Vodnář   23.1.2018   Zdeněk


NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (4)

09.01.2018   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Emery byl v podstatě přinucen vystoupit na veřejnost poté, co mu ukradli vše, co vlastnil a po čemž následovala čelní srážka, která totálně zdemolovala jeho vozidlo a téměř ho zabila. Obě tyto události se objevily velmi brzy poté, co jsem vypustil části toho, co mi řekl pod pseudonymem "Paul". K vloupání došlo pouze krátce na to, co se odstěhoval z mého domu, kde u mne dva měsíce pobýval poté, co utrpěl řadu zničujících nezdarů. K následné čelní srážce došlo jen 30 minut poté, co jsem publikoval další článek s více informacemi, které jsem od něj získal. Druhý řidič záměrně přejel do jeho pruhu a zrychlil, jak jsme popsali v předchozích článcích. Bylo to velmi podezřelé. Dostali jsme zprávu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.3 (20 hodnocení) zobrazeno: 2776x (dnes: 12x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": KOLIDUJÍCÍ GEOMETRIE

08.01.2018   Redakce
Redakce

David Wilcock vysvětluje multidimenzionální, tetrahedrální geometrii, která je v srdci meziplanetární změny klimatu. Když se podíváme na energetické jevy Saturnu a Jupitera, spatříme proti sobě rotující geometrie způsobující křížení a kolizi vírů. Intenzita těchto působení se zvyšuje, jak se heliosféra kolem naší sluneční soustavy silně nabíjí prostřednictvím kolize s galaktickým silovým polem.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 514x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


MOCNÉ SLOVO Z POHLEDU ČLOVĚKA A HVĚZDNÉHO TVOŘENÍ (2)

08.01.2018   Josef Čáp
Josef Čáp

Zatímco slovo vesmíru je slovem naděje a nově se rodícího života, oproti tomu je lidské slovo neměnným slovem negativního myšlení a zkázy, to platí pro minulé ale i současné civilizace, neboť místo lásky se v té či oné době vyvíjejí prostředky k ničení života, které jdou ruku v ruce s veškerými krvavými konflikty a válkami, co se kdy odehrály. Všechno souvisí se vším, přičemž pocity člověka přicházejí k lidem ze dvou nehmotných zdrojů, z nevyvinutého vnitřního a klidného kosmického slova. Náš pozemský svět se vždy nalézá v takovém rozpoložení, v jakém právě převažuje to či ono zmiňované slovo. K jakému slovu se přikláníte vy? 

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.4 (7 hodnocení) zobrazeno: 557x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


NEBEZPEČNÁ CESTA K PROBUZENÍ (1)

08.01.2018   Bernhard Guenther
Bernhard Guenther

Toto je skutečně zlověstná forma života. Nejprve nad námi přebere moc, poníží nás na otroky a pak zapříčiní, abychom zapomněli na náš bývalý stav a nebyli jsme schopni vidět nebo jasně přemýšlet ani zjistit, že vidět a jasně přemýšlet už nedokážeme. Nakonec se pro nás stane neviditelnou kvůli tomu, co nám provedla. Nemůžeme naši vlastní deformitu, naše vlastní zhoršení, ani nijak monitorovat. Tím, že postrádá vlastní duši, zabíjí autentické duše těch bytostí, které jsou do ní uzamčeny a nahradí je falešnou mikroformou své vlastní mrtvé duše. Samotná doktrína boje proti "nepřátelskému světu a jeho síle" byla do značné míry znehybněna a poskytnuta do služeb Impéria. ČŽV zdeformuje každou novou snahu o svobodu do formy další tyranie. Impérium je jen přelud, přetrvávíjící jen proto, protože jsme se odebrali ke spánku.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.4 (27 hodnocení) zobrazeno: 691x (dnes: 1x) diskuze: 1 příspěvek


STAROVĚKÉ CIVILIZACE: MEZIHVĚZDNÉ PROPOJENÍ S GÖBEKLI TEPE

07.01.2018   Redakce
Redakce

Bylo Göbekli Tepe postaveno jako posvátný mezihvězdný portál spojující lidi Země s mimozemskými civilizacemi? Jak zakončujeme první sérii, náš tým badatelů vysvětluje, že je Göbekli Tepe zarovnán se souhvězdím Labutě a postaven v harmonické rezonanci s periodickými signály, které vysílá jedna hvězda onoho souhvězdí. Bylo zjištěno, že signály přenášejí násobky jedenácti, což můžeme najít v Pascalově trojúhelníku nebo při sledování rozmístění megalitických sloupů. Tento nejstarší monument světa byl vybudován v kolébce civilizace a nedávné objevy jsou možná nejsilnějšími důkazy o uvedení lidské civilizace pod nadvládu Anunnaki.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 744x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůNOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (3)

06.01.2018   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Nyní, když New York Times skutečně uveřejnil příběh, který nám říká, že UFO jsou skutečné a že jsou mimozemského původu, jsme jednoznačně dosáhli velmi jedinečného okamžiku. Něco se posunulo/pohnulo, a to způsobilo, že toto žárlivě strážené tajemství bylo konečně uvolněno/vypuštěno. Skutečný/pravdivý příběh o tom, co se ve skutečnosti ve světě děje, je velmi hluboký. Pokud jste v tomto noví, tak to, co vám chci říct, vám může trochu víc připadat jako zpracování úžasného konspiračního sci-fi filmu. Přesto mnozí lidé právě teď bojují a umírají ve "stínové světové válce" a většina z nás o tom vůbec neví. Tato válka zahrnuje technologii pro manipulaci s povětrnostními podmínkami/počasím, která je odpovědná za nedostatek deště v jižní Kalifornii již přes 250 dní, což vede k obrovským požárům. Mě osobně to zasáhlo 6. prosince, kdy se na našich telefonech rozezněly děsivě hlasité sirény nouzového vysílacího systému - a hrozila nám možná bezprostřední evakuace.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.9 (35 hodnocení) zobrazeno: 3415x (dnes: 8x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics