Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Buzzsaw

‹ zpět

Epizoda 1: Symboly zednářů s Michaelem Schiavelloem

Ze všech záhad obklopující řády zednářů asi ta nejzáhadnější jsou jejich symboly. Michael Schiavello v této epizodě odhaluje tajemství zednářských symbolů. Ale co když největším tajemstvím je, že za těmi symboly žádná tajemství nejsou?

více
délka: 31:47

Epizoda 2: Císařův mesiáš s Josephem Atwillem

Joseph Atwill objevil důkazy, které naznačují, že starověká římská vláda vymyslela největší příběh všech dob, aby Titus Flavius byl ohlášen jako mesiáš, který se vrátil, a vláda podle božského práva začal.

více
délka: 32:41

Epizoda 3: Shakespearův tajný mesiáš: Temná dáma s Josephem Atwillem

I když je William Shakespeare vychvalovaný jako největší spisovatel Anglie, jeho odkaz byl možná od samého počátku podvodem. Výzkum Josepha Atwilla možná odhalil skupinu skutečných pisatelů – hlavní mezi nimi je žena jménem Amelia Bassano.

více
délka: 34:56

Epizoda 4: Esoterický Hollywood s Jay Dyerem

Začíná být zjevnější, že filmy, které jsme kdysi vnímali jako pouhou zábavu, se staly prostředky propagandy a prediktivního programování. Jay Dyer odhaluje souhru geopolitiky a psychologické války v hollywoodských filmových trhácích.

více
délka: 29:49

Epizoda 5: Stínová vláda s Danielem Sheehanem

Současné kontrolní instituce mají tajné kořeny, které sahají až k nejklíčovějším momentům v lidské historii. Daniel Sheehan odhaluje detailní historii a machinace elitní skupiny, která se na konci druhé světové války dostala k moci.

více
délka: 36:03

Epizoda 6: Pravda za únosy letadel 11. září a zmizením letu MH370

Letecká doprava se podle statistik stala nejbezpečnější metodou přepravy na planetě. Ale co když podlé síly mohou získat přístup k letovému řídícímu systému obřích dopravních letadel a použít je jako zbraň? Zdá se, že stínové vlády už takovou kontrolu mají.

více
délka: 34:01

Epizoda 7: Vzestup falešných vlajek s Richardem Dolanem

Richard Dolan tvrdí, že takové operace pod falešnou vlajkou jsou pravidelnou součástí velkých vlád od 17. století. Falešné vlajky se od té doby staly nejnásilnější formou propagandy používanou pro kulturní programování a mainstreamové rozptýlení.

více
délka: 35:36

Epizoda 8: Mainstreamové vědomí a odhalení s Davidem Wilcockem

Mnoho sil, pozemských a jiných, pracují na rozvinutí lidského vědomí a odhalení mimozemské aktivity na naší planetě. David Wilcock mluví o mnoha způsobech, jak se odhalení dostává do širokého povědomí lidí a mluví o důležitosti padoucha v tomto procesu.

více
délka: 32:16

Epizoda 9: Pokusní králíci kontroly mysli s Johnem Hallem

Jsme ochotni obětovat své soukromí pro větší iluze osobní bezpečnosti? Takto pro většinu lidí budoucnost vypadá, jak se mikroelektronika stává nedílnou součástí našeho každodenního života a kognitivních procesů.

více
délka: 31:25

Epizoda 10: Kolektivní vědomí a Mandelův efekt s Corey Goodem

Lidstvo si teprve začíná uvědomovat tvůrčí moc svého kolektivního vědomí, čehož se Cabal nejvíce bojí. Corey Goode vysvětluje, že jak se více lidí začíná probouzet, stav naší reality se stává tvárný. Někdy to vede k Mandelově efektu.

více
délka: 28:34

Epizoda 11: Bafomet: Templářská záhada rozluštěna, host: Tracy Twymanová

Jméno Bafomet se často používá jako kletba, ale také může být požehnáním pro ty, kteří vnímají odlišnou stránku této zvláštní, tajemné postavy. Odhalte historii a záhadu Bafometa s esoterickou výzkumnicí Tracy Twymanovou.

více
délka: 33:46

Epizoda 12: Duchovní srdce našeho světa s Jordao Souzem

Yawanawoé, ochránci tajemství deštného pralesa, se stali terčem korporací, které usilují o využívání energetických zdrojů amazonského povodí. Tato tajemství čekají na ty, kteří jsou ochotní navázat hluboké spojení s planetou a její léčivou mocí, ale budou zničeni, pokud Amazonie bude ztracena.

více
délka: 30:44

Epizoda 13: Zvuk posvátné geometrie s Ericem Rankinem

Poslouchali jste někdy zvuk krychle nebo čtyřstěnu? Eric Ranking ano, a zjistil, že dokonalá geometrie vytváří dokonalou harmonii. Všude kolem nás je plno posvátné geometrie a až doteď jsme nevěděli o této posvátné symfonii.

více
délka: 33:42

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics