Váhy   24.9.2017   Jaromír
FALEŠNÉ VLAJKY: HISTORIE FALEŠNÝCH VLAJEK

06.09.2017   Redakce
Redakce

Richard Dolan vysvětluje, jak stát využívá propagandy, aby dosáhl specifických cílů, které by jinak bylo nemožné omluvit. Proto nás bere zpět do pradávných dob a zkoumá prvotní formy falešných vlajek, abychom lépe porozuměli, jak se tento jev vyvinul. Z velkého požáru Říma roku 64 až ke spiknutí střelného prachu roku 1605, vidíme, jak může vláda vymýšlet ohavné skutky proti vlastním lidem nebo využívat situací, aby zvýhodnila ty v moci. Důležité je, že pochopíme, jak stát využívá propagandy k dosažení jinak neomluvitelných cílů.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 479x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


MANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (2)

06.09.2017   Corey Good
Corey Good

Používají naše spolutvůrčí vědomí jako svou černou magii. Zasadí do našeho spolutvůrčího vědomí semínko a emoce jsou pak tím, co toto semínko obvykle vyprovokuje/katalyzuje. Provedou operace pod falešnou vlajkou nebo vytvoří nějaké události v médiích, které v lidech vyvolají silné emoce, které pak vyprovokují semínko, které zasadili. Takže nás v podstatě podvádějí a navádějí k tomu, abychom naši vlastní sílu/moc používali proti sobě/nám samým. A pokud se naše spolutvůrčí vědomí naučíme používat/využívat, znamená to pro ně konec. To je to, proč tady tuto skupinu lidí drží. Používají heslo „rozděl a panuj“ k tomu, abychom se při debatách o všech našich systémech víry navzájem drželi pod krkem.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.9 (23 hodnocení) zobrazeno: 1833x (dnes: 4x) diskuze: 9 příspěvků


ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (8)

06.09.2017   Jack Heart
Jack Heart

Ale nejpozoruhodnější věc o Schumannově rezonanci, se vztahuje k tomu, kdo jí objevil. A tím je vědec Winfried Otto Schumann. V roce 1937 zahájil okultní Vril - nyní alokovaný v továrně na zbraně zvané Antriebstechnische Werkstätten OHG, Mnichov - svůj pokračující program vývoje létajících disků, podporovaný oficiálními nacistickými stranami pod vedením profesora W.O. Schumanna z "Technické univerzity" v Mnichově. Dr. Schumann spolupracoval s "Německou společností pro metafyziku" na Jenseitsflugmachine v letech 1922-1924. Jenseitsflugmachine, je německý termín pro "létající stroj z jiného světa" nebo “posmrtný létající stroj".

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.3 (7 hodnocení) zobrazeno: 284x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


MANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (1)

05.09.2017   Corey Good
Corey Good

Ptal jsem se, na co se to dívám a Tier Eir mi řekl, že je to spojování časových linií. To vzniká řadou různých věcí, energetických změn, které se v naší sluneční soustavě odehrávají. Tyto změny provádí kolektivní vědomí a vskutku to má také onen téměř elastický/pružný vliv na časoprostor, který začíná přivádět časové reality ke kolapsu/zhroucení zpět na/do sebe. Podle všeho jsme byli v jednom bodě zděšeni pohledem na atomovou bombu vybuchující ve městě ve Spojených Státech, ale v Mandelově efektu se objevilo něco, co si nikdo z nás nepamatuje nebo to nezažil.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.8 (22 hodnocení) zobrazeno: 2236x (dnes: 5x) diskuze: 2 příspěvky


"EXTREME REPORT": "THOROVO KLADIVO" OPĚT UDEŘILO ----------- JE HURIKÁN HARVEY PRODUKTEM RUSKÉHO METEOROLOGICKÉHO INŽENÝRSTVÍ ? ---------- PEKLO NA ZEMI V PŘÍMÉM PŘENOSU (2)

05.09.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Podle posledních zpráv z Ruska, se ukazuje, že ministerstvo obrany zjevně nemá pod kontrolou tzv. "partyzánské akce", které mohou být řízeny nezávisle jinými ruskými silovými útvary. Protože, jak si jinak vysvětlit postoj ruského ministra obrany Šojgu, který na zasedání "Rady Bezpečnosti" obvinil předsedkyni Matvijenkovou z úmyslného použití technologie "EnMod" k útoku na Spojené státy v odvetě za katastrofální sérii požárů v Rostově na Donu, které prý vznikly v důsledku zcela anomální meteorologické situace. Určitě není náhoda, že ruský prezident Vladimír Putin nařídil v dané věci hloubkové šetření.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.6 (18 hodnocení) zobrazeno: 582x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůODHALENÍ: NAŠE BUDOUCNOST JAKO RUKOJMÍ S RICHARDEM DOLANEM

05.09.2017   Redakce
Redakce

Richard Dolan mluví o výsledcích svého zkoumání vládních dokumentů, přičemž se snaží dostat k jádru odhalení. Přestože oficiální zdroje uvádějí, že se nic významného neděje, dokumenty naznačují, že na vysokých úrovních docházelo k pozorování a haváriím UFO. To se stalo zjevným po pádu v Roswellu. Jménem národní bezpečnosti bylo utajeno více než 5000 patentů. Z diskuze vyplývá, že je to vážnější, nejedná se pouze o nějaká tajemství. Zjistíme, že utajený svět drží naši budoucnost jako rukojmí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 518x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics