Váhy   23.10.2017   Teodor
HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: NOLANŮV BATMAN ZAČÍNÁ

07.10.2017   Redakce
Redakce

V roce 2005 Christopher Nolan odstartoval filmy Batman plné okultních znázornění představující tajné spolky a kapitalistické miliardáře, jak spolu hrají šachovou partii ve městě Gotham. Také je to příběh našeho protagonisty, který se učí používat strach jako prostředek ke změně okolního světa. Určitým způsobem se dá říct, že se nástup Bruce Waynea jako temného rytíře podobá vzestupu Siddhártha Guatamy jako Buddhy. Archetyp Buddhy přináší mír skrze osvícení a archetyp netopýra přináší mír skrze strach, tedy něco, co by ukončilo korupci v Gothamu, ale časem by pohltilo i našeho hrdinu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 6 (1 hodnocení) zobrazeno: 549x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


NICHOLAS ROERICH: TAJNÝ AGENT SKRYTÝCH MISTRŮ (1)

06.10.2017    Achaia
 Achaia

Jakožto muž s mimořádnou politickou obratností měl Dorzhiev audienci u cara Mikuláše II, který mu dal svolení, aby v Petrohradě jako v prvním městě v Evropě postavil budhistický chrám. Kromě své budhistické duchovní práce Dorzhiev aktivně podporoval euroasijské národní cítění a propagoval politický sen panmongolizmu, který byl nazván „nejmocnější myšlenkou střední Asie dvacátého století“. Vycházejíc z pověsti, nalezené v budhistických textech Kalačakra, která vypráví o říši Šambaly, snil Dorzhiev o vytvoření obrovské euroasijské říše pod patronací Ruska. Potěšený car Mikuláš II. poznamenal při audienci s Dorzhievem, že “budhisté by se měli cítit pod křídly mocného orla“.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.1 (14 hodnocení) zobrazeno: 332x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


SKRYTÉ SÍLY V NÁS (4)

06.10.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Pak se narodila Zlata. Dívka byla překvapivě zdravá a silná. Po narození své dcery se mladá matka vrátila ke své oblíbené práci. Dcera šla do mateřské školy. A pak do života prosperující rodiny zasáhl zlý osud. Najednou rodičům zavolali z mateřské školy a informovali je o tom, že Zlata omdlela. Dlouho nepřicházela k sobě. Zlatu odvezli k lékařům. Vyšetřovali jí, a za tři dny později ji propustili a řekli, že s dítětem je všechno v pořádku a že s největší pravděpodobností měla úpal.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.6 (7 hodnocení) zobrazeno: 939x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: ZUNIJSKÉ ODHALENÍ S CLIFFORDOM MAHOOTYM

06.10.2017   Redakce
Redakce

Clifford Mahooty, strážce moudrosti kmene Zuni Pueblo v Novém Mexiku, se připojí k Davidu Wilcockovi a Corey Goodovi, aby probrali historii jeho kmene s mimozemskými civilizacemi. Jejich komunita tyto informace uchovává po generace a zahrnují interakce s nebeskými lidmi, zrzavými obry a posvátná místa s portály do jiných světů. Corey potvrzuje, že tato odhalení souvisejí s věcmi, které se dozvěděl při pobytu v tajném kosmickém programu. Mahooty říká, že nastal čas tyto záležitosti sdílet se světem, abychom společně mohli zahájit proces léčení.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 456x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


LAZARŮV EFEKT A PSÍ CHRÁM (6)

05.10.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Ovšem naprostý skvostem je první kniha výše uvedeného autora, která se do knihkupectví dostala pod názvem: "Harmonic 33: A Radical New Explanation For Unidentified Flying Objects", aby byla záhy v rámci cenzury z pultů stažena. Ani se nedivím. Její obsah musel být jistý kruhům velmi nepříjemný. Hovořím o původní knize. Po jejím obsahovém přepracování, se konečně na pulty knihkupců dostala, ale již ve značně zredukované podobě. V současné době je k sehnání na "Amazonu" a také v elektronické podobě (ePub, Mobi atd.). Jistá zajímavost se nachází v obrázku na přední obálce publikace. Mělo by se jednat o podvodní fotografii ohromné neznámé technologické konstrukce, která připomíná vysílač. Tato konstrukce by se měla nacházet na 33 stupni jižní šířky někde u západního pobřeží Jižní Ameriky, pokud si dobře vzpomínám. 

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.7 (13 hodnocení) zobrazeno: 930x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůVZOREC ZDRAVÍ: SKRYTÁ NEBEZPEČÍ FLUORIDU S MIKEM ADAMSEM

05.10.2017   Redakce
Redakce

Oficiální vysvětlení pro fluorid a očkování předkládají logické argumenty pro obojí, ale skutečnost vás může šokovat. V tomto rozhovoru Mike Adams sdílí pravdu za fluoridem a vakcínami a jejich toxické vlivy na naše těla. Mike Adams je známý autor na témata přírodního zdraví, výživy a léčení vážných nemocí za použití rostlinné medicíny. Po dlouhém studiu skutečných příčin nemocí vytvořil obří soukromou výzkumnou sbírku a napsal více jak 1500 článků o zdraví.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 534x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics