Váhy   22.10.2017   Sabina
STAROVĚKÉ CIVILIZACE: HLEDÁNÍ RAJSKÉ ZAHRADY

dnes   Redakce
Redakce

Náboženství a mytologie nám neustále vyprávějí o dobách, kdy lidé poprvé vkročili na svět plný zářivé hojnosti. Pozorné zkoumání starověkých textů odhaluje odlišný pohled na tento oslnivý ráj. V této úvodní epizodě Starověkých civilizací budeme zkoumat Rajskou zahradu s experty, kteří se přenesli za akceptované příběhy, aby odhalili zapomenutou historii v rámci počátku lidstva. V těchto starodávných záznamech najdeme zmínky o mimozemské civilizaci a její vlastní válce plodící lidský druh se zakódovanou schopností přenést se za iluzi předložených omezení.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (1 hodnocení) zobrazeno: 145x (dnes: 145x) diskuze: 0 příspěvků


POD TLAKEM DŮKAZŮ OHLEDNĚ NÁLEZU TŘÍPRSTÝCH ENTIT ZAČÍNÁ VĚDECKÁ OBEC OBRACET - S PLAZÍ EVOLUCÍ TO MŮŽE BÝT TOTIŽ ZCELA JINAK (1)

včera   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Co nám z toho vyplývá? Že tento člověk rozhodně nebude případ nějakého vědeckého "ořezávátka". A pokud si tento člověk stojí za svou výše uvedenou teorií, pak rozhodně musí vědět o čem mluví. Avízovaná publikace byla mimo jiné zveřejněna v časopise "Journal of American Chemical Society". Mimochodem jde o velmi kvalifikovaný časopis. Ve své vědecké stati dr. Breslow zdůvodňuje svou hypotézu o možné existenci tvorů podobných Tyrannosauru Rex a dalších dinosaurů jakožto disponentů velmi vysoké inteligence v prostředí jiných planetárních systémů.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (17 hodnocení) zobrazeno: 511x (dnes: 142x) diskuze: 2 příspěvky


MÝTY A FAKTA O KŘÍŠŤÁLOVÝCH LEBKÁCH (1)

včera   W.A. Harbinson
W.A. Harbinson

Kolem tohoto optického hranolu jsou vypouklé a prohnuté plochy, které ještě více koncentrují světelné paprsky směrem ven skrz oční důlky. To znamená, že pokud byla lebka umístěna před nějakým ohněm nebo podobným zdrojem světla (například na oltáři za ní) světlo vycházelo z očních důlků jako by bylo uvnitř lebky. To znamená, že mihotání plamenů zesílené hranolem a vyzařované ven očními důlky mohlo vytvářet magickou světelnou šou, vytvářející nejasné nebo strašidelné obrazy, které vyvolávaly strach u nezasvěcených, kteří by je vnímali jako projevy božské nebo ďábelské.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.8 (5 hodnocení) zobrazeno: 569x (dnes: 143x) diskuze: 2 příspěvky


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: BLADE RUNER RIDLEYHO SCOTTA

včera   Redakce
Redakce

Ridley Scott Blade Runnerem oživuje noir ve sci-fi žánru. Přináší nám příběh o technokratické dominanci stojící proti transhumanismu. Jay Dyer a Jay Weidner odhalují svět, kde se nekontrolovaně rozšířil korporátní globalismus a pomohl vzniku syntetické dystopie. Simulovanou dokonalost jsme našli v replikantech - uměle inteligentních bytostech, které chtějí překročit vštěpená omezení. Po všech nepokojích nakonec tito syntetičtí lidé možná zvěstují nové vyjádření lidskosti a laskavosti.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 313x (dnes: 72x) diskuze: 0 příspěvků


ALCHYMISTICKÝ GRYMOÁR: Aquinatus, alchymická sexualita & androgynní Bůh (2)

20.10.2017    San
 San

omáš Akvinský samozřejmě byl dominikán a klerik. Jediný problém, který je ohledně spisu Aurora matoucí a naznačuje spojení mezi ním a Akvinským, že s ohledem na existenci různých rukopisů se přinejmenším ve třech případech autorství vůbec nezmiňuje – jde o pařížskou, vídeňskou a benátskou verzi – zatímco boloňský a leidenský rukopis připisuje dílo výhradně Akvinskému. Skutečnost, že prameny těchto středověkých rukopisů se rozdělují výlučně z hlediska autorství díla Aurora consurgens, naznačuje, že jeho obsah představuje pro církevní autority zásadní problém.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.4 (5 hodnocení) zobrazeno: 522x (dnes: 44x) diskuze: 0 příspěvkůODHALENÝ VESMÍR: ALCHYMIE A ZÁKON JEDNOTY

20.10.2017   Redakce
Redakce

David Wilcock a Corey Goode zkoumají alchymické koncepty a propojují je s vědou tajných kosmických programů a Zákonem jednoty. Za posledních 50 000 let Země prošla dvěma cykly velkého roku. Tyto informace přežily mnoho katastrof, aby se k nám dostaly ze starověkých pevnin Atlantidy a Lemurie. Tajemství se možná skrývají před našimi zraky a dále je vypráví Zákon jednoty.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 494x (dnes: 52x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics