Váhy   22.10.2017   Sabina
FALEŠNÉ VLAJKY: FALEŠNÉ VLAJKY STUDENÉ VÁLKY

04.10.2017   Redakce
Redakce

Richard Dolan odhaluje meze, do jakých byly vlády po 2. světové válce ochotné zajít, aby si zajistily poslušnost populací, což je mělo uchránit před nepřátelskou invazí a narušením míru. Po konci 2. světové války světu dominovaly dvě vojenské mocnosti: Spojené státy a Sovětský svaz. Tyto dvě mocné armádní síly mezi sebou začaly studenou válku o globální kontrolu. Obě strany se účastnily taktik k přesvědčení lidí, že se potřebují podrobit zvyšující se úrovni autority, aby se chránili. Zrodila se operace Gladio v Evropě a COINTELPRO ve Spojených státech. Došlo také k čínské kulturní revoluci.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 337x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (12)

03.10.2017   Jack Heart
Jack Heart

K vyšetřování došlo následkem "nedávných rušivých jevů, které se příležitostně vyskytovaly při operacích nad Německem u Frankfurtu nad Mohanem". Obvykle to bylo popsáno jako "podivné interfernce v chodu motorů a elektrických pístrojů" nad severními břehy řeky Main, asi deset kilometrů od sídla Führera v Adlerhorstu. V přísně tajné zprávě s názvem "Opatření proti rušení motorů", adresované řediteli velitelství letecké technické služby, ve Wright Field v Daytonu, Ohio, byla uvedena reference na zprávu OSS o německé jednotce operující někde poblíž Frankfurtu nad Mohanem.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9 (6 hodnocení) zobrazeno: 293x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


VÍCE NEŽ MÝTUS: HENOCH A VELKÁ PYRAMIDA

03.10.2017   Redakce
Redakce

Je možné, že velkého proroka, Henocha, mimozemci vybavili nezbytným věděním pro stavbu pyramid? S Erichem von Dänikenem půjdeme na exkurzi Cheopsovou pyramidou, kdy nám odhalí záhady skryté uvnitř jejích komor a začne rozplétat doposud neodhalená tajemství. Byly tyto pyramidy postaveny před velkou potopou? Jak nové technologie poprvé zkoumají detaily této pyramidy, napadají nás různé otázky. Ve Velké pyramidě je možná ukryta Henochova ztracená knihovna.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7 (1 hodnocení) zobrazeno: 626x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


MANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (7)

03.10.2017   Corey Good
Corey Good

Vlastně ano. Jedna z věcí je, že byli trochu znepokojeni tím, kolik lidí je oslovuje a modlí se k nim, což zcela odporuje tomu, o co se snaží… Víte, oni se snaží přimět nás k tomu, abychom nalezli svou sílu sami v sobě a hleděli do sebe samých/dovnitř sebe. Nyní mám mnoho lidí… Mám pár opravdu dobrých kamarádek, které jsou kněžky a prováděly určitý typ výcviku. A mnoho z nich se s ní dokázalo spojit. Takže ano, je to možné, ale nezapomeňte na to, proč je oslovujete, protože oni opravdu chtějí, abychom se právě teď soustředili dovnitř do sebe a hledali odpovědi uvnitř nás, protože to je místo, kde se odpovědi nacházejí/ kde je najdeme.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.6 (20 hodnocení) zobrazeno: 1269x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


SKRYTÉ SÍLY V NÁS (3)

02.10.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Existuje známý fenomén, který byl objeven v předminulém století a poté byl potvrzen Stephenem Kingem. Ukázalo se, že všechny vlaky v 19. století, které byly vykolejeny, byly zpravidla méně naplněné cestujícími než vlaky, s nimiž se nic nestalo. Letadla, které bezpečně přistávají, jsou zaplněny na 76%, a ty, které spadnou a rozbijí se - na 66-68%. Tyto statistické rozdíly mluví o tom, že cestující těchto letadel, jakkoliv je to podivné, předvídali katastrofu. Abych byl upřímný, toto předvídají téměř všichni. Jiná věc je v tom, že některým stačí vnímavost, jiným banální zbabělost opustit let, a proto letěli vstříc své smrti.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (9 hodnocení) zobrazeno: 348x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůCO VE HVĚZDÁCH - ŘÍJEN 2017

02.10.2017   Zuzana Křivohlávková
Zuzana Křivohlávková

Stále ještě  trvá dosavadní vpodstatě patová situace – vnímaná již delší čas v oblasti „co se děje“ - jak na zemi, tak na „nebi“, tedy i u těch, co je (zatím) běžně nevidíme. Je cítit cosi jako podpovrchová nervozita, že se něco chystá, a my nevíme co. Blíží se další uzlový bod událostí, jak pro každého jednotlivce tak i civilizaci jako celek. Vibrace všech bytostí se stále navyšují. Zatím nevidíme horizont očekávané „události“, postupně začínají i v mainstreamu prosakovat události typu „odhalení“.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.8 (4 hodnocení) zobrazeno: 1184x (dnes: 17x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics