Střelec   23.11.2017   Klement


UFOlklor: I. PSYCHOMYTOLOGIE (2)

14.11.2017    San
 San

Nezodpovědné porušování a zahrávání si s transmundánními energiemi nepochybně vzbudilo zájem jiných obyvatel vesmíru, takže je dobře možné, že aby zabezpečili svoji vlastní pozici – jež může být ohrožována kvůli nevědomosti lidstva, nebo dokonce bez slitování k méně vyvinutým entitám řítícím se po šikmé ploše k jisté záhubě –, může k jejich intervenci dojít během okamžiku. Někteří věří, že fenomén UFO je součástí tohoto „zázraku“ a rostoucí hromada důkazů zřejmě naznačuje, že tajemné entity se pohybují v pozemském prostředí už po staletí a čím dále tím více lidí se rodí s vrozenou schopností vidět je, a v některých případech i vnímat jejich přítomnost.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.5 (6 hodnocení) zobrazeno: 708x (dnes: 2x) diskuze: 1 příspěvek


NOVÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE VÝZKUMU NÁLEZU MUMIFIKOVANÝCH TĚL TRIDAKTYLNÍCH BYTOSTÍ

14.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Takže tyto indicie do jisté míry skutečně naznačují, že by v našem případě mohlo jít mimozemských druh. Na druhou stranu je férové připomenout, že testy ještě nebyly dokončeny a zbývá identifikovat ještě asi dva miliony sekvencí, což je práce ještě asi na jeden rok výzkumu. Předpokládejme tedy, že na konci roku 2018 bychom mohli být v této věci mnohem moudřejší. Mimoto máme k dispozici nejnovější vyjádření dr. Jose Beniteze (lékař z Institutu soudního lékařství) jehož kariéra je tímto bohužel také v ohrožení.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (21 hodnocení) zobrazeno: 277x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"TVŮRCI KŘÍDEL" - O TOM, CO MOŽNÁ NEVÍTE (32)

13.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Ze stejného důvodu je nutné zdůraznit, že ani "Blank Slate Technology" (BST), se jako nápad nezrodila v hlavě nikoho z "Cortea", nýbrž jen a pouze v hlavě "Fifteena". Nicméně varianty této techniky existují i na jiných místech v prostředí naší galaxie. Ovšem, Fifteenova technika, je zcela jedinečnou formou "BST". Nicméně, jen velmi málo mimozemských druhů, je ochotno se podělit o své specifické techniky s jinými rasami. Podle dr. Nerudy, je toto jedno z nejvíce chráněných a střežených technologií vůbec. To je také důvod, proč Corteu se zpočátku nedařilo získat klíče k "BST" od žádného ze přízněných mimozemských druhů.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (24 hodnocení) zobrazeno: 427x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": GALAKTICKÁ GEOMETRIE - KRYCHLE VE VESMÍRU

13.11.2017   Redakce
Redakce

Dr. Harold Aspden to předpověděl, je to model v Zákonu Jednoty, a konvenční věda nyní začíná vidět důkazy – galaxie se dokážou spontánně rozmnožovat. Tohle je jen jeden zázrak, který je výsledkem pohybu v našem geometrickém vesmíru. David Wilcock vysvětluje podrobněji jevy galaktického spontánního rozmnožování, obratů magnetického pole a aktivace vzestupu v důsledku pohybu nebeských těles skrze různé úrovně energie znázorněné jako krychle ve vesmíru.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 350x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


UFOlklor: I. PSYCHOMYTOLOGIE (1)

13.11.2017    San
 San

S takovými únosy se pojí i hrůzostrašná strnulost mající různé obdoby, jako noční strnutí popisované v kronikách kolem Newfoundland v Kanadě a nazývané „The Old Hag“ (doslova „stará babizna“, v přeneseném slova smyslu pak každý, koho „trápí noční můra“), jež provázela děsivá entita, kterou starousedlíci spojovali s čarodějnicemi nebo duchy. Tento jev jest znám jako „spánková paralýza,“ za níž se skrývá – jazykem a interpretačně kulturně utvářená – anomální přítomnost děsivé entity, mj. i upírů a UFO. Vyšetřovatelé Hopkins, Mack a Jacobs, kteří v celonárodním průzkumu zkoumali povahu únosů prostřednictvím UFO, shromáždili z dotazníků výpovědi velkého množství osob, které se „probouzely paralyzované pocitem cizí… přítomnosti… v ložnici.“

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.3 (9 hodnocení) zobrazeno: 656x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvkůSTAROVĚKÉ CIVILIZACE: BABYLONSKÁ CIVILIZACE

12.11.2017   Redakce
Redakce

Legendy říkají, že jazyk kdysi sjednotil celé lidstvo, ale hrubý omyl zapříčinil rozpad této jednotné síly. Výzkumníci zjistili, že většina moderních jazyků skutečně koření v jednotné matrixové řeči. Mohlo by se jednat o mateřský jazyk a dar pradávných bohů, kteří byli u zrodu lidstva a počátku starověkých civilizací? Porozuměním moci a objevením tohoto starověkého zakázaného jazyka možná zjistíme, že je návrat k jednotě cestou jednotlivce, přičemž může být velmi rozmanitá.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 554x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Listopad
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics