Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Hovory s Duší

‹ zpět

Epizoda 1: Mimo tělo

Často slyšíme, že jsme duchovní bytosti mající lidskou zkušenost. Neuvědomujeme si, že trávíme mimo tělo více času, než jsme v něm, akorát si ty chvíle nepamatujeme.

více
délka: 39:49

Epizoda 2: Lekce duše

Každá výzva, které čelíte, a každý obtížný člověk, na kterého narazíte, je součástí plánu. V době mezi životy se setkáváte se svou skupinou duší, abyste určili, jaké lekce v životě se budete učit. James Van Praagh vysvětluje, jak si tvoříme duchovní plán pro svůj život a nabízí cestu mysli k objevení vašich nejrozšířenějších lekcí.

více
délka: 40:29

Epizoda 3: Karma

Vše, co říkáte, myslíte, nebo děláte druhým, přímo ovlivňuje lekce, které napříč životy prožíváte. Tohle je základ karmy. James Van Praagh odhaluje, jak objevit vaše karmické lekce, než nabídne čtení před živým publikem.

více
délka: 43:25

Epizoda 4: Náboženství

Po celém světě existuje celá řada náboženství. Nehledě na tradici, nástroje nebo praktiky, všechna náboženství sdílí stejný účel nás sjednotit se zdrojem. Ale platí to pro ty v duchovním světě? James Van Praagh vysvětluje roli náboženství v duchovním světě, a poté šamanka Karen provede obřad šamanského medicínského kola, který vyčistí prostor pro čtení duší před živým publikem.

více
délka: 49:07

Epizoda 5: Odpoutání se

Bohužel spousta věcí, kterých se držíme, jako staré návyky a nejistoty, nás udržují uvězněnými v uzavřeném cyklu negativních myšlenek a destruktivního chování. James Van Praagh nabízí myšlenkovou cestu k odpoutání se od těch věcí, které už neprospívají vašemu nejvyššímu dobru.

více
délka: 44:55

Epizoda 6: Duchovní svět

Jak dokončíte všechny lekce duše ve svém životě, opustíte tento fyzický svět a vrátíte se ke svému životu v duchovním světě. James Van Praagh vysvětluje, co duchovní svět skutečně je, a nabízí cestu poznání k lepšímu pochopení života na druhé straně závoje.

více
délka: 49:30

Epizoda 7: Vděčnost

Žít v přítomnosti, v plné vděčnosti za svět, ve kterém jsme, nám dává příležitost si uvědomit lekce, které nám život nabízí. Tohle je skutečná vděčnost. James Van Praagh nabízí vedení pro rozvinutí si postoje vděčnosti a objevení nejdůležitějších věcí v životě.

více
délka: 43:50

Epizoda 8: Léčení

Hlavní energie našeho bytí je ve zdravém stavu, když proudí. Neúmyslně tento proud blokujeme, pokud se držíme negativity, kterou cítíme, když nám druzí ublíží. James Van Praagh vysvětluje, jak můžeme vyčistit bloky a obnovit tento přirozený proud energie.

více
délka: 58:28

Epizoda 9: Numerologie s Glynis McCantsovou

Náš vesmír je tvořen vibrační energií, kterou lze vyčíslit a omezit na jednomístná čísla. Tohle je základ numerologie, duchovního nástroje, který nám může pomoct se přesně naladit na energii všeho a všech v našem životě.

více
délka: 54:45

Epizoda 10: Láska podle čísel s Glynis McCantsovou

Vše ve vesmíru lze měřit pomocí čísel, včetně vašeho poslání v životě a slučitelnosti s určitými lidmi. Glynis McCantsová ysvětluje, jak můžete použít numerologii k vytvoření lepších vztahů s lidmi ve svém životě.

více
délka: 46:59

Epizoda 11: Napojení se na zvířata

James Van Praagh se jasnovidecky napojuje na psy, aby ukázal, jak to stejné můžeme dokázat všichni s jakýmkoliv zvířecím společníkem.

více
délka: 57:37

Epizoda 12: Telepatie

Telepatie, schopnost číst myšlenky, není omezena jen na pár talentovaných jedinců. Aniž bychom to věděli, každý z nás vysílá a přijímá telepatické signály s každým člověkem, kterého potkáme. James Van Praagh vysvětluje, jak se můžeme naučit rozvinout své přirozené telepatické schopnosti.

více
délka: 59:16

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics