Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Odhalení

‹ zpět

Epizoda 1: Tajný původ lidstva s Grahamem Hancockem

Graham Hancock v této úvodní epizodě odhaluje důkazy, podle kterých katastrofické události způsobily zánik vyspělé lidské civilizace, která zaznamenanou historii předchází o několik tisíců let.

více
délka: 32:30

Epizoda 2: Posvátná věda starověkého Egypta

John Anthony West vysvětluje výzkum R. A. Schwallera de Lubicze, který dokumentuje mnohé úspěchy starověkého Egypta v kontextu posvátných věd.

více
délka: 33:08

Epizoda 3: Záhady Gízy s Robertem Bauvalem

Robert Bauval mluví o své práci, ve které se snaží odhalit ztracená tajemství Gízy, která vyústila ve vytvoření teorie korelace s Orionem a v neustálé pátrání po legendární Hale záznamů nacházející se pod sfingou.

více
délka: 33:49

Epizoda 4: Göbekli Tepe: Původ bohů s Andrew Collinsem

Starověké texty jako 1. kniha Henochova tvrdí, že lidská civilizace vznikla mnohem dříve, než co si připouští konvenční archeologové. Andrew Collins popisuje tuto dřívější dobu, kdy bohové přinesli na Zemi umění a vědu nebes a vytvořili první lidské civilizace.

více
délka: 32:52

Epizoda 5: Technologie bohů s Grahamem Hancockem

Graham Hancock vysvětluje různé metody a užití starověkých vyspělých technologií.

více
délka: 30:38

Epizoda 6: „Atlantida“ a přetrvávající osud lidstva s John Anthony Westem

Stáří starověkého Egypta je v akademických kruzích stále značně diskutované téma. John Anthony West nabízí důkazy, které mohou prokázat, že kdysi existovala globální „Atlantida“, a že její pád dal vzniku novému osudu lidstva.

více
délka: 31:12

Epizoda 7: Hledání pravdy o Gíze s Robertem Bauvalem

Největší problém akademického světa a akademiků je nejspíš jejich neústupné zastávání akceptovaných pravd. Robert Bauval odlahuje své teorie týkající se gízské plošiny.

více
délka: 41:03

Epizoda 8: Rasa Pozorovatelů s Andrew Collinsem

Andrew Collins mluví o alternativním pohledu na vyspělý druh křížených hominidů, který byl zničen katastrofickými událostmi, a mohl být původcem civilizace, jak ji známe dnes.

více
délka: 33:29

Epizoda 9: Šamanismus a starověká architektura s Grahamem Hancockem

Je možné, že entity, které stály za stavbou megalitů v Gíze, také inspirovaly architekturu ostatních starověkých kultur? Graham Hancock mluví o šamanském spojení mezi vědomím a posvátnou architekturou.

více
délka: 32:25

Epizoda 10: Esoterická věda kmene Dogonů

Kosmologické a vědecké znalosti kmene Dogonů se rovnají našemu modernímu chápání. Laird Scranton odhaluje esoterickou tradici Dogonů, která mohla mít původ u stejných nefyzických entit, které inspirovaly starověký Egypt.

více
délka: 36:37

Epizoda 11: Metafyzická vláda s Grahamem Hancockem

Metafyzické entity hrají klíčovou roli v utváření naší historie. Graham Hancock odhaluje tajné spojení mezi mocnými vůdci a metafyzickými entitami, které dokážou polapit velké množství populace do kontrolujících režimů nebo zabraňovat našemu kolektivnímu vzestupu.

více
délka: 34:45

Epizoda 12: Dogoni, Egypt a buddhismus s Lairdem Scrantonem

Laird Scranton mluví o svých kontroverzních teoriích týkající se hieroglyfických jazyků, esoterických učení Dogonů a starověkých spojení, které naše civilizace stále má s nefyzickými entitami.

více
délka: 34:10

Epizoda 13: DMT a Archa úmluvy s Grahamem Hancockem

Je možné, že rostliny obsahující DMT umožnily Mojžíšovi komunikaci s multidimenzionálními bytostmi, které mu předaly plány pro Archu úmluvy? Graham Hancock zkoumá jedny z nejkontroverznějších otázek týkajících se technologie ve starověkém Egyptě.

více
délka: 33:55

Epizoda 14: Gíza a věk Lva s Grahamem Hancockem

Graham Hancock pokračuje ve vyvracení konvenčního modelu historie a rozvádí teorii korelace s Orionem, aby odhalil skrytý vzkaz o Gíze a věku Lva.

více
délka: 39:31

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics