Váhy   23.10.2017   Teodor
VZOREC ZDRAVÍ: SUPER POTRAVINY: ALOE VERA A MOŘSKÉ ŘASY S MIKEM ADAMSEM

12.10.2017   Redakce
Redakce

Zvýšená koncentrace, účinnější imunitní funkce, obnova kůže – mnoho dnešních doplňků tvrdí velké účinky, ale skutečnost je jiná. Dnes jsou ale na trhu skryté super potraviny. Mike Adams mluví o úžasných výhodách dvou super potravin – aloe vera a mořských řas. Mike Adams je známý autor na témata přírodního zdraví, výživy a léčení vážných nemocí za použití rostlinné medicíny. Po dlouhém studiu skutečných příčin nemocí vytvořil obří soukromou výzkumnou sbírku a napsal více jak 1500 článků o zdraví.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 457x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


SKRYTÁ HROZBA UMĚLÉ INTELIGENCE: ZASTAVME TO DOKUD JE JEŠTĚ ČAS (1)

12.10.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Nejsmutnější je na tom fakt, že tak jako Kurzweil, uvažuje stále navyšující se počet podobných "šílenců". To vše by se prý mohlo stát ještě v tomto století. Je to neuvěřitelné, ale Kurzweil a jemu podobní si nedělají žádnou hlavu z potenciálního nebezpečí, že by se tyto technologie prostě mohly vymknout lidské kontrole. Sofistikace "umělé inteligence", která si bude žít svým vlastním životem, bude zcela jistě disponovat imunizací vůči případným pozdějším lidským zásahům."Artifical Inteligence", počne metamorfovat do něčeho, co nám bude zcela cizí. Skutečně mi nejde na rozum, proč některé skupiny vědců doufají, že "umělá inteligence" bude hájit naše lidské hodnoty kam patří svoboda, tolerance, láska, sounáležitost, soucit apod. Kurzweil je přesvědčen o opaku, když říká: "Tyto nebiologické inteligence budou zcela jistě dominovat naší lidské společnosti a budou také odrážet našeho "hodnoty".

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (29 hodnocení) zobrazeno: 1571x (dnes: 0x) diskuze: 5 příspěvků


SKRYTÉ SÍLY V NÁS (5)

11.10.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Dokonce, i když budeme předpokládat, že se v rodině obyčejných obyvatel státu Ohio narodilo dítěte se skvělou myslí, která mu umožnila naučit se tolik dovedností, včetně geniální herecké hry, tak k odhalení by nevyhnutelně muselo dojít na konci 70-tých let, kdy neurologové provedli řadu testů Billyho mozku. Ukázalo se však, že výsledky encefalogramu, provedeného různým osobnostem Billyho Milligana, přináleží zcela odlišným lidem. Pro srovnání byla testovaná kontrolní skupina zdravých lidi, kteří byli požádáni, aby se připravili na experiment, a kteří si vymysleli svoje alter ego a prováděli přepínání mezi nimi – to, co ve skutečnosti dělají talentovaní herci. Testy během takového přepínání neukázaly žádný rozdíl ve fungování mozku zdravých lidí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.3 (7 hodnocení) zobrazeno: 708x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


FALEŠNÉ VLAJKY: FALEŠNÉ VLAJKY A ZMĚNA REŽIMU

11.10.2017   Redakce
Redakce

Richard Dolan objasňuje kroky využívané k dosažení revoluce v zahraničních zemích a k zavedení přívětivé vlády. To se stane zřejmé, jak detailně popisuje události po 2. světové válce, kdy Spojené státy dohnaly falešné vlajky k dokonalosti, aby dosáhly změn režimu v mezinárodním měřítku. Vidíme, jak proběhla operace Ajax v Íránu, Invaze v zátoce Sviní a operace Mongoose na Kubě společně s událostmi vedoucími k válce ve Vietnamu. Varuje nás, že kdykoliv má vláda v úmyslu napadnout jinou zemi, musíme se hluboce nadechnout a zkoumat, co se skutečně děje.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 346x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (13)

10.10.2017   Jack Heart
Jack Heart

Witkowski prohlašuje, že dostal přistup k soudním zápisům a přepisům NKVD, která je pořídila během výslechu Jakoba Sporrenberga SS-Gruppenführer und Generalleutnant der Polizei pro Polsko a Bělorusko. Polské soudy následně Sporrenberga pověsili na konci roku 1952 poté, co ho v roce 1950 usvědčily z válečných zločinů. Podle Sporrenberga byl Die Glocke, jak jej nazývali Němci, zvonovitý obal vyrobený z tvrdého a těžkého kovu. Byl naplněn rtuti podobnou látkou s kódovým označením Xerum 525. Kovová kapalina měla fialovou barvu a musela být uložena v obalech o tloušťce tří centimetrů.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.7 (15 hodnocení) zobrazeno: 825x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůVÍCE NEŽ MÝTUS: ANDĚLŠTÍ MIMOZEMŠŤANÉ PRADÁVNÉHO SVĚTA

10.10.2017   Redakce
Redakce

Erich von Däniken nás zve, abychom se znovu podívali na prastaré spisy jako Mahábhárata a Bible, abychom vnímali božské zásahy v historických událostech jako mimozemskou aktivitu. Změna přístupu k biblické historii nám poskytne nový pohled na anděle a bohy. Nebyly to božské entity, ale bytosti z jiného světa. Když aplikujeme to, co dnes víme o technologii, cestování vesmírem a multidimenziální realitě, budeme jasněji vidět pradávný svět a mimozemský zásah do lidské civilizace. To se stane zřejmé, jak začneme analyzovat panenská početí, velkou potopu a detaily 1. knihy Henochovy.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8 (1 hodnocení) zobrazeno: 652x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics