální odhalení utichla, předávání zprávy od Blue Aviánů, telepatická komunikace a pozitivní plazovci jsou jedny z mnoha otázek.

více
délka: 26:28

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics