Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Buzzsaw

‹ zpět

Epizoda 1: Zakázané znalosti pro nový věk

Moc, kterou temné síly jednou měly nad svým personálem, začíná slábnout, jak kolektivní moc lidstva začíná narůstat.

více
délka: 32:18

Epizoda 2: Mimozemské frakce nového světového řádu

Kerry Cassidy se v průběhu let setkala s řadou informátorů, od kterých dostala jejich příběhy o tajné vládě a mimozemských operacích. Dozvěděla se o mimozemských frakcích za novým světovým řádem, a až kam jsou schopné zajít, aby své utajení ochránily.

více
délka: 29:51

Epizoda 3: Psychedelické zasvěcení pro globální transformaci

Teoretizuje se, že v dávných dobách se lidské vědomí posilovalo psychedelickými rostlinami. Ty dávné kultury se naučily, jak mírumilovně spolužít mezi sebou a se svým prostředím. Daniel Pinchbeck vysvětluje, že lidstvo je připraveno na globální transformaci skrze psychedelické zasvěcení.

více
délka: 31:09

Epizoda 4: Povznést se nad chaos s Reginou Meredith

Regina Meredith možná odhalila vyšší poslání lidstva. Vysvětluje, že začínáme cítit, jak nás tohle poslání volá v této době, kdy všichni zoufale toužíme po změně.

více
délka: 32:40

Epizoda 5: Když se paralelní civilizace střetnou

Hluboko v podzemí dlouho žila paralelní civilizace, oddělená od populací na povrchu, která byla vedená prohnanými dlaněmi dvou oponujících sil Anunnakiů. Staří se nyní vrátili a v tajných organizacích ve světových vládách se hraje choulostivá hra exopolitiky.

více
délka: 33:37

Epizoda 6: Okultismus: Vaše vůle ve světě, host: James Wasserman

Pohledy veřejnosti na okultní praktiky sklidily reputaci plnou zákeřných zpráv. V některých případech je tato reputace zasloužená. Ale podle Jamese Wassermana tyto magické praktiky udržují tajemství k odemčení nejsvatějších záhad.

více
délka: 30:49

Epizoda 7: Reality souhlasu a revoluce kyberprostoru, host: David Seaman

David Seaman nabízí alternativní pohled na mnoho problémů, kterým naše společnost čelí, včetně věrohodnosti mediálních zdrojů, změn zákonů o legalizaci konopí a vzestupu kryptoměny.

více
délka: 31:54

Epizoda 8: Rozptýlení wetiko: překonání kolektivního strachu s Paulem Levym

Život je pouhý sen... ve kterém se můžeme probudit. Tohle tvrdí Paul Levy, který vysvětluje, že realita, kterou prožíváme, je pouze kolektivní projekcí, o které jsme přesvědčeni, že je oddělená a tam venku. Ve stínech tohoto světa se skrývá psychologicky-duchovní nemoc, která se živí na našich traumatech, kterou nazývá wetiko.

více
délka: 30:09

Epizoda 9: Zakázané ovoce halucinogenních drog s Dennisem McKennou

Možná existuje zakázané ovoce, které spolehlivě dokáže navodit mystický zážitek – psychedelické látky použité v duchovním prostředí. Zatímco tohle není odpověď pro všechny, co hledají spojení s božstvím, stalo se to důležitou cestou pro ostatní.

více
délka: 33:03

Epizoda 10: Ilumináti a mimozemský světový řád s Lenem Kastenem

Len Kasten vypráví o mimozemském světovém řádu, který zde působí tisíce let a je utajován lidmi, kteří z těchto tajemství mají největší zisky. Říkáme jim ilumináti.

více
délka: 28:10

Epizoda 11: Společné rysy z Kabaly s Kenem Hansonem

Ken Hanson dekóduje mystickou tradici Kabaly a mluví o tom, jak nám může pomoct pochopit svět, ve kterém žijeme. Možná nám přijde jednodušší se podívat za náboženská učení a najít šanci pro mír skrze dávné mystické tradice, které stále máme na dohled a čekají, až budou znovu objevena.

více
délka: 31:02

Epizoda 12: Human Design: Objevte své poslání s Richardem Beaumontem

Richard Beaumont popisuje detaily Human Designu, který vám může poskytnout jasný obraz toho, kým jste, se strategií vám pomoct si uvědomit svou podstatu toho, co to znamená být člověkem.

více
délka: 25:22

Epizoda 13: Dávné knihy kouzel a politický vliv s Peterem Levendou

Politické síly, které dlouho vládly populacím planety, získaly vedení skrze kontakt s vyššími bytostmi. Dávné knihy kouzel obsahují mystickou techniku používanou k navázání kontaktu s těmito bytostmi.

více
délka: 36:31

Epizoda 14: Astrální cestování s Jasonem Quittem

Jeden velký neprojevený potenciál lidského vědomí je osvobodit se od fyzických omezení těla a cestovat astrálně. Jason Quitt mluví o zakázaných znalostech alternativních časových liniích a tajných machinacích multidimenzionálních bytostí, které získal skrze své cesty v astrálních sférách.

více
délka: 30:27

Epizoda 15: Získání zpět své kontroly od Anunnakiů s Billy Carsonem

Kdysi známí jako Anunnakiové, tito mimozemšťané ovlivnili náš druh z každé stránky, co to znamená být člověkem. Nicméně my máme něco, co oni nikdy nebudou mít, a jakmile znovu získáme svou moc, už nebudou mít kontrolu nad naší budoucností.

více
délka: 31:10

Epizoda 16: Před Čtvrtým obratem s Jay Weidnerem

Každých zhruba 80 let jsme přinuceni přehodnotit vše, co jsme dělali, a přiznat si hříchy z minulosti. Jay Weidner vysvětluje, že brzy dojde k velké společenské transformaci v USA, jak se rychle blížíme ke Čtvrtému obratu.

více
délka: 28:11

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics