Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Hovory s Duší

‹ zpět

Epizoda 1: Aury a energie

Každý člověk vyzařuje energetický vzorec, který lze vnímat jako auru. Než nabídne publiku čtení duše, James Van Praagh vysvětluje, jak je možné zachytit a číst tuto energetickou formu u druhých lidí, stejně tak jak objevit svůj vlastní energetický vzorec.

více
délka: 30:56

Epizoda 2: Zázraky

Lidé každý den mluví o zázracích, ale nechápou, co zázraky ve skutečnosti jsou. Některé jsou velké, některé malé a všechny jsou součástí našeho každodenního života. James Van Praagh vysvětluje, jak rozpoznat své zázraky a jak můžete svou myslí zjistit, když duše přijde za vámi sdílet váš prostor.

více
délka: 38:20

Epizoda 3: Odpuštění

Po smrti si svá břemena z života můžeme nést do duchovní sféry, pokud se nenaučíme, jak se od nich odpoutat. Odpuštění může být úžasný nástroj k vypuštění těchto břemen. James Van Praagh sdílí meditaci na odpuštění předtím, než členy publika napojí na duchovní sféru.

více
délka: 50:38

Epizoda 4: Čakry

Čakry jsou nedílnou součástí duchovního těla. Abychom si udrželi spirituální zdraví, je důležité znát umístění, barvy a funkce těchto čaker. James Van Praagh vysvětluje, jak pracovat s čakrami pro celkové spirituální zdraví, než nabídne duchovní čtení členům publika.

více
délka: 42:29

Epizoda 5: Manifestace

Pokud to víme nebo ne, každý z nás si denně tvoří vše, co v životě prožíváme. Nicméně to, co si tvoříme, nemusí být chtěné nebo užitčené. James Van Praagh odhaluje tajemství, jak úspěšně sladit záměr s manifestací, než nabídne členům publika duchovní čtení.

více
délka: 39:53

Epizoda 6: Duchovní průvodci

Tak jako smrt a daně, další věcí, která je v tomto životě zaručená, je přítomnost duchovních průvodců. Každý z nás má tým specializovaných duchů, kteří nám pomáhají skrze dobré a špatné časy. James Van Praagh mluví o způsobech, jak se můžeme napojit a učit od těchto průvodců.

více
délka: 44:08

Epizoda 7: Život po smrti

Možná o tom nechceme přemýšlet, ale všichni jednoho dne zemřeme. Proto máme tendenci se bát nevyhnutelného a vyhýbáme se snaze pochopit tento přechod. James Van Praagh vysvětluje, co se děje s duší při fyzické smrti, a co můžeme očekávat v posmrtném životě.

více
délka: 46:03

Epizoda 8: Znamení

Jen málo z nás si je vědomých, kdy se naši blízcí pokouší s námi komunikovat. Možná skrze nějaké zvláštní ťukání, nezapomenutelnou vůni, nebo dokonce sen. James Van Praagh vysvětluje, jak můžeme rozpoznat nepatrná znamená, která duchové používají, když se s námi snaží komunikovat.

více
délka: 41:43

Epizoda 9: Reinkarnace

Vaše duše si naplánovala projít mnohými lekcemi v rámci mnoha životů, často se stejnou skupinou duší. James Van Praagh vysvětluje důležitost reinkarnace a nabízí regresi do minulého života před duchovním čtením.

více
délka: 51:19

Epizoda 10: Paranormální schopnosti

Každý hluboko uvnitř sebe má paranormální schopnost. Říkáme jí intuice. Pomáhala naším starověkým předkům zůstat naživu a může pomoct vám vás navádět každodenním životem. Někteří lidé jsou přirozeně citlivější než ostatní, ale všichni se mohou napojit a rozvinout tohle vnitřní vědění.

více
délka: 48:25

Epizoda 11: Láska a strach

Strach je zabiják mysli. Naplňuje naše srdce soudy a pochyby, a brání nám ve vytváření důležitých vztahů s našimi blízkými. Láska je na druhou stranu nejvyšší energií, kterou můžeme prožít, a láska dokáže překonat veškeré strachy.

více
délka: 46:04

Epizoda 12: Duchovní ochrana

Vaše aura zrcadlí vaše mentální, emoční a duchovní zdraví. Může se třpytit vitalitou nebo být tmavá a plná energie od ostatních lidí. Tudíž duchovní hygiena je stejně tak důležitá jako ta fyzická.

více
délka: 58:19

Epizoda 13: Duše

Za hranicemi své osobnosti a osoby, kterou si myslíte, že jste, najdete podstatu svého bytí. Tato vaše část, vaše duše, pokračuje v životě za životem. Ve skutečnosti sdílíme spoustu životů se stejnou skupinou duší, které si navzájem pomáhají, aby se naučily určité lekce. James Van Praagh vysvětluje, jak se můžete naladit na svou duši a objevit své životní lekce.

více
délka: 51:10

Epizoda 14: Uvědomění

Vše, co si myslíme a říkáme, má efekt na všechny ostatní v našich životech. Je důležité, abychom věděli, že naše myšlenky jsou věci, a mají moc ublížit nebo uzdravit. James Van Praagh nám připomíná, jak si máme být vědomi svých interakcí s ostatními lidmi, než se napojí na duchovní bytosti před živým publikem.

více
délka: 54:03

Epizoda 15: Sluneční znamení zvěrokruhu

Stanovujeme si přesnou chvíli svého porodu, abychom měly tu výhodu ideálních vlivů planet. Abychom objevili lekce pro svůj život, stačí nám se podívat na své sluneční znamení. James Van Praagh mluví o jednotlivých rysech a důležitých lekcích pro každé sluneční znamení, než se napojí na duchovní bytosti před živým publikem.

více
délka: 48:21

Epizoda 16: Role média

Každý z nás se může naučit, jak být vlastním médiem, a úspěšně komunikovat s duchy. James Van Praagh vysvětluje, jak se můžeme napojit na náš potenciál role média, než začne navádět členy živého publika, jak se napojit na duchy.

více
délka: 44:09

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics