Váhy   26.9.2017   Andrea
ÚPADEK A PÁD IMPÉRIA USA

dnes   Patrick Hanningsen
Patrick Hanningsen

Mladí idealisté možná věří, že “mohou změnit systém zevnitř”. I když se to na začátku kariéry může jevit jako vznešená pohnutka, brzy je mladému a nadanému člověku jasné, že hráči v této hře komunikují prostřednictvím skupinového myšlení a že se ve skutečnosti nejedná o postup na vrchol,  ale spíše o závod směrem ke dnu, abychom se dostali k základnímu kameni. Když se nepřizpůsobíte pravidlům hry, mohlo by to mít za následek, že vás degradují a vyloučí ze hry. Tak funguje vládně - mediální komplex. Je vysoce funkční pro ty, kdo jsou ve hře samotné,  ale pro ostaních 99% je vysoce neefektivní a je zdrojem obrovské frustrace z vlády, jejich autoritativních struktur a exekutivy.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 367x (dnes: 367x) diskuze: 0 příspěvků


VÍCE NEŽ MÝTUS: BOŽÍ OTISKY

dnes   Redakce
Redakce

Od kruhů v obilí k obrovským kamenným formacím, Erich von Däniken odhaluje známky toho, že se na Zemi delší dobu vyskytovaly pokročilé bytosti. Když se mezi námi v pradávných dobách bohové pohybovali, zanechali zde své otisky. Mimozemské bytosti prohledávaly krajinu kvůli potřebným zdrojům a primitivní civilizace se snažily tyto projevy pokročilé technologie co nejlépe napodobit. To by mohlo být hlavní příčinou vzniku takových nalezišť, jako jsou obrazce na planině Nazca v Peru. Jak jsme postoupili do moderní doby, jsou tyto celosvětově rozšířené kruhy v obilí vlastně důkazem o přítomnosti těchto bohů?

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 193x (dnes: 193x) diskuze: 0 příspěvků


TO JE ALE HNUS VELEBNOSTI (1)

dnes   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Wesolowski byl prvním vysoce postaveným knězem, který byl postaven před soud za zneužívání dětí. Arcibiskup byl od roku 2014 držen v domácím vězení ve Vatikánu. Řím pak oznámil, že Wesolowski nemůže být vydán vzhledem k jeho špatnému zdravotnímu stavu. V srpnu 2015 byl nalezen mrtvý ve svém bytě.. Okolnosti jeho úmrtí jsou dodnes zahaleny tajemstvím. Proslýchá se, že buď spáchal sebevraždu, nebo byl zabit. V kontextu s těmito úvahami, se nabízí celá řada otázek. Byl špatný zdravotní stav Wesolowského pouze zástěrkou k jeho nevydání? Bál se Vatikán, že by arcibiskup mohl  prozradit ještě nějaké jiné, pro Řím velmi citlivé informace?  Vyloučit se to rozhodně nedá.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (10 hodnocení) zobrazeno: 157x (dnes: 157x) diskuze: 0 příspěvků


OD INFORMAČNÍ VÁLKY K ROZPADU USA - DEKÓDOVÁNÍ PRÁCE DR. IGORA PANARINA (1)

včera   Kerry Raymond Bolton
Kerry Raymond Bolton

Tento spasitelský světonázor v Rusku přetrvává bez ohledu na vnější způsob politického vyjádření. Je to „věčné Rusko“, zdůrazněno v mnoha podobách spisovatelem Fjodorem Dostojevským a řadou spisovatelů, myslitelů a umělců z konce 19. století a současných euroasijských nadšenců, jako je Alexander Dugin a Igor Panarin. Panarin vidí rysy „věčné Rusi“ dokonce i v tom, co bylo nazváno bolševizmem, ale který zůstal marxizmu trochu dlužen poté, co byl v roce 1928 a později vypuzen Leon Trockij a další.1 Panarin tento rozpor vysvětlil jako zápas mezi dvěma světonázory, kdy jeden z nich, mezinárdní marxizmus, je prezentovaný Trockým a druhý, tzv. národní bolševizmus, byl pod záštitou Josefa Stalina.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.4 (8 hodnocení) zobrazeno: 267x (dnes: 26x) diskuze: 0 příspěvků


MANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (6)

včera   Corey Good
Corey Good

Se mnou souviselo, že tato skupina. . . Země se používala jako místo pro uprchlíky - kosmické uprchlíky. Dlouhou dobu zde pobývali jako kosmičtí uprchlíci a v určitém okamžiku byli ti, kteří se  ne(z)křížili/nerozmnožili s ostatními mimo jejich skupinu, nabráni a odvezeni, a zmizeli. Bylo mi řečeno, že jich bylo asi kolem 40 milionů. Když přijde na to, co o nich vím, usmívají se na mě širokými úsměvy, ale odmítají se se mnou bavit/stýkat. Budou se bavit s Gonzalesem, a Gonzales mi pak řekne, co mu sdělili. Ale z nějakého důvodu se prostě se mnou bavit/stýkat/být ve spojení nebudou.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.5 (15 hodnocení) zobrazeno: 844x (dnes: 91x) diskuze: 1 příspěvek"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": ODHALENÍ KOSMICKÉHO KVANTOVÉHO MÉDIA, ČÁST 1.

včera   Redakce
Redakce

Máme tu tedy další epizodu, kterou vstupujeme již do osmé série tohoto velmi populárního a oblíbeného cyklu dokumentárních pořadů. Obsah této epizody plynule navazuje na předchozí části. Abychom mohli porozumět éterové vědě Dr. Harolda Aspdena, musíme postavit jeho model použitím jeho terminologie. To nám umožní najít vrstvenou strukturu rudého posuvu, který nám říká, že hvězdy procházejí fázemi kvantového posunu stejně jako atomy. Také si díky tomu můžeme zblízka prohlédnout konstrukci éteru, která má podobné vlastnosti jako tekuté krystaly. Zároveň zkoumáme i stavební kameny kosmického kvantového média, které zahrnují muony, leptony a tauony.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 239x (dnes: 20x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics