Vodnář   23.1.2018   Zdeněk


VZOREC ZDRAVÍ: CO VÁM DOKTOŘI NEŘÍKAJÍ S LYNNE McTAGGARTOVOU, 2. ČÁST

11.01.2018   Redakce
Redakce

V druhé polovině rozhovoru s novinářkou a obhájkyní zdraví  Lynne McTaggartovou se pustíme do některých větších problémů okolo dnešní mainstreamové lékařské komunity. McTaggartová má ke zdraví ucelený přístup, věnuje se tématům, jako je rakovina prsu, kontroverzní rozhodnutí Angeliny Jolie, význam genetických ukazatelů a skryté pravdy za vakcínami. Lynne McTaggartová je investigativní novinářka, autorka a mluvčí, jejíž přednášky a semináře transformovaly životy tisíců lidí po celém světě. Je také uznávanou hlasatelkou a objevila se v mnoha národních televizích a rádiových pořadech. Charakteristickým znakem její práce je vyčerpávající výzkum produkující vědou podložené objevy ve světě vědy, duchovna a zdraví.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 5.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 485x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


"528" (17)

11.01.2018   Leonard Horowitz
Leonard Horowitz

Frekvence "528" je pravděpodobně nejléčivějším zvukem v kosmu, vzhledem k faktu, že vaše organické strukturování je na něm založené. Vaše organické strukturování je nyní uznáváno jako manifestace či precipitace energetických vibrací utvářejících molekulární posvátnou geometrii. Důkaz tohoto prostého konceptu (bude vyobrazen v další části), vykreslujícím nejvýznamnější přenašeče energie na Zemi – chlorofyl a hemoglobin. Prohlédněte si pozorně tyto nejdůležitější život dávající struktury, abyste viděli posvátnou geometrii frekvence 528 Hz – kruhovité uspořádání a šestihranný prstenec.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.8 (12 hodnocení) zobrazeno: 989x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


HLUBOKÝ VESMÍR: MIMOZEMSKÉ PŮVODY GNOSTICISMU

10.01.2018   Redakce
Redakce

Celosvětová revoluce pramenící v gnostické představě již probíhá, jak starověká zakázaná učení pomalu pronikají do masového přemýšlení. V roce 1945 došlo k objevu v egyptském Nag Hammádí, jenž přepsal historii a osud lidstva. Tyto starověké svitky nabízejí odlišný příběh o našem původu a zvýrazňují cestu pro duchovní evoluci, která ohrožuje samotné základy mocenské elity. Náš panel expertů zkoumá mimozemské původy gnosticismu, odhaluje démonické síly podprahově ovlivňující lidské civilizace od našeho počátku. Také nám říkají, jak dosáhnout stavu sebeuvědomění skrze průchod nebeskými sférami a jak se přeměnit na bytosti světla.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 863x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (5)

10.01.2018   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Emery již vytvořil několik autentických dokumentů, které dokazují jeho komplikovanou vojenskou službu na vysoké úrovni. Jeho svědectví je velmi, velmi úžasné. Jeho vystoupení na veřejnost je stejně významné jako událost v komunitě UFO a jako to, co jsme viděli s Williamem Tompkinsnem. Emery je připraven nahrát živá videa, rozhlasová pořady a další události, které vám pomohou rozšířit jeho slova a podpořit plnější formu odhalení informací. Pomáhá také "ukotvit" informace od Corey Goodea do pozemštějšího balíčku. Jeho znalosti na úrovni MD o anatomii a příbuzném žargonu jsou velmi působivé. V tomto okamžiku byl Emery úplně finančně zpustošen Deep Statem. Nemá žádné auto, žádný nábytek a stěží si může dovolit jídlo.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (24 hodnocení) zobrazeno: 1988x (dnes: 8x) diskuze: 0 příspěvků


OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: RADIKÁLNÍ VÁŠEŇ S ANDREW HARVEYEM

09.01.2018   Redakce
Redakce

Marianne Williamson, autor „The Age of Miracles“, popisuje hosta Otevřené mysli tímto způsobem: „Každý věk má své učitele, které udržují věčné pravdy naživu pro všechny z nás. V případě Andrew Harveyho, světlo, které září, je jako meteor prostupující napříč vnitřní oblohou.“ Andrew Harvey je zakladatel a ředitel Institutu posvátného aktivismu. Jde o mezinárodní organizaci, která vyzývá lidi, aby se postavili výzvě našich současných globálních krizí. Tím, že se stávají inspirovaní, efektivní a praktičtí zprostředkovatelé instituční a systémické změny, začínají tvořit mír a udržitelnost.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 5.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 428x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůVÝPOVĚĎ ASTRONAUTA, KTERÝ SE POHYBOVAL NA POVRCHU MARSU (2)

09.01.2018   Morgan Kochel
Morgan Kochel

Než jsme odjeli, bylo nám řečeno, že po návratu podstoupíme zhruba tři měsíce testování a dekontaminace, ale u mě to trvalo jenom asi šest týdnů, protože jsem uprchl, když jsem zjistil, co se stalo mým kolegům. Občas jsem se necítil dobře a měl jsem závratě, ale je těžké se léčit, když vám nikdo nevěří. Mé kolegy podrobili testům, aby zjistili, jaká zlepšení budou zapotřebí, aby se zajistila bezpečnost příštích misí. Ve skutečnosti jsme byli vysoce placeni pokusní králíci. Pochybuji o tom, že vše, co se dělo, byla čistě soukromá záležitost. Jak jsem řekl, byl jsem zaháčkován u CIA.  

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 8.9 (17 hodnocení) zobrazeno: 665x (dnes: 1x) diskuze: 2 příspěvky


první stránka předchozí stránka předchozí ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics