Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Lovec pravdy

‹ zpět

Epizoda 1: Odhalení z mimozemských setkání

V této úvodní epizodě Lovec pravdy, Linda Moulton Howeová odhaluje detaily případů zřícení UFO ve 40. letech, získaných technologií a výsledných vládních politik, které zahájily programy utajení a popírání.

více
délka: 56:00

Epizoda 2: Informátoři odhalují mimozemskou agendu

Informátoři z armády a vlády vysvětlují, že Země se nachází uprostřed bitvy o udržení si vlastnictví naší planety, a my jsme jednoduše figurkami v galaktické šachové hře. Linda Moulton Howeová sděluje informace, které získala od několika informátorů, kteří jí odhalili, co ví o mimozemské přítomnosti na Zemi.

více
délka: 30:26

Epizoda 3: Informátoři odhalují mimozemský boj o budoucnost lidstva

Linda Moulton Howeová zanalyzovala pokračující binární komunikace přes seržanta CJe a informace získané skrze vzdálené pozorovatele jako je Lyn Buchanan. Podává zprávu o čtyřech klasifikacích mimozemských bytostí a jejich konkrétních motivacích v této pokračující tajné válce.

více
délka: 29:22

Epizoda 4: Les Rendlesham: Tři zvláštní noci

Linda Moulton Howeová začíná rozsáhlé odhalování týkající se těchto události na základně RAF Bentwaters/Woodbridge, které zahrnuje její osobní rozhovory s očitými svědky, hypnotické sezení s kontaktovanou osobou Johnem Burroughsem, a vyšetření oficiálních zpráv od těch, kteří tam byli.

více
délka: 32:27

Epizoda 5: Les Rendlesham: Navázání kontaktu

Linda Moulton Howeová pokračuje ve vyšetřování zvláštních událostí v lese Rendlesham v prosinci roku 1980.

více
délka: 30:11

Epizoda 6: Neznámá pravda za UFO v Roswellu

Linda Moulton Howeová v této epizodě odhaluje hlubší detaily o zřícených UFO ve 40. letech, technologiích, které z nich byly získané, a výsledných vládních politikách, které zavedly programy utajení a popírání.

více
délka: 31:29

Epizoda 7: Les Rendlesham: Binární vzkazy rozluštěny

Odhalení incidentů na základně RAF od Linda Moulton Howeové dochází k překvapujícímu závěru s prozkoumáním binárních vzkazů od rotmistra Pennistona po jeho kontaktu s mimozemským plavidlem v lese Rendlesham.

více
délka: 28:22

Epizoda 8: Úvod k mimozemské taxonomii

Linda Moulton Howeová dala dohromady taxonomii mnoha typů mimozemských entit, které navštívily naši planetu. Některé bytosti jsou na planetě nové, zatímco ostatní zde působí více jak 70 000 let.

více
délka: 32:21

Epizoda 9: Důkaz prezidentských schůzek o mimozemské přítomnosti

Anonymní zdroj v roce 1983 kontaktoval Lindu Moulton Howeovou a odhalil jí to, co vojenské špionážní organizace věděli o mimozemské přítomnosti na Zemi. Vidíme dokumenty, které informovaly Reagana o pěti typech mimozemských bytostí, jejich záměrech pro naše lidi a přehled jejich technologických schopností.

více
délka: 31:12

Epizoda 10: Britská utajení: Od UFO po UAP

Organizace v americké vládě nejsou jediné zapletené do rozsáhlého spiknutí za účelem ukrytí mimozemské přítomnosti na Zemi. Linda Moulton Howeová vysvětluje, že oddělení britské vlády aktivně pracovala na utajení důkazu mimozemské aktivity.

více
délka: 41:56

Epizoda 11: Detailní rozpracování vládní mimozemské taxonomie

Linda Moulton Howeová zkoumá podrobněji prezidentské informativní schůzky pro Ronalda Reagana, díky čemuž dostáváme jasnější pohled na to, kdo je těchto pět druhů mimozemšťanů, odkud pochází, a kdo stvořil koho. Tato detailní odhalení nám říkají, jak dlouho EBENi byli na Zemi a jaká je jejich míra genetické kontroly nad lidstvem a ostatními mimozemskými bytostmi.

více
délka: 45:20

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics