Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Odhalený vesmír

‹ zpět

Epizoda 1: Za oponou vojensko-průmyslového komplexu s Heather Sartainovou

Heather Sartainová v dětství poslouchala příběhy svého otce a jeho přátel, kteří všichni byli aerokosmičtí inženýři v počátcích různých iniciativ tajného kosmického programu. To, co slyšela, potvrzuje informace od Coreyho Goodea a dalších informátorů.

více
délka: 33:59

Epizoda 2: Odhalení skryté technologie s Heather Sartainovou

Heather Sartainová se během mnoha konverzací se svým otcem, který pracoval jako aerokosmický inženýr u Lockheed Martin, dozvěděla o výrobě různých mimozemských plavidel a skladů pro technologii, kterou nebylo možné skladovat na Zemi.

více
délka: 28:56

Epizoda 3: Zákon Jednoty a tajné kosmické programy: Negativní síly

Corey Goode nabízí pohled informátora z SSP na pasáže ze Zákona Jednoty, které vysvětlují, proč jsou tyto negativní síly tady, a proč je jim umožněno mít vliv na lidstvo.

více
délka: 33:56

Epizoda 4: Zákon Jednoty a tajné kosmické programy: Důsledky channelingů

Podle Coreyho Goodea a Zákona Jednoty nenaladěný kanál a rituální magie lze použít jako brána pro negativní entity, které pak mohou manipulovat tvůrčím vědomím naší planety.

více
délka: 28:08

Epizoda 5: Velký sluneční záblesk

Jay Weidner zkoumal vodítka ukrytá v alchymii a tajuplných symbolech a Corey Goode potvrzuje to, co Weidner zjistil v souvislosti s kolektivním vzestupem, který možná brzy přijde ve formě velkého slunečního záblesku.

více
délka: 32:13

Epizoda 6: Transformační síla velkého slunečního záblesku

Naše sluneční soustava prochází energetickým posunem, který zahajuje změny ve slunci a pro celé lidstvo. Zjistěte, co tyto změny znamenají, jak pokračujeme ve svém posunu ze třetí do čtvrté hustoty.

více
délka: 33:55

Epizoda 7: Hlubší odhalení od Williama Tompkinse

William Tompkins vysvětluje, že plné odhalení se podobá obnově vědomí, které po nás bude vyžadovat se odnaučit mnoho aspektů vědy a matematiky, které jsme přijali jako pevnou pravdu. Corey Goode vysvětluje, že mnoho těchto věcí se zveřejní, jak se malé kousky pravdy budou nadále zvyšovat.

více
délka: 34:24

Epizoda 8: Antarktida: Proces pro odhalení

Něco zvláštního se chystá v Antarktidě. Poslední zprávy naznačují, že světoví vůdci a politici podnikají cesty do Antarktidy, bez podrobností o svých důvodech proč. Corey Goode ví, proč tam jezdí, a co se našlo pod dávným ledem jižního pólu.

více
délka: 27:36

Epizoda 9: Potvrzení důkazů s Michaelem Sallou

Slyšeli jsme ohromující odhalení od Williama Tompkinse a Coreyho Goodea týkající se základu a rozšíření tajných kosmických programů. Dr. Michael Salla, světově uznávaný odborník v exopolitice, nabízí další potvrzení jejich svědectví.

více
délka: 29:21

Epizoda 10: Odhalení a tajná podzemní válka

S každým dnem se vyjednávání o plném nebo částečném odhalení zintenzivňují. Klíčové pro tyto debaty jsou společenské důsledky každé úrovně odhalení. Corey Goode vysvětluje, že někteří vedoucí pracovníci jsou přesvědčeni, že tato zneklidňující odhalení povedou k obrovským vlnám společenských nepokojů a chaosu.

více
délka: 32:59

Epizoda 11: Zkoumání počátků tajného kosmického programu s Michaelem Sallou

Spletitá historie tajného kosmického programu se před námi vyjevuje, jak Dr. Michael Salla mluví o detailech z dokumentů, které potvrzují svědectví lidí, kteří tam byli.

více
délka: 42:50

Epizoda 12: Dotazy diváků – 6. část

Corey Goode a David Wilcock jsou znovu cílem otázek vás diváků, na které odpovídají.

více
délka: 29:11

Epizoda 13: Posouvání limitů odhalení s Johnem Learem

John Lear byl dlouhou dobu legendární osobností na poli výzkumu UFO. Vyvíjí tlak s vládními organizacemi k posunutí limitů odhalení. Má přístup k tomu, co se odehrává v tajných operacích týkajících se tajné technologie a mimozemských aktivit.

více
délka: 32:12

Epizoda 14: Tajemství misí Apollo s Williamem Tompkinsem

William Tompkins se vrací a předává další ohromující svědectví týkající se své práce ve vývoji tajného kosmického programu a mimozemských linií na Zemi. Měl unikátní perspektivu na tajnou stránku slavných misí Apollo a založení ICC.

více
délka: 31:54

Epizoda 15: Dotazy diváků, 7. část

Corey a David se hlouběji dostávají do odhalení kosmických rozměrů, aby zodpověděli na dotazy diváků. Otázky obsahují umělou gravitaci na palubě vyspělých kosmických lodí, jak se máme bránit proti reptiliánům, a mnohem více.

více
délka: 27:00

Epizoda 16: Astrální projekce a naše místo ve vesmíru s Williamem Tompkinsem

William Tompkins měl jako dítě hlavu v oblacích, téměř doslova. Měl jedinečnou schopnost „létat“ do tajných lokací k prozkoumání návrhů pro své modely. Tompkins pokračuje ve svém svědectví a odhaluje, že Měsíc je velící středisko, a kam Země a lidstvo zapadá do zbytku galaxie.

více
délka: 29:33

Epizoda 17: Spojenectví s tajným kosmickým programem MIC

Corey Goode nám dává nejnovější zprávy o svých setkáních s různými skupinami – jak s tajným kosmickým programem MIC tak Blue Aviany. Navzdory jeho hrůzným setkáním s nízko položeným kosmickým programem, zdá se, že tento program se stal spojencem ve snaze prosadit odhalení.

více
délka: 30:06

Epizoda 18: Odhalení původních tajných kosmických plavidel s Markem McCandlishem

Marc McCandlish odhaluje podrobnosti experimentálního letadla navrženého během počátku tajného kosmického programu. Corey Goode vysvětluje, že mnoho těchto letadel byly předchůdci plavidel, která se začala rozšířeně používat v tajném kosmickém programu.

více
délka: 31:34

Epizoda 19: Anatarktida, nová Oblast 51

Corey Goode přináší nové informace o Antarktidě, které odhalují, že Antarktida se stala novou Oblastí 51. Říká nám, že velké aerokosmické korporace pod antarktickým ledem vytvořily zařízení pro výzkum a vývoj.

více
délka: 28:43

Epizoda 20: Technologie rychlejší než světlo s Markem McCandlishem

Mark McCandlish podrobněji vysvětluje strukturu a pohonné systémy plavidel používané v tajných kosmických programech. Corey Goode potvrzuje, že tuto technologii poprvé vytvořili Němci a nyní se běžně používá v různých kosmických programech.

více
délka: 33:26

Epizoda 21: Svědectví Boyda Bushmana

Corey Goode a David Wilcock analyzují záběry ze svědectví Boyda Bushmana, ve kterých mluví o tajných programech a podrobnostech mimozemské fyziologie. Tohle vše je součástí pokračujícího odhalení k poskytnutí pravdy všem.

více
délka: 37:49

Epizoda 22: Energie nulového bodu a vyspělá pohonná technologie s Markem McCandlishem

Mark McCandlish se ponořuje do technických detailů zakázané technologie, která zahrnuje volnou energie a pokročilé pohonné systémy. Corey Goode se přímo setkal s touto technologií a potvrzuje velkou část toho, co McCandlish odhaluje.

více
délka: 37:59

Epizoda 23: Analýza archivu snímků Josepha Skippera

Prozkoumejte snímky od Josepha Skippera, který dal dohromady rozsáhlý archiv neobvyklých rysů z Marsu, Měsíce a zemského oceánského dna. Snímky ze sond NASA poskytují řadu fotografií vzdálených světů, které byly záměrně rozmazány.

více
délka: 29:09

Epizoda 24: Červí díry a odtržené civilizace s Markem McCandlishem

Mark McCandlish odhaluje detaily z pozorování UFO, která používají červí díry v naší atmosféře k přepravě. Corey Goode doplňuje detaily za teorií a technologii používání takových transportačních způsobů.

více
délka: 29:56

Epizoda 25: Temnota na odvrácené straně Měsíce s Niarou Isleyovou

David Wilcock a Corey Goode nám představují Niaru Isleyovou, která přežila nejohavnější stránku tajného kosmického programu. To, co začala jako běžná práce s radarem na letecké základně, se stalo speciálním úkolem, který změnil její život.

více
délka: 35:51

Epizoda 26: Dotazy diváků, 8. část: Protokoly a mezery

Máte více otázek a oni mají odpovědi. Corey Goode a David Wilcock se pouští do vašich otázek o odpuštění Cabal k získání plného odhalení a jaké existují protokoly ke kontrolování informačních úniků, a mnohem více.

více
délka: 28:53

Epizoda 27: Stínová studená válka

Corey nám v této epizodě říká, že vyjednávání mezi Aliancí a Cabal dosáhly mrtvého modu, začíná se mluvit o převratu k proražení slepé uličky. Napětí v této stínové studené válce stoupá a něco brzy praskne.

více
délka: 32:20

Epizoda 28: Dotazy diváků, 9. část: Cestování v čase a budoucnost

S více otázkami přichází více odpovědí. Je hodně toho, co se můžeme dozvědět o tajných kosmických programech, a co nás jako lidstvo čeká. David a Corey mluví o budoucích činech, které plánuje Aliance, o blížících se slunečních událostech a nových informacích o procesu odhalení.

více
délka: 28:26

Epizoda 29: Svědectví o pyramidách a podzemních městech s Petem Petersonem

Pete Peterson se vrací a odhaluje, co informátoři vědí o síle pyramid a konstrukci podzemních měst. Když prvotní mimozemské civilizace dosedly na tuto planetu, před svým ústupem do podzemí postavily velké pyramidy.

více
délka: 32:56

Epizoda 30: UFO pod Antarktidou a pětiprstá záhada s Petem Petersonem

Pete Peterson uvolňuje informace související s pradávnými UFO na Antarktidě a hovoří o tom, proč máme pět prstů na každé ruce.

více
délka: 30:24

Epizoda 31: Tříprstá technologie s Petem Petersonem

Pete Peterson se hlouběji zabývá mimozemskou technologií navrženou pro tříprsté bytosti. Mnohé technologie, u kterých pracoval na zpětném inženýrství, byly původně přizpůsobeny mimozemskému druhu se třemi prsty na každé ruce. Zdá se, že je to běžným rysem u spousty mimozemských ras napříč galaxií.

více
délka: 28:46

Epizoda 32: Velký experiment

Corey Goode nám vypráví o mimozemské super federaci sestávající z 22 dlouhodobých genetických programů, které mění člověka. Jak se k velkému experimentu připojilo více ras, zároveň se zvýšila komplexnost lidského osudu.

více
délka: 38:25

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics