Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Chybějící souvislosti

‹ zpět

Epizoda 1: Cykly času

Gregg Braden nám v této úvodní epizodě ukazuje důkazy, které mapují souběžné vyvrcholení cyklů ekonomiky, lidského konfliktu a slunečních cyklů. Stoupání a pokles každých z těchto cyklů obsahuje velké důsledky pro naši civilizaci.

více
délka: 29:10

Epizoda 2: Zhroucení historických paradigmat

Historické teorie, které byly kdysi přijímané jako pravda, už nedokážou obstát vůči novým důkazům. Gregg Braden odhaluje šest věčných otázek týkajících se lidského původu, a zaměřuje se na objevy, které začínají popírat to, co kdysi bylo považované za pravdivé.

více
délka: 28:12

Epizoda 3: Hluboká pravda o našem původu

Učili jsme se, že jsme od sebe navzájem oddělení a oddělení od světa kolem sebe. Nové vědecké objevy nyní potvrzují, že jsme všichni propojení.

více
délka: 27:41

Epizoda 4: Nezvyklá historie lidstva

Nové důkazy dávných civilizací, které tlačí příběh o lidském původu do doby, kterou mnozí historici nejsou ochotní přijmout. Tyto objevy nejsou omezené jen pro planetu Zemi, jelikož fotografie z Měsíce odhalují mnohem více artefaktů na nesprávném místě.

více
délka: 31:23

Epizoda 5: Potvrzení naší propojenosti

Nové výsledky starých experimentů vyvrací některé pevně zavedené vědecké předpoklady. V této epizodě se dozvíme o špičkových experimentech, které potvrzují, že všechny věci jsou obsažené v poli, které lze ovlivnit našimi emocemi a vnitřními přesvědčeními.

více
délka: 31:32

Epizoda 6: Fyzikální vlastnosti našeho nejhlubšího propojení

Jak hluboce jsme propojení? Dva experimenty, které provedli význační vědci, odhalují, že uspořádání fotonů a DNA lze přímo ovlivnit lidskými emocemi. Tyto nálezy zdánlivě popírají konvenční fyzikální zákony, ale dávají nám prostředky k pochopení mechanismů za modlitbami, vzdáleným léčením a zázraky.

více
délka: 29:48

Epizoda 7: Kvantová propojení

V poli kvantové mechaniky vše zůstává jako potenciál, dokud to není pozorováno. Tento čin pozorování přináší potenciál do skutečnosti. To samé je pravdivé na úrovni života a komunity, jelikož kvantové propojení souvisí s modlitbami, vzdáleným léčením a zázraky.

více
délka: 33:01

Epizoda 8: Chybějící články v lidské evoluci

I když je Charles Darwin vychvalovaný za svou genialitu za vytvoření teorie evoluce, on sám věděl, že jednoho dne se jeho teorie rozpadne. Ten den už možná přišel.Gregg Braden zkoumá důkazy DNA, které odhalují nový příběh lidské evoluce.

více
délka: 30:06

Epizoda 9: Genetická vodítka lidského původu

Gregg Braden porovnává chromozomy lidoopů s lidmi, a ukazuje nám šokující důkazy, že něco se kdysi dávno stalo, aby se záměrně vytvořili anatomicky moderní lidé. Tohle není evoluce ani kreacionismus. Místo toho to naznačuje třetí možnost: řízenou mutaci.

více
délka: 30:56

Epizoda 10: Harmonie srdce a mozku

Alfred Wallace, vrstevník Charlese Darwina, tvrdil, že příroda nikdy neobdaří druh něčím navíc, než co potřebuje pro existenci. Ale jak brzy zjistíme, lidstvo je vskutku geneticky nadmíru obdařeno. Gregg Braden vysvětluje vědu skrývající se za nevyužitým lidským potenciálem, který se aktivuje, až se naučíme, jak pomoct srdci a mozku pracovat v harmonii.

více
délka: 30:29

Epizoda 11: Probuzení spojení mozku a srdce

Gregg Braden sdílí dva způsoby, jak můžete začít probouzet propojení mozku a srdce. Jedna technika vám umožní se napojit na své srdce k získání jasných odpovědí na důležité otázky. Další technika posouvá konverzaci mezi mozkem a srdcem do koherentní frekvence.

více
délka: 31:11

Epizoda 12: Aktivace samoléčení

Nyní se můžeme dozvědět, jak to, co jsme se naučili o spojení srdce a mozku, uplatnit do života a odhalit tajemství sebeléčení a prodloužené délky života. Gregg Braden vysvětluje, jak můžete dosáhnout harmonie mozku a srdce k odemčení mechanismů, které vám dávají zdravou a energickou dlouhověkost.

více
délka: 30:22

Epizoda 13: Zajištění pokračování lidstva

Gregg Braden zkoumá Prorocký kámen od kmene Hopiů, zjišťujeme, že jejich radu pro vzájemnou pomoc potvrzuje věda, která nám ukazuje, že spolupráce je pro zajištění pokračování lidstva zásadní.

více
délka: 30:51

Epizoda 14: Globalizace harmonie srdce a mozku

V této poslední epizodě první řady Chybějící souvislosti zjistíme, že máme skutečně důvod být optimističtí, že během svého života zažijeme mírumiluvnou planetu. Můžeme dělat změny v magnetickém poli svého srdce a mozku, což v důsledku ovlivňuje magnetické pole Země a celé lidstvo.

více
délka: 32:44

Epizoda 15: Nová ekonomika

Gregg Braden navazuje na první sezónu a mluví o měnícím se stavu naší ekonomiky a nabízí radu na to, jak prospívat, tvořit a inovovat ve světě, který nás čeká. Ale musíme být upřímní v tom, jak chceme, aby tento svět vypadal, a co bude třeba, abychom ho vytvořili.

více
délka: 34:23

Epizoda 16: Vědomé rodičovství a vzdělání

Abychom prospívali v našem měnícím se světě, musíme udělat zásadní změnu v přemýšlení, což nám poskytne vědomé vzdělání a rodičovství. Gregg Braden vysvětluje, že vzdělání je klíčem k vyřešení každého problému, který je zmíněn v první sezóně.

více
délka: 31:20

Epizoda 17: Prosperující život v novém normálu

Gregg Braden zmiňuje čtyři věci, které můžeme udělat, abychom svůj životní styl přizpůsobili této měnící se době a prospívali ve světě, který nás čeká. Existují jednoduché změny, které můžeme udělat, nám umožní přijmout tyto proměnlivé časy a prospívat v novém světě, které si vědomě vytvoříme.

více
délka: 32:30

Epizoda 18: Dotazy diváků: Změna klimatu a DNA

Gregg Braden odpovídá na mnoho otázek od diváků. V první epizodě otázek a odpovědí se zaměřuje na vaše obavy o změně klimatu a DNA, které definovalo a nově definuje to, co to znamená být člověkem.

více
délka: 30:48

Epizoda 19: Manifestování s propojením mozku a srdce

Více otázek znamená více odpovědí od Gregga Bradena. Tentokrát prozkoumáme spletitosti propojení mozku a srdce. Tohle vše nám ukazuje, jak věda a spiritualita se stávají hluboce propojené.

více
délka: 29:16

Epizoda 20: Dotazy diváků: Znovuobjevení lidské historie

Gregg Braden odpovídá na vaše dotazy týkající se historie lidstva, odkud pocházíme a kam můžeme směřovat. To, kým věříme, že jsme v příběhu, který nám říkali, a který není pravdivý – musíme znovu objevit to, kým jsme.

více
délka: 29:30

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics