Býk   30.4.2017   Blahoslav

Důkaz prezidentských schůzek o mimozemské přítomnosti

Důkaz prezidentských schůzek o mimozemské přítomnosti

Seriál Lovec pravdy
série: 1, epizoda: 9
délka: 31:12

hlasovalo: 9, hodnocení: 4,9

Anonymní zdroj v roce 1983 kontaktoval Lindu Moulton Howeovou a odhalil jí to, co vojenské špionážní organizace věděli o mimozemské přítomnosti na Zemi. Od té doby narazila na další dokumenty, které prosákly z vládních organizací, které odhalují, co minulí prezidenti věděli o UFO a lidských interakcích s mimozemskými návštěvníky. Nejnápadnější z těchto odhalení je informativní schůzka připravená pro Ronalda Reagana. Vidíme dokumenty, které informovaly Reagana o pěti typech mimozemských bytostí, jejich záměrech pro naše lidi a přehled jejich technologických schopností.

Upozornění uvádí: Linda Moulton Howe
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics