Střelec   18.12.2017   Miloslav




ZVUKY POLNIC, RŽÁNÍ KONÍ APOKALYPSY A IMPLOZE 3D REALITY (4)

dnes   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Když jsem se probíral religionistikou literaturou, zjistil jsem, že označení "Baal" mělo v mnoha různých kulturách poměrně velké množství synonym:  Apollo, Marduk, Dágona, Prometheus, Jupiter, Nimrod, Lucetius, Hades, Merodach, Ninus, Shamas, Belus, Bacchcus, Šiva a další. V posledních letech se znepokojením zjišťuji, jak lidskou veřejností stále silněji prorůstá brutalita a dokonce i určitá forma zvrhlosti. V médiích se sex a násilí stalo každodenním jevem. Především hollywoodská filmová produkce produkuje stále více brutálních a nechutných "zoombí hororů". Hazardní hry a pornografie jsou volně dostupné pro děti nejen na internetu. Role "posvátného rodu" a tradiční rodiny se otřásají v základech.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (7 hodnocení) zobrazeno: 131x (dnes: 131x) diskuze: 0 příspěvků


ŽLUTÁ KNIHA (9)

dnes   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Vzal to jako fakt a  začal se doktorů vyptávat;  nakonec připustili, že vůbec nejsou doktoři z Dánska, ale  že jsou mimozemští návštěvníci. Aby to dokázali, vytvořili malou kouli a umístili ji ve vzduchu před písařem.  Podíval se do ní a k svému úžasu tam uviděl scénu, která se odehrála v téže kanceláři o den dříve, kdy jeho žena projevila obavy, že by dánští doktoři mohli být špioni. Došlo nicméně k dobře zaznamenané veřejné události, když 10. června 1967 poblíž Madridu přistálo vesmírné plavidlo Ummites, o čemž tito informovali vybranou skupinu ufologů o několik dnů dopředu.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (7 hodnocení) zobrazeno: 143x (dnes: 143x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": GEOMETRIE SLUNEČNÍ SOUSTAVY

dnes   Redakce
Redakce

David Wilcock dává dohromady planetární posvátnou geometrii, kruhy v obilí a dynamiku tekutin, aby nám poskytl detailní pohled na nadcházející meziplanetární změny klimatu. V srdci této posvátné geometrie nalezneme úhel 19,5°, který se nápadně projevuje na mnoha našich planetách. Také je klíčovým aspektem mnoha kruhů v obilí a jejich varování před budoucími změnami. Pokud budeme tyto podivné snímky interpretovat s pochopením dynamiky tekutin, můžeme lépe porozumět, jak na energii našich planet působí přicházející vlna galaktické energie.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 99x (dnes: 99x) diskuze: 0 příspěvků


STAROVĚKÉ CIVILIZACE: VCHODY DO VNITŘÍ ZEMĚ

včera   Redakce
Redakce

Existuje starověký kód poukazující na civilizace uvnitř země, jako Agharta nebo Patala? Ústní tradice domorodých kultur po celém světě odkazují na skutečnost, že hluboko v podzemí vzkvétají vyspělé civilizace. Vědecké komunity díky pokrokům v technologii a výzkumu potvrzují, že je zemská kůra plná obrovských jeskyní, které tvoří rozsáhlou podzemní síť.  Náš tým badatelů tyto detaily prošel, aby zjistil, kde se starověké příběhy shodují s vědeckými objevy. Bereme to ještě o krok dál, neboť se domníváme, že tyto vchody do podzemí mohou být alegoriemi, kdy se z fyzické cesty stane duchovní.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 294x (dnes: 138x) diskuze: 0 příspěvků


COREY GOOD - ADDENUM (5)

16.12.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Tyto plazmové formy života jsou dle tvrzení Corey Gooda velmi vnímavé, sebevědomé a ochraňující. Na první pohled vypadají jako jednobuněčný organismus s reprodukcí, jež připomíná klasickou mitózu. Corey nás upozornil, že plazmová forma entit se nachází jednak v husté atmosféře planety Jupiter a pak i v oceánech pod vrstvou ledu na měsíci Europa. Corey Good byl fascinován pestrostí a plošným rozšířením života v naší galaxii. Život vzniká v postatě všude v podzemí, na povrchu i v atmosféře planet a v jisté elementární rovině dokonce i ve volném kosmickém prostoru.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (24 hodnocení) zobrazeno: 1380x (dnes: 123x) diskuze: 2 příspěvky



TAJNÁ VÁLKA VE VESMÍRU (2)

16.12.2017   James Preston
James Preston

Říká se,  že vládu USA kontaktovali benevolentní mimozemšťané, kteří ji nabídli antigravitační a další vyspělé technologie, aby mohla efektivně bojovat proti větší nepřátelské mimozemské síle, které chytala a používala lidi  na jídlo a která měla v plánu provést na Zemi invazi v masovém měříku a nakonec zničit všechny lidské  obyvatele. Údajně tito zlí mimozemšťané ohrožovali také ty dobré a ti dobří potřebovali pomoc lidí, aby zrekonstruovali svou rozhozenou genetiku. Dohoda  hovořila o poskytnutí antigravitačních a plazmických děl a technologií na kontrolu mysli pro Tajnou stínovou vládu výměnou za to,  že těm mimozemšťanům umožní unášet a brát si genetické vzorky od jistých vybraných lidských subjektů. Podmínkou bylo, že ty únosy se musí dít v malém počtu a musí to být bezbolestné, že subjektům nebude ublíženo a že jejich vzpomínky budou vymazány.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (19 hodnocení) zobrazeno: 450x (dnes: 23x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics