Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Hluboký vesmír

‹ zpět

Epizoda 1: Starověký kosmický program

Od 60. let 20. století kosmické programy vytvořené NASA získaly přední místo v médiích a získaly vyznamenání za své úspěchy v tom přiblížit lidstvo do kosmického věku. Co když ale tohle byla zástěrka k utajení zájmu NASA ve starověkých kosmických programech?

více
délka: 27:38

Epizoda 2: Záhady sluneční soustavy

Naše sluneční soustava byla jednou sídlem pro starověkou civilizaci, která zanechala za sebou pozůstatky a vodítka, která můžeme následovat. Tato vodítka lze spatřit v knihách Philipa K. Dicka, přítomnosti satelitu Černý rytíř a v channelovaných textech Marii Orsic.

více
délka: 33:27

Epizoda 3: Německé létající talíře

Němečtí inženýři během druhé světové války vytvořili světově první létající talíře, ale uprchli na Antarktidu, když se německá vláda vzdala. To, co poté následovalo, vydláždilo cestu k založení národního bezpečnostního státu a dalo nový prostor k vybudování tajného kosmického programu.

více
délka: 28:38

Epizoda 4: Temné společenství

Význační němečtí vědci přišli do Ameriky, kde podpořili rozrůstající se vojenskoprůmyslový komplex. Ale chyby se stávají a tajemství uniknou těmi nejméně očekávanými cestami. Nové organizace vytváří krycí příběhy a diskreditují věrohodné svědky a tajné testování UFO s lidskými piloty pokračuje.

více
délka: 30:04

Epizoda 5: Tajemství antigravitace

Nový výzkum ukazuje, že němečtí vědci zkoumali technologii antigravitace už více jak 150 let. Můžeme konečně pochopit vědu za antigravitačními systémy používanými u německého plavidla Haunebu a ostatních plavidel v tajných kosmických programech.

více
délka: 29:08

Epizoda 6: Tajná kolonizace vesmíru

S úspěchem rostoucího tajného kosmického programu inovativní technologické pokroky tlačí hranice programu daleko za potenciální hrozby na Zemi. Tak se zrodila nová civilizace a tuto tajnou kolonizaci vesmíru je třeba před veřejností utajit.

více
délka: 30:15

Epizoda 7: Uvnitř tajného kosmického programu

Neustále se rozrůstající odtržené civilizace vyžadují rozsáhlou pracovní sílu počínaje od dělníků po vědce a výzkumníky. Nicméně nikdo není připraven na to, co bude zažívat během svého období uvnitř tajného kosmického programu.

více
délka: 32:25

Epizoda 8: Vzestup umělé inteligence

Pokračující vývoj technologie může být dost vzrušující, jak nové vývoje slibují uvedení nové doby jednoduchosti, vzdělání a prosperity pro celé lidstvo. Ale kdo si bude nárokovat nadřazenost nad osudem naší planety, když technologicky vylepšení lidé budou v rozporu se vzestupem umělé inteligence?

více
délka: 29:57

Epizoda 9: Mimozemšťané a pokusy o utajení

Abychom zodpověděli na otázku, jestli jsme sami, stačí nám se podívat do kroniky lidské historie. Nicméně světové vlády vytvořily propracovaný systém utajení určený pro diskreditaci všech důkazů od záběrů NASA po starověká díla.

více
délka: 28:46

Epizoda 10: NASA v novém světle

S nesčetným množstvím misí na Mars jsme byli zahlceni snímky z rudé planety. Nicméně ty neodhalují celý příběh. Původní snímky mají rysy jako umělé stavby a živé bytosti. To nadnáší otázku, co NASA skutečně ví?

více
délka: 27:38

Epizoda 11: Závoj

Filmoví tvůrci po celém světě vkládají informace do svých projektů, které by šokovaly svět, kdyby byly bezohledně odhaleny. V těchto fantastických pohádkách sci-fi a fantazie se nachází semena prediktivního programování. Semena založená na novém algoritmu, který všichni pomáháme programovat.

více
délka: 29:06

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics