Vodnář   20.2.2018   Oldřich


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": PLAZMOVÁ ENERGIE TRANFORMUJÍCÍ ZEMI

12.02.2018   Redakce
Redakce

Změna klimatu je v plném proudu a David Wilcock ji popisuje jako výsledek změn v energetické úrovni naší sluneční soustavy. To je objev Dr. Dmitrieva, jenž zkoumal elektrogravidynamické účinky tornád a jiné extrémně atmosferické jevy. Kvůli supernabití naší sluneční soustavy jsme podrobeni transformaci samotných fyzikálních zákonů, které definují naši realitu. Od zrychleného času k antigravitaci, tvrdí, že tyto divy pramení ve výbušných energetických hyperdimenzionálních interakcích, jež vidíme jako plazmové koule.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7 (3 hodnocení) zobrazeno: 725x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


STAROVĚKÉ CIVILIZACE: MATEMATICKÉ KÓDY BAALBEKU

11.02.2018   Redakce
Redakce

V průběhu věků o 2000 let starém Jupiterově chrámu v libanonském Baalbeku vzniklo mnoho, mnoho legend a mýtů poukazujících na mimozemský původ. Dodnes si nikdo není jistý, kdo tento chrámový komplex stvořil a proč. Náš tým badatelů zkoumá mnoho vrstev ruin, jež byly v průběhu několika postupných civilizací stavěny na sebe. Studie nejspodnější vrstvy předkládá ty největší otázky, neboť se techniky použité k řezání a pohybování tak masivních kamenů vymykají dnešním technologickým schopnostem. Navíc bylo celé místo postaveno použitím stěžejních matematických kódu, které byly nalezeny na dalších starověkých megalitických nalezištích a napříč kosmem.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8 (1 hodnocení) zobrazeno: 481x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (13)

10.02.2018   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Jak budeme zkoumat v druhé části, tak také tentokrát došlo o zimním slunovratu 21. prosince k dalšímu překvapivému útoku proti Deep State. Mnoho operativců/pracovníků mělo od brzkých hodin 21. prosince zmrazený veškerý přístup ke svým a dalším penězům. Probudili se a zjistili, že jejich bankovní účty zejí prázdnotou, ať už šlo o účty v účetnictví nebo mimo něj, že není žádný způsob, jak se dostat k penězům. Zde je část textu z příkazu, který si projdeme podrobněji v druhé části:

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (27 hodnocení) zobrazeno: 924x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


PSYCHEDELIKA: ŠAMANSKÉ KOŘENY

10.02.2018   Redakce
Redakce

Obsahová charakteristika tohoto seriálového projektu je svým způsobem poněkud odlišná od toho, co jsme doposud publikovali. Naše redakce však věří, že si i přesto najde svou skupinu fanoušků. Od úsvitu věků každá domorodá kultura praktikovala nějakou formu šamanismu. Přijímala medicíny, které je přibližovaly k duchovním sférám. Rolí šamana vždy bylo zprostředkovávat spojení s nadpřirozenými silami, jež se kolébají nad komunitami svázanými se Zemí. Civilizace zakládající na šamanských kořenech nadále používaly tyto posvátné rostliny pro duchovní hledání a léčení. Jak lidská společnost pokročila, tyto starověké psychedelické tradice vstoupily do mysteriózních učení a vyvinuly se do moderního náboženství, farmakologie, chemie, poezie a divadla. Ti, kdo se stále podílejí na šamanských rituálech, údajně drží klíč k odemčení naší minulosti a přemostění moderního světa s vyšším duchovním povědomím.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 411x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


UFOlklor: III. Démonologie & mytologie UFO: Evangelium kosmické hrůzy (2)

10.02.2018    San
 San

V reakci na všechny tři typy pokročilých plavidel si hlavní světové mocnosti uvědomily potřebu vyvinout technologie, jimiž by mohly napodobit tato plavidla prastarých ras, i ta novější, třetího typu. Přicházelo to postupně, jak člověk začal dobývat kosmický prostor kolem Země a všímat si neobvyklých jevů provázejících – zjevně či skrytě – jednotlivé mise. Let kosmické lodě Gemini 10 s lidskou posádkou v roce 1966 byl v rámci programu Gemini osmým letem a v americkém vesmírném programu celkem šestnáctým. Jeden z nejkurióznějších snímků pořízených za letu ukazuje mysteriózní světla vpravo od kosmické lodi a planety Země.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.7 (7 hodnocení) zobrazeno: 834x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvkůODHALENÝ VESMÍR: TAJEMSTVÍ NA JIŽNÍM PÓLU

09.02.2018   Redakce
Redakce

S každým dalším dnem Antarktida přitahuje více pozornosti mainstreamu a alternativních zdrojů novinek. Emery Smith tvrdí, že jak led roztaje, tajemství na jižním pólu již nebudou skrývána. To, co je momentálně odhalováno, jak v Egyptě, tak v Antarktidě, je pouze špička ledovce, neboť penetrační radar objevuje obrovské prostory. Přestože nám o nich bylo řečeno, jejich obsah je stále zatajován. Přicházejí na světlo nové zprávy o tunelech v Jižní Americe a podivných bytostech, jako jsou mumie z Nazcy a atacamští humanoidé. Emery Smith vyplňuje prostory zadržených informací s jeho informátorským pohledem na to, co se pod antarktickým ledem skutečně děje.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1313x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics