Váhy   24.9.2017   Jaromír
ROZVOJ VAŠICH PARANORMÁLNÍCH SCHOPNOSTÍ (2)

08.09.2017   Frederick Dodson
Frederick Dodson

Psychometrie není nic složitějšího, než právě tohle. Každý, kdo se pokouší prodat vám něco komplikovanějšího vám dává totéž. Je to otázka jasné mysli, čistého záměru, sebedůvěry (důvěry ve své schopnosti) a porozumění, že je to normální a přirozené. Vzhledem k tomu, že čas a prostor jsou produkty lidské mysli, je pro člověka přirozené, že je schopen vycítit a sledovat historii objektu. Povědomí o tom, že objekty mají svá energetická pole a své energetické úrovně, nám umožňuje hledat vysokoenergetické objekty a trávit nějaký čas v jejich blízkosti nebo být jimi obklopen. Je rozdíl mezi tím, zda strávíte hodinu v chrámu či katedrále, nebo sedíte v hospodě. Vytváří to totiž rozdíly ve vašem vlastním energetickém poli, které vstřebává a zrcadlí vaše aktuální pocity.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.5 (4 hodnocení) zobrazeno: 306x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (9)

08.09.2017   Jack Heart
Jack Heart

by bylo možné vyrobit bombu, musí být štěpný materiál redukován na kov. Pro plutoniovou bombou, se pro to používá uran 238. Pro bombu uranovou, se používá uran 235. Díky vlastnostem uranu se jedná o obtížnou záležitost. Amerika nebyla schopná redukovat uran na kov v podstatném množstvích až do konce roku 1942. Zato Němci měli již koncem roku 1940 zredukováno 280,6 kilogramů. Němci si brzy uvědomili, že plutonium udělá účinnější bombu než uran 235. Heisenbergova počáteční úsilí o stavbu reaktoru však byla zmařena, když jeho kolega Dr. Walther Bothe nesprávně vypočítal grafitovou absorpci neutronů.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (3 hodnocení) zobrazeno: 581x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ON-LINE ZPRAVODAJSTVÍ: HURIKAN IRMA (DEN PRVNÍ)

07.09.2017   Redakce
Redakce

Vážení přátelé, vzhledem k událostem, které jsou spojeny s možná největším hurikánem novodobé historie lidstva, jsme se rozhodli na našem serveru spustit "on-line" zpravodajství s využitím aktuálním převzatých informací z různých světových agentur a místních informačních zdrojů. Očekávejte, že aktualizace budou probíhat zhruba každých 15 až 20 minut non stop. Důležité informace budou prezentovány žlutým textem. Extrémně důležité informace, pak textem červeným.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (14 hodnocení) zobrazeno: 3911x (dnes: 1x) diskuze: 3 příspěvky


TARA TRIVECTA (14)

07.09.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Oficiální věda nemohla donedávna tento jev vysvětlit. Nemohla odpovědět na otázku, odkud všichni tito lidé - velký Paracelsus, Edgar Cayce, františkánský mnich Nero - čerpali své znalosti o budoucnosti lidstva? No nedávno američtí vědci, sledujíce v experimentu určitý počet studentů-dobrovolníků dokázali, že budoucnost je možné skutečně vidět. Podle jejich teorie Vesmír představuje obrovské informační pole, uchovájící informace o každé události, která se uděje na Zemi. Vědci tvrdí, že byli schopni vypočítat podmínky, za kterých mohou lidé skutečně získávat informace o budoucnosti z tohoto informačního pole. Jinými slovy, podařilo se jim dešifrovat technologii předpovídání budoucnosti.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.5 (8 hodnocení) zobrazeno: 965x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


VZOREC ZDRAVÍ: INTIMNÍ FREKVENCE S ELLEN EATOUGHOVOU

07.09.2017   Redakce
Redakce

Sexuální terapeutka Ellen Eatoughová je na misi pomoct uzdravit rozsáhlé kulturní zranění, které typicky rozděluje naši sexualitu a duchovní životy. Ellen v tomto rozhovoru sdílí jedinečný a praktický přístup k sexu, který vás inspiruje prozkoumat svůj sexuálně spirituální potenciál. Ellen Eatoughová praktickými způsoby pomáhá lidem dosáhnout naplňujících intimních vztahů a extatického milování. S téměř 30 letou zkušeností v holistickém zdraví také tvoří produkty a programy, které zahrnují zvuk, barevné světlo a jemné energie na pomoc lidem uvolnit sexuální a vztahová zranění, což podporuje hlubší intimitu a integraci jejich sexuality a spirituality.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 363x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků"EXTREME REPORT": S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ DO HRY VSTUPUJÍ I GEO-SEIZMICKÉ ZBRANĚ RUSKA

07.09.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

To je fakt, které lze dohledat poměrně jednoduchým způsobem na ruském internetu. Tato skutečnost není ani nijak utajována. Proto bychom si měli položit vcelku logickou otázku: Proč, resp. z jakého důvodu je lokalita nedaleko města Vasilsursk, v posledních týdnech, tak extrémním způsobem chráněna? Můžeme nalézt, nebo nějakým způsobem dohledat důvod tohoto jistě veskrze nákladného počínání? Odpověď zní: ano! V uvedené lokalitě se totiž nachází obrovské testovací zařízení, které je řízeno ruským ústavem, jež se jmenuje "Radiofyzikální výzkumný institut". Toto zařízení je zasvěceným skupinám a jedincům známé jako "SURA Ionospheric Facility". V tomto případě jde o HARPovou technologii, která je ovšem mnohonásobně vyspělejší, než ta, kterou vlastní Spojené státy, nebo nějaký jiný stát na světě.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.5 (24 hodnocení) zobrazeno: 712x (dnes: 0x) diskuze: 7 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics