Střelec   23.11.2017   Klement

Falešné vlajky

‹ zpět

Epizoda 0: Představení Falešných vlajek

Richard Dolan nám představuje svou novou sérii, Falešné vlajky, kde nás provádí historií a implementacemi tajných operací s výslednými mediálními reportážemi, aby odhalil skryté motivy za těmito činy.

více
délka: 3:39

Epizoda 1: Éra falešných vlajek

V této úvodní epizodě Falešných vlajek nás Richard Dolan provede tou strašlivou masovou manipulací a osvobodí nás od okovů lží a podvodů.

více
délka: 28:29

Epizoda 2: Historie falešných vlajek

Richard Dolan vysvětluje, jak stát využívá propagandy, aby dosáhl specifických cílů, které by jinak bylo nemožné omluvit. Proto nás bere zpět do pradávných dob, abychom prozkoumali prvotní formy falešných vlajek.

více
délka: 25:59

Epizoda 3: Moderní éra podvodů

Richard Dolan odhaluje detaily tří událostí, které uvedly moderní éru podvodů. Předtím, než je definitivně označíme za falešné vlajky, se musíme zeptat, kdo na nich vydělává?

více
délka: 29:54

Epizoda 4: Falešné vlajky nacistické strany

Richard Dolan odhaluje, jak nacistická strana ve 30. letech manipulovala s německým lidem, aby souhlasil s agresivními činy předcházejícími 2. světovou válku. Na tomto jednání se nacističtí vůdci naučili, že lze lidi vždy přinutit k tomu, co jejich vůdci chtějí.

více
délka: 27:10

Epizoda 5: Propagandistická mašinérie vedoucí k 2. světové válce

Richard Dolan vysvětluje, jak autoritářské vlády využívají masmediální propagandy, aby veřejnost podporovala vojenské zákroky. Zabývá se falešnými vlajkami Japonska a Sovětského svazu, které vedly ke 2. světové válce.

více
délka: 29:19

Epizoda 6: Falešné vlajky studené války

S koncem 2. světové války začala mezi USA a Sovětským svazem studená válka o globální kontrolu. Obě strany se účastnily taktik k přesvědčení lidí, že se potřebují podrobit zvyšující se úrovni autority, aby se chránili.

více
délka: 32:47

Epizoda 7: Falešné vlajky a změna režimu

Richard Dolan objasňuje kroky využívané k dosažení revoluce v zahraničních zemích a k zavedení přívětivé vlády. To se stane zřejmé, když detailně popisuje události po 2. světové válce, kdy Spojené státy dohnaly falešné vlajky k dokonalosti, aby dosáhly změn režimu v mezinárodním měřítku.

více
délka: 33:33

Epizoda 8: Vyšetřování 11. září

Richard Dolan vyšetřuje události 11. září, aby poukázal na nesrovnalosti v oficiální verzi. Začneme se více přibližovat tomu, co se toho osudového dne skutečně stalo. Ačkoli nemáme definitivní odpověď, některé alternativní verze často poskytují přijatelná řešení.

více
délka: 29:26

Epizoda 9: Rozluštění 11. září

Richard Dolan začíná odhalovat, proč došlo k událostem 11. září a kdo těžil na jejich výsledku. Nalezneme plány k upevnění moci petrodolaru a odstranění jakékoli opozice v rámci ovládání obchodu.

více
délka: 25:43

Epizoda 10: Síla vědění

Falešné vlajky končí se zkoumáním zvyšující se komplexnosti operací pod falešnou vlajkou a Richard Dolan nabízí pohled na budoucí vývoj. Zdá se, že falešné vlajky přetrvají a je důležité mít patřičné povědomí, abychom zůstali silní za účelem pozitivní změny.

více
délka: 25:04

‹ zpět

internetový magazín spisovatele, publicisty a badatele Jaroslava Chvátala
Jaroslav Chvátal

dnes
Jaroslav Chvátal

ŽLUTÁ KNIHA (2)

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Listopad
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics