Střelec   18.12.2017   Miloslav
SVĚT SE ZBLÁZNIL. ŠÍLENSTVÍ ZVANÉ UMĚLÁ INTELIGENCE. NOVÁ VÍRA A NOVÉ BOŽSTVO NA SCÉNĚ. "UI" ZVANÁ "SOPHIA" ZÍSKALA SAUDSKO-ARABSKÉ OBČANSTVÍ. EVROPSKÁ UNIE CHCE ZASE PO "UI" ODVODY SOCIÁLNÍCH DÁVEK (4)

28.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Další vynález, který může ohrožovat lidskou přirozenou integritu, se jmenuje "totální individuální regulační technika". Jde o velmi specifické elektronické mechanismy, jež mohou být použity proti konkrétním osobám a jejich DNA. Ve hře je také zcela konkrétní druh elektromagnetické "V2K" technologie. "Total Individual Control Technology" (Technologie absolutní individuální kontroly), je ultimátní zbraní, která je zaměřena na manipulaci s lidskou DNA. Tato nebezpečná technologie má bohužel poměrně široké spektrum uplatnění včetně tzv. "elektronického pronásledování".

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (24 hodnocení) zobrazeno: 495x (dnes: 0x) diskuze: 9 příspěvků


PIKTOGRAMY A ROK 2017 (3)

28.11.2017   Andy Thomas
Andy Thomas

Wootton Wawen ve Warwickshire předvedl 7. srpna  zajímavou a efektní inovaci. Formace na první pohled vypadala jako jednoduchý kruh s okrajem a s cípatým pruhem, který vede k sérii zmenšujících se kroužků, ovšem formace ukázala své skutečné kvality prostřednictvím velmi složitého vrstvení.  Kruh, v němž je další kruh ze stojících stébel a v něm další kruh ze spletených klasů, přes něj se táhne 16 tenkých pásů, jakoby paprsků a prostor mezi nimi je vyplněn spletenými stébly. Celkový dojem je, jakoby přes pole plavalo podivné mořské stvoření.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.6 (9 hodnocení) zobrazeno: 818x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


VÍCE NEŽ MÝTUS: MIMOZEMŠŤANÉ NA ZEMI

28.11.2017   Redakce
Redakce

Mohli bychom důkazy, že bohové lidstvo stvořili k obrazu svému, nalézt po celém světě? Možná máme sklon tyto bohy a anděle považovat za duchovní bytosti, ale uvidíme, že jsou podobně jako my vázáni na fyzickou sféru. Dlouho předtím, než na Zemi vkročil člověk, mimozemské civilizace zasadily svá genetická semínka života na mnohé světy. V průběhu pravěkých dob se tyto bytosti vrátily, aby vedly své potomstvo, vytvářely životaschopné kultury a pokrok v technologii. Erich von Däniken nabízí stopy po tomto kontaktu, které mohou být nalezeny ve spojitosti s jeskynními malbami, sochami a textovými odkazy.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 720x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ŽLUTÁ KNIHA (3)

27.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Na druhou stranu ale musím říci, že například William Hamilton, velmi respektovaný badatel v oblasti UFO, zkoumal  zařízení základny a tvrzení Thomase Castella a jeho důvěryhodnost  a shledal, že jsou vysoce přesvědčivé. Thomasovo vyprávění  může být těžko stravitelné nebo uvěřitelné. Ve skutečnosti se to částečně může jevit jako živá noční můra. Existují důkazy, že se na v podzemní základně Dulce v polovině sedmdesátých let 20. století odehrálo cosi velmi dramatického. O těchto skutečnostech, jsem hovořil již dříve na rádiu "SVCS".Za stále probíhajícími jevy pozorování UFO, únosy a mrzačením zvířat se možná ukrývá strašlivá pravda. Zpravodajské agentury naší vlády bedlivě sledují všechny aktivity UFO již po mnoho desetiletí. Tento mimořádný fenomén  musí mít mimořádné vysvětlení. Možná jsme jenom jedna odlehlá výspa obrovské mezihvězdné říše.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (24 hodnocení) zobrazeno: 600x (dnes: 12x) diskuze: 1 příspěvek


LAZARŮV EFEKT A PSÍ CHRÁM (9)

27.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

V současném vědeckém světě, je Sírius B definován jako „bílý trpaslík“. Jeho velikost se velmi blíží velikosti Země. Do roku 1910 byla jeho hmotnost stanovena pozorováním jeho orbity kolem Síria A. Později se zjistila velmi překvapující věc. Hmota Síria B je extrémně hustá. Odhaduje se, že lžíce této hmoty by v našich podmínkách vážila asi 5 tun. Co se týče Síria A, pak je evidentní, že s touto hvězdou z historického hlediska není mnohé v pořádku. V historických pramenech je Sírius A popisován jako ČERVENÁ hvězda. Tuto skutečnost lze například doložit prostřednictvím dochovaných spisů římského astronoma a astrologa Claudia Ptolemaia. Další podklady podporující výše uvedené tvrzení můžeme nalézt v materiálech básníka Aratuse, nebo řečníka Cicera. Známý Seneca ve své době popsal Síria A, jako hvězdu, která zářila mnohem hlubším červeným odstínem než planeta Mars, která je známá svým načervenalým svitem.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (13 hodnocení) zobrazeno: 802x (dnes: 5x) diskuze: 0 příspěvků"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": DOTAZY DIVÁKŮ - DO DUŠE UČENÍ MOUDROSTI

27.11.2017   Redakce
Redakce

Pár vybraných šťastlivců se připojí k Davidu Wilcockovi, aby spolu odhalili duši Učení moudrosti. David vysvětluje spletitosti synchronicity a jak z ní můžeme udělat formu duchovního vedení. Mocenský systém a ilumináti jsou komplikovanější, než jsme si mysleli, neboť jsou mezi nimi i členové bojující za pozitivní změnu ve světě. Získáme hlubší porozumění vztahu mezi zvukem a světlem. Jak by vypadal Davidův život, pokud by se nenacházel na své současné cestě? Připojte se a najděte odpovědi na tyto otázky.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 388x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Prosinec
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics