Váhy   23.10.2017   Teodor
"MUŽI V ČERNÉM": VÝMYSL NEBO FAKT? (2)

10.10.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Oba svědci objekt letící ve výšce asi 150-ti metrů pozorovali asi 10 minut na střeše hotelu. V jisté chvíli ze spodku objektu "vystřelil" paprsek ostrého světla, který byl namířen na oba pozorovatele, což je silně vystrašilo. Asi o týden později ten samý manažer pozoroval další objekty trojúhelníkového tvaru - tentokrát letící ve skupině. Po sedmi měsících od těchto pozorování přišli do hotelu dva cizí muži, kteří vypadali absolutně stejně. Měli černé pláště a klobouky. Chtěli hovořit s generálním manažerem. Jistý zaměstnanec hotelu jim sdělil, že tento den se dotyčná osoba v budově nenachází. Oni mu zjevně nevěřili, neboť se jali hledat v útrobách budovy. Po nějaké době, se obě dvě individua z hotelu vytratili. Druhý den, ten samý zaměstnanec sdělil manažerovi, že ho hledali dva podivní muži s bílou pokožkou.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (14 hodnocení) zobrazeno: 314x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


FYZIKA ZVUKU: JAK A PROČ ZVUK LÉČÍ (1)

09.10.2017   Jonathan Goldman
Jonathan Goldman

Výraz ladění pochází z fyziky a označuje postup, kdy vibrace jednoho objektu mohou ovlivnit vibrace druhého objektu. Za pomoci ladění můžeme synchronizovat či harmonizovat jednu vibraci s druhou. Například můžeme použít vlastní hlas, abychom broukáním sladili vibrace v jiných částech našeho těla a uvedli je do stavu rovnováhy.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.6 (16 hodnocení) zobrazeno: 366x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


NICHOLAS ROERICH: TAJNÝ AGENT SKRYTÝCH MISTRŮ (2)

09.10.2017    Achaia
 Achaia

V jiné korespondenci Wallace prohlásil, že jsou  Roerichovi následovníci „rozhodnuti nezastavit se před ničím, aby mu pomohli vypracovat nějakou fantasii o síle Asie“. Když mu bylo znemožněno vrátit se do USA, usadil se Roerich v Indii, kde pokračoval v psaní a malování až do své smrti v roce 1947, kdy mu bylo 73 let.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.7 (9 hodnocení) zobrazeno: 650x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": KOSMICKÉ SFÉRY & JEDNOTNÉ POLE

09.10.2017   Redakce
Redakce

David Wilcock předkládá rozsah vesmírných kruhů nalezených v novém, sjednoceném poli teorie. Konečně začínáme vidět, jak jednoduchý model krychlového éteru řeší vše v kvantové fyzice. Model Dr. Aspdena, založen na krychlové mřížce, se shoduje s čísly rudého posuvu pozorovaných Dr. Williamem Tifftem. Jinými slovy, pokročilá matematika Dr. Aspdena ověřuje model kvantovaných stavů rudého posuvu Dr. Tiffta.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 286x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


MYŠLENKOVÝ POSUN: BUDOUCNOST LIDSTVA, ČÁST 1."

08.10.2017   Redakce
Redakce

Svět zažívá pokroky technologií a růst populace v nebývalém měřítku. Pokud máme zajistit budoucnost lidstva, musíme se těmto změnám přizpůsobit a radikálně změnit to, jak naše ekonomie ovlivňuje životní prostředí. Abychom lépe pochopili, co leží před námi, Daniel Pinchbeck mluví se třemi podnikateli, kteří už přetvářejí ekonomickou filozofii. Howard Bloom nabízí jedinečný pohled na zhodnocení environmentálních a ekonomických výzev, kterým lidstvo čelí. Možná budeme muset přijmout přesně to, co nás učili nesnášet. Dále se pak připojí k Miki Agrawalové a Amber Lasciakové, aby probrali své úspěchy v nové ekonomické filozofii. Následuje horlivá diskuze o důležitosti prožívání svých vášní tak, aby to inspirovalo i druhé a pozitivně ovlivnilo svět.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 811x (dnes: 0x) diskuze: 2 příspěvkyMANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (8)

07.10.2017   Corey Good
Corey Good

Takže máme pevnou víru, že se za dva, tři roky něco stane, a my hodíme zpátečku a nic neděláme, stejně tak, jak za to mnoho lidí kritizuje věřící lidi. Víte, místo toho, aby šli ven a zachraňovali svět, dají si pohov a řeknou: "Ach, ne, někdo se vrátí a o všechno se postará." Tento typ apatie je nebezpečný. Takže říkám, že musíme předstírat/představovat si, jako by věci navždy pokračovali stejně, jak jsou nyní - že se nic nezmění, dokud se my nestaneme tou změnou, nevyjdeme ven a nezpůsobíme/nezapříčiníme tu změnu - MY JSME TA ZMĚNA.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.8 (24 hodnocení) zobrazeno: 1552x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics