Váhy   24.9.2017   Jaromír
STAROVĚKÉ DÁLNICE: TAJEMSTVÍ ZEMSKÝCH ŠÍŘEK (1)

09.09.2017   Rand Flem-Ath
Rand Flem-Ath

Když se po potopě toulaly po zdevastované Zemi, byly Děti Slunce Intim instruovány, aby se usadily na místě, kde se posvátný symbol lehce zanoří do země. “Šly… až do údolí Cuzca, na místo, které je označeno jako místo zázraku, protože klínek rychle zajel do země a navždy zmizel. Tady si Děti Slunce zřídily bydliště.”  Tapac-yauri sloužil svému posvátnému účelu, když jako skutečné navigační zařízení dovedl děti do Cuzca. Ale otázka, proč se Cuzco stalo jejich posledním cílem, zůstala zatím nezodpovězena. Jedna z možných odpovědí, kterou na Cestě Inků nalezneme, je vyhlídka „Tampu Runkuraqay’. Jak uvidíme na fotografii, toto místo nabízí úchvatný pohled, tak jak se to dá v naší na turizmus orientované době očekávat. Ale dávní lidé měli pragmatičtější starosti, než zkoumat možnosti pořizování selfíček s nádhernou vyhlídkou.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.2 (9 hodnocení) zobrazeno: 348x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


MANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (3)

09.09.2017   Corey Good
Corey Good

Nakonec se Tier Eir přede mnou objevil ve fyzické podobě. Když mi navrhl, že budu mluvit před mnoha lidmi nebo je zastupovat před velkým počtem lidí, tak mě to víc než vyděsilo. Jsem extrémně introvertní. Mám slabý hlas. Tím myslím, že jsem předložil všechny tyto výmluvy, proč by po mě neměli chtít, abych tuto práci dělal. Ale vše, co jsem uslyšel, bylo, „ To není důležité. To není důležité.“ A řekli mi, že v určitém bodě jsem souhlasil s tím, že to budu dělat. Od té chvíle jsem fungoval jako prostředník/rozhraní mezi nimi a množstvím různých bytostí a ty mi předávali nebo mne tlačili k tomu, abych předal zprávu od Blue Aviánů – tu, abychom se stali více milujícími, více zaměřenými na službu ostatním v denním životě, abychom odpustili těm, kteří nás zranili a nejvíc ze všeho, abychom odpustili sami sobě. A tím, že to uděláme, zastavíme kolo karmy a budeme mít příležitost obnovit/obrodit naše vědomí, čehož ostatní bytosti v naší lokální hvězdokupě již dosáhli. Jsme na řadě.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (15 hodnocení) zobrazeno: 1369x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: TRILOGIE MATRIX

09.09.2017   Redakce
Redakce

Filmy Matrix prezentují svět zamořený mocnou umělou inteligencí a jediným únikem je přijetí červené pilulky a probuzení se do post-apokalyptické reality. Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají filmy Matrix jako analogii světa, ve kterém dnes žijeme a kde mnoho lidí vede ponuré životy, přičemž se k jinému pohledu probudí jen vybraných pár. V trilogii Matrix nacházíme gnostické symboly a mýty vedoucí nic netušícího diváka k tomu, aby se zabýval osvobozením se od mainstreamového světa a bral ho tak, jaký skutečně je. Stejně jako se probudil náš hrdina Neo, uvidíte matrix naší mainstreamové reality.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8 (2 hodnocení) zobrazeno: 836x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


13. - 15.10. 2017 VELETOB U KOLÍNA - "PRVNÍ STŘEDOEVROPSKÁ ŠKOLA ESOTERNÍ IKONOGRAFIE"

09.09.2017   Redakce
Redakce

„První Středoevropská Škola Esoterní Ikonografie“ je svým způsobem velmi ojedinělý experimentální projekt, který si klade za úkol vytvořit vysoce komplexní komparativní studijní portfolio pomocí kterého se student učí „číst“ ve strukturách starobylé symboliky. Každé kvalitní esoterní dílo (jde především o literární, malířskou, sochařskou a architektonickou oblast) v sobě obsahuje nepřeberné množství skrytých kódů soustředěných do mnohdy nenápadné symboliky.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 228x (dnes: 0x) K článku není založena diskuze


ON-LINE ZPRAVODAJSTVÍ: HURIKAN IRMA (DEN DRUHÝ)

08.09.2017   Redakce
Redakce

Vážení přátelé, vzhledem k událostem, které jsou spojeny s možná největším hurikánem za poslední desetiletí, jsme se rozhodli na našem serveru spustit "on-line" zpravodajství s využitím aktuálním převzatých informací z různých světových agentur a místních informačních zdrojů. Očekávejte, že aktualizace budou probíhat zhruba každých 15 až 20 minut non stop. Důležité informace budou prezentovány žlutým textem. Extrémně důležité informace, pak textem červeným.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.9 (11 hodnocení) zobrazeno: 5240x (dnes: 3x) diskuze: 1 příspěvekODHALENÝ VESMÍR: WILLIAM TOMPKINS - NARUŠENÍ DRAKONIÁNSKÉ NADVLÁDY

08.09.2017   Redakce
Redakce

Corey a David se naposledy dívají na informace uvolněné Williamem Tompkinsem, který strávil poslední roky svého života odhalováním tajných programů veřejnosti. V tomto konečném svědectví odhaluje dlouholetou přítomnost Draconů, jejich implementaci kontroli mysli a jejich aktivity v galaktickém obchodování s otroky. Plazí mimozemci mají drápy hluboko v lidském zotročení. Tompkinsovy údaje o těchto zlých bytostech z první ruky ověřuje Corey Goode.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (5 hodnocení) zobrazeno: 965x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics