Váhy   26.9.2017   Andrea
JAK PORAZIT VIRY (1)

15.09.2017   Sandy Brightman
Sandy Brightman

Moderní medicína používá očkování v naději, že viry zkrotí. Teorie týkající se očkování je o tom, vpíchnout do těla mrtvý či neaktivní virus a tím umožnit vašemu imunitnímu systému, aby si vytvořil protilátky a tím teoreticky zabránit tomu, abyste se nakazili živým virem. Ne vždy to funguje. Např. u planých nešťovic lze i po očkování očekávat příchod “mírnější“ formy nemoci. V dnešní době existuje s očkováním mnoho problémů: jako konzervant  je používána rtuť (obzvlášť škodlivé to je ve  vakcínách proti chřipce, podávaných starším osobám) a když se vakcíny vpravují příliš brzy do ne úplně vyvinutých imunitních systémů anebo je jich do dětských organizmů vpraveno příliš mnoho najednou.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.3 (17 hodnocení) zobrazeno: 291x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: DOTAZY DIVÁKŮ, 10. ČÁST - OBAVY O VZESTUP A PLANETÁRNÍ ŠÍLENSTVÍ

15.09.2017   Redakce
Redakce

Corey a David odpovídají na nové otázky od diváků týkající se vzestupu, pozitivnějších časových přímek a jak odhalení ovlivňují různé příběhy. Navíc získáme další detaily o programu 20 a zpět, o tom proč vidíme zvyšující se nepokoje ve společnosti a proč se Blue Aviani více objevují v lidských snech. Tito plazí mimozemci mají drápy hluboko v lidském zotročení. Tompkinsovy údaje o těchto zlých bytostech z první ruky ověřuje Corey Goode.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 822x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


TARA TRIVECTA (15)

13.09.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Poté, co se Joséphine stala císařovnou, udělala z kartářky svou nejbližší přítelkyni. Žádná důležitá věc se neobešla bez její rady. Ale jedna věštba ohrozila pozici Lenormand u dvora. Uviděla, jak neporazitelná francouzská armáda hyne v ruském sněhu… a požádala Joséphine, aby varovala Napoleona. Když se ten dozvěděl o věštbě, zuřil. Troufalou kartářku je nutno vyhodit. Chopil se toho slavný francouzský maršál Jean-Baptiste Bernadotte. Přišel k Lenormand pod falešným jménem a požádal ji, aby mu věštila. Marie rozložila karty, a okamžitě ho nazvala jeho správným jménem. A víc než to – najednou mu oznámila, že je mu souzeno stát se králem.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.1 (7 hodnocení) zobrazeno: 329x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


MANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (4)

13.09.2017   Corey Good
Corey Good

Spousta z nás chce věřit, že Odhalení bude takový Kumbaya moment, ale ono to bude traumatizující ….. Bude to jedna z nejtraumatičtějších věcí, ke kterým kdy na této planetě došlo. To je to, čím Odhalení bude. Už předtím jsem řekl, že k veškeré evoluci dochází/odehrává se skrze stres. A toto bude velká stresu plná evoluce, která je navíc dalece opožděná. Takže co můžeme dělat? Pokud vložíme naše nadání do našeho umění, naší hudby,…. každý z nás je vojákem v přední frontové linii v této bitvě o ovlivnění spolutvůrčího vědomí. Máme mnohem více síly/moci, než nás učili věřit.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.9 (20 hodnocení) zobrazeno: 2799x (dnes: 14x) diskuze: 0 příspěvků


FALEŠNÉ VLAJKY: MODERNÍ ÉRA PODVODŮ

13.09.2017   Redakce
Redakce

Richard Dolan odhaluje detaily tří událostí, které uvedly moderní éru podvodů: potopení USS Maine roku 1898, finanční panika roku 1907, díky které vznikly Federální rezervy, a potopení RMS Lusitanie, kdy byli američtí občané přesvědčeni, že je na čase vstoupit do války. Předtím, než je definitivně označíme za falešné vlajky, se musíme zeptat, kdo na nich vydělává? Důkazy naznačují, že jsou za těmito manipulacemi přední bankéři. Obelhávají nás ke svému vlastnímu finančnímu zisku.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 487x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvkůROZVOJ VAŠICH PARANORMÁLNÍCH SCHOPNOSTÍ (3)

12.09.2017   Frederick Dodson
Frederick Dodson

Pokud se pohne ukazovák, pohyby znamenají „ano“ a můžete pokračovat ve své otázce. Pokud vaše prsty po několika testovacích cyklech nereagují, tato metoda není pro vás vhodná. Před psaním této pasáže jsem pracoval s touto metodou na tématu „Ohýbání lžic mentální energií“ (telekineze). Sledoval jsem na YouTube videa o osobách, které tvrdí, že jsou schopny ohýbat lžíce jejich mentální energií a přemýšlel jsem kolik z těchto videí bylo falešných a kolik skutečných. Během sledování videí jsem si připravil prsty a pak se zeptal: „Ve jménu Nejvyššího mám povolení abych se zeptal na ohýbání lžic?“

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.8 (5 hodnocení) zobrazeno: 1244x (dnes: 10x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics