Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Absolutně neuvěřitelné: diskuzní pořad George Nooryeho

‹ zpět

Epizoda 1: Pravda skrývající se za geneticky modifikovanými organismy

Poslechněte si, jak největší biotechnologické společnosti klamou své odpůrce a ohrožují zdraví společnosti.

více
délka: 55:16

Epizoda 2: Nostradamova proroctví, rok 2012 a konec času

Znamená konec Mayského kalendáře skutečně konec světa?

více
délka: 58:15

Epizoda 3: Pronásledování nového věku: Víte, kdo vás sleduje?

Je jen otázkou času, než lidé budou opatřeni mikročipy a neustále pod dohledem?

více
délka: 57:15

Epizoda 4: Duchové a paranormální jevy

Jakým způsobem můžeme získat důkazy o duchovním světě? Paranormální vyšetřovatel Joshua Warren mluví o přístrojích a technologii, kterou používá při lovení duchů.

více
délka: 55:08

Epizoda 5: Historie mimozemské lebky Hvězdné dítě

Může jedna neobyčejná lebka prokázat existenci mimozemských bytostí na Zemi? Výzkumník Lloyd Pye hovoří o svých ohromujících objevech.

více
délka: 55:54

Epizoda 6: Jak vyléčit rakovinu

Rakovina je v dnešní době největším zdravotním problémem. Je dobré vědět, že existuje spousta způsobů, jak se rakovině vyhnout a jak ji vyléčit. Dr. Leonard Coldwell hovoří o nejnovějších tipech a léčbách této choroby.

více
délka: 56:11

Epizoda 7: Hodnota minulých a budoucích životů

Spousta lidí mluví o tom, jaké ohromující věci zjistili ze svých minulých životů. Někteří naopak představu jiných životů ihned zavrhují. Je možné, že se duše reinkarnuje? A jaké lekce se můžeme z regresí do minulých životů naučit? To vše vám vysvětlí hypnoterapeut a spisovatel Dr. Bruce Goldberg.

více
délka: 58:44

Epizoda 8: Pravda o smrti a posmrtném životě

Když je člověk na sklonku života, tělo už je možná blízko svému konci, ovšem duše stále vibruje a je naživu. Od lidí, kteří jsou na své smrtelné posteli, se toho můžeme spoustu naučit. Dannion Brinkley, autor knihy „Spasen světlem“, mluví o tom, co se ze zážitků blízké smrti naučil.

více
délka: 58:53

Epizoda 9: Pátrání po záhadných tvorech

Na planetě zemi se vyskytuje stále ještě spousta neobjevených druhů živočichů a tvorů. Někteří tito doposud neobjevení tvorové pro nás mohou být velkým překvapením. Krypto-lovec John Rhodes mluví o pátrání po záhadných tvorech, jako jsou plazí humanoidi, sněžný muž a lochnesská příšera.

více
délka: 57:04

Epizoda 10: Duhové tělo a transformace vědomí

Existuje více jak 160,000 zdokumentovaných případů lidí, kteří se po smrti transformovali do „světelného těla“. Kdysi této transformace mohli dosáhnout pouze ti, kteří pracovali s pokročilými duchovními metodami. Dnes toho však může dosáhnout každý. David Wilcock hovoří o svém pohledu na toto neobvyklé téma.

více
délka: 53:56

Epizoda 11: Promluva s duchy: jaký je posmrtný život?

My všichni jsme schopni komunikovat s těmi, kteří již zemřeli. Může to být snazší, než jste si mysleli a možná to už sami děláte. V tomto rozhovoru uslyšíte, co se James Van Praagh dozveděl o posmrtné životě od těch, kteří jej obývají.

více
délka: 56:45

Epizoda 12: Čarodějnictví v současnosti

S příchodem moderního čarodějnictví začínají být staré praktiky na přivodění pozitivních změn v životě znovu uznávané. Čarodějnice Fiona Horneová mluví o tom, jak mohou kouzla pozitivně ovlivnit váš život.

více
délka: 1:00:27

Epizoda 13: Najděte svou spřízněnou duši

Najít v dnešní době životního partnera může představovat jednu z největších překážek. Mějte však na paměti, že jak po něm pátráte, on vás hledá také. Marla Martensonová vás v tomto rozhovoru naučí, jak si do života přitáhnout svou spřízněnou duši.

více
délka: 1:01:05

Epizoda 14: Tajná historie UFO

Navzdory nespočtu očitých svědků vláda Spojených států doposud oficiálně neuznala existenci UFO. Existuje nějaký důkaz, že nás v těchto UFO navštěvují mimozemské bytosti? Stanton Friedman, původní vyšetřovatel Roswellského incidentu, mluví o utajené historii UFO.

více
délka: 1:00:46

Epizoda 15: Výklad karet: Jaká je vaše budoucnost?

Budoucnost je místo plné záhad a nekonečných možností. Naštěstí existují lidé, kteří nám pomocí své intuice a metod, jako je výklad karet a astrologie, dokáží odhalit to, co se teprve chystá. Jasnovidec Joseph Jacobs v tomto rozhovoru hovoří o svých metodách věštění a o tom, co nás čeká během roku 2013.

více
délka: 59:43

Epizoda 16: Odhalení tajemství Turínského plátna

Žádný jiný kus křesťanské historie nevyvolal tolik kontroverze jako Turínské plátno. Navzdory tomu, že se jedná o nejstudovanější artefakt moderní lidské historie, zůstává nám jeho původ záhadou. Barrie Schwortz v tomto rozhovoru hovoří o tajemstvích, která o plátnu objevil.

více
délka: 59:59

Epizoda 18: Fenomén UFO a jeho výzkum

Mnoho lidí spekuluje nad tím, zda jsou vlády v kontaktu s mimozemskými bytostmi. Pouze pár lidí zná celou pravdu. Paola Leopizzi Harrisová v tomto rozhovoru hovoří o politických důsledcích kontaktu s inteligentním mimozemským druhem.

více
délka: 1:01:39

Epizoda 19: Skrytý účel Archy úmluvy

Skutečný účel a pravda o Arše úmluvy se časem vytratila a místo toho byla nahrazena spekulacemi a dohady. Nové objevy však svědčí o tom, že Archa úmluvy je součástí nadpřirozeného „Zařízení posledního soudu“. William Henry v tomto rozhovoru odhaluje tajemství pravého účelu Archy úmluvy.

více
délka: 1:00:13

Epizoda 20: Tajemství numerologie

Lze pomocí čísel zjistit svůj životní osud a to, co nás v budoucnosti čeká? Pokud ano, co znamenají vaše čísla? To se dozvíte v tomto rozhovoru s Glynis McCantsovou.

více
délka: 55:08

Epizoda 21: Asteroidy a jejich potencionální hrozba

Asteroidy představují pro naši planetu obrovskou hrozbu. Neví se, kdy Zemi nějaký zasáhne, ale časem je to nevyhnutelné. Planetolog Dan Durda hovoří o tom, jaká je pravděpodobnost, že v blízké budoucnosti nastane nějaká vesmírná katastrofa, a jaké jsou vyhlídky pro výzkum ve vesmíru.

více
délka: 59:41

Epizoda 22: Duchové a entity z druhé strany

Vedle našeho běžného světa existuje i skrytý svět plný víl, duchů a andělů. Jsme s tímto světem spojeni a máme možnost s jeho obyvateli komunikovat. Rosemary Ellen Guileyová, expertka na paranormální jevy, hovoří o různých typech duchů a o metodách komunikace s duchovním světem.

více
délka: 1:01:19

Epizoda 23: Expres bílého světla

Expres bílého světla se zrodil ve chvíli, kdy se pár přátel rozhodlo vyslat záměr a pomodlit se za hojnost a uzdravení pro ty, kteří to potřebují. Sarah Nashová hovoří o úspěšných příbězích a jednoduchých metodách, jak pomocí bílého světla a modlitby učinit pozitivní změny v životě.

více
délka: 59:07

Epizoda 24: Jak probudit svůj spící mozek

Probuzení nečinného mozku dramaticky zvyšuje vaši inteligenci a kreativitu a zároveň aktivuje paranormální schopnosti jako telepatii a telekinezi. Výzkumník Neil Slade v tomto rozhovoru mluví o roli amygdaly a o tom, jak aktivovat mozkové spoje pro zpřístupnění paranormálních zážitků.

více
délka: 59:36

Epizoda 25: Operace Kontrola mysli

Nové pokroky v technologii nám odhalují tajemství lidského mozku. Dr. Nick Begich hovoří o technologiích, které mohou odkrýt skryté možnosti mysli a vést buď k nové evoluci lidstva, nebo k počátku nové éry kontroly mysli.

více
délka: 1:00:19

Epizoda 26: Jemnohmotná energie

To, co většina z nás považuje za realitu, jsou pouhá 2% toho, co existuje. Neviditelná část reality se skládá z jemnohmotné energie, která velmi silně ovlivňuje fyzický svět. Jako lidé máme možnost se naučit, jak se na tuto energii napojit a využít ji k uzdravení a zhmotnění svých přání. Intuitivní léčitelka Cyndi Daleová popisuje anatomii duše a způsob, jak uplatňovat jemnohmotnou energii pro své nejvyšší dobro.

více
délka: 1:01:27

Epizoda 27: Hrozba EMP

Náš každodenní život v podstatě závisí na elektřině. Na permanentní výpadek elektřiny není nikdo z nás připraven. Učitel historie William R. Forstchen hovoří o tom, co můžeme jako lidé udělat, abychom zajistili přežití sebe a svých blízkých v případě hrozby elektromagnetického pulzu.

více
délka: 1:00:59

Epizoda 28: Pásmo soumraku

Marc Zicree je expertem na média a odborníkem na seriál „Pásmo soumraku“, jehož všechny epizody zaznamenal do své knihy „The Twilight Zone Companion“. V následujícím rozhovoru mluví o svých znalostech ze zákulisí týkajících se tohoto klasického pořadu.

více
délka: 59:57

Epizoda 29: Neuvěřitelná paměť

Co kdybyste si dokázali vzpomenout na vše, co jste kdy prožili, a to přesně v jaký den? Na světě je pouze 12 lidí, u kterých byla tato schopnost doložena. Herečka a spisovatelka Marilu Hennerová vysvětluje, jak její výjimečná paměť ovlivňuje její život a kariéru.

více
délka: 1:00:23

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics