Vodnář   23.1.2018   Zdeněk


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: RODDENBERRYHO STAR TREK

06.01.2018   Redakce
Redakce

Když Star Trek poprvé v roce 1966 vyšel, lidský pohled na budoucnost pokročil a naše mysl si pohrávala s Roddenberryho optimistickými představami o budoucnosti. Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají idylicky technologickou a společenskou utopii Star Treku, která mohla sloužit jako původní médium pro pomalé odhalování tajného kosmického programu. Epizoda Nové generace, Závod, byla vyvrcholením prostupujícího motivu napříč celou sérií. Dozvídáme se že veškerý humanoidní život v galaxii pramení v jednotném zdroji.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 530x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


VÝPOVĚĎ ASTRONAUTA, KTERÝ SE POHYBOVAL NA POVRCHU MARSU (1)

06.01.2018   Morgan Kochel
Morgan Kochel

Teď vám mohu říct, že většina IT společností v USA má mezi sebou utajené operativce, kteří je sledují. Patří do toho i Google, Facebook, atd. Asi také Twitter, i když ten je ve srovnání s jinými malý. Kontaktují vás a nabídnou zapracování a utajené financování, aby se to nedalo vystopovat. Tím pádem pak daňový úřad vaše aktivity nemá důvod sledovat. Také vám dají určité úkoly, jako nabourat se do mailových účtů atd. Je mnohem snazší to dělat zevnitř a také mnohem levnější. Kvůli výcviku jsem musel cestovat do Ohia. Nebylo to náročné. Jako bývalý letec, - měli o mě všechny záznamy- jsem si jenom musel osvěžit nějaké věci ohledně taktiky špionáže. Nemohl jsem uvěřit, kolik věcí se vůbec nikam nehlásí. CIA  je opravdu nad zákonem. Tolik toho kontrolují, pokud jde o komunikace. Jdou přes ně všechny bezpečnostní záležitosti, FBI ve srovnání s nimi není nic. A oni vědí, jak příběh překroutit. Je to děsivé a je snadné pochopit, proč se jich tolik lidí bojí.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (27 hodnocení) zobrazeno: 608x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


MOCNÉ SLOVO Z POHLEDU ČLOVĚKA A HVĚZDNÉHO TVOŘENÍ (1)

05.01.2018   Josef Čáp
Josef Čáp

Vše co stojí této chaotické síle v cestě, je rozdrceno na padrť, nicméně energie z této explozivní hmoty rozhodně nezanikne, alespoň z vizuálního pohledu. Pokud je dynamitem odstřelena celá skála, jejíž stáří se odhaduje na 3,8 miliardy let, zvlášť když je takový masiv v okamžiku výbuchu rozmetán tlakovou vlnou na kamení, potom je naprosto markantní, že projev této exploze po sobě zanechal nepřehlédnutelný otisk v krajině, který vymazal z povrchu zemského část geologické historie, protože vzniklý kráter po této skále není ničím jiným, než mementem ohromné síly a energie.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.1 (9 hodnocení) zobrazeno: 961x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


CERES, VESTA, NEBO OUMUAMUA A "PROGRAM ODHALENÍ"

05.01.2018   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Dnes se dozvídáme, že to je právě tato existence zvláštních světel, která v listopadu 2017 odstartovala další fázi zkoumání planetky Ceres. Každopádně ať tak nebo tak, Ceres se stal dalším ústředním bodem zájmu pozemských vědců při hledání známek mimozemského života uvnitř naší sluneční soustavy. Vědci nyní stojí před úkolem dostat se mnohem blíž k povrchu tohoto tělesa a to prostřednictvím specializované sondy. Primárně by tak měly být zkoumány zdroje světla (pro jejich existenci zatím neexistuje žádné smysluplné vysvětlení), které se nacházejí v kráteru Occador. Ve skutečnosti nejde ovšem nejde jen o tuto lokalitu.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (16 hodnocení) zobrazeno: 570x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: PODMOŘSKÉ ZÁKLADNY

05.01.2018   Redakce
Redakce

Corey Goode nám říká, že téměř celou dobu, co tajný kosmický program buduje stanice na vzdálených světech, staví také základny hluboko pod oceány Země. Několik informátorů předstoupilo, aby nám pověděli o utajených místech a rozsáhlých sítích podzemních tunelů, které je propojují. Kdo tyto podmořské základny postavil a proč?  Pokud půjdeme po stopě peněz, najdeme zdroj. Nehledě na to, jak luxusně nebo bezpečně byly tyto základny postaveny, stále jsou zranitelné pokročilými technologickými útoky, jak pokračuje tajná válka mezi mocenským systémem a Aliancí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 868x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvkůTAJEMSTVÍ GEORGE VAN TASSELA

04.01.2018   James Preston
James Preston

Je pozoruhodné, že Van Tassel tvrdí, že ta technologie byla následně vyvinuta tak, že bylo možné vidět každou vizuální scénu z jakéhokoliv historického období. Technologie byla námořnictvem rychle označena za tajnou a vynálezce byl přinucen pracovat na tajném projektu. Technologie cestování a vidění v čase, popisována Van Tasselem v rozhovoru z roku 1964  je podobná tomu, co bylo mnohem později označeno jako „Projekt zrcadlo“, o kterém informátoři říkají, že ho vedlo námořnictvo.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (25 hodnocení) zobrazeno: 401x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics