Váhy   26.9.2017   Andrea
ČESKÝ ŘÍZEK V OHROŽENÍ (2)

17.09.2017   Redakce
Redakce

Co to přesně znamená? Nejspíš se budeme muset smířit s tím, že se už v obchodech brzy nesetkáme s tradičními masnými produkty, tj. například uherský salám a čabajky, frankfurtské párky, tlačenka a sulc, škvarky či sádlo, jelita nebo jaternice, apod. A to už vůbec nemluvím o svátečních pokrmech, k nimž patří vepřový řízek s bramborovým salátem či klasické české vepřo knedlo zelo. Tohle všechno a ještě mnohem víc, je totiž neslučitelné s jídelníčkem nově příchozích obyvatel, tudíž se budou národní jídla a tradiční pokrmy z našeho dosahu nenápadně vytracovat, jako v případě másla! Jestliže jste toho názoru, že to nějak přeháním, tak se prosím podívejte k některým našim sousedům, co se tam u nich děje.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.4 (7 hodnocení) zobrazeno: 1303x (dnes: 4x) diskuze: 3 příspěvky


NAZCA - NOVÉ OBJEVY ANEB PO STOPÁCH SENZAČNÍHO OBJEVU MUMIFIKOVANÉ TŘÍPRSTÉ BYTOSTI: AKTUALIZACE Č.6 -TĚLESNÉ DŮKAZY

17.09.2017   Redakce
Redakce

Špičkoví vědci mumie detailně zkoumali, každý svým vlastním pohledem, aby objevili nové důkazy prohlubující znalosti o Marii a Wawitě. Prvotní výsledky testů Wawity a odhad Dr. Korotkova nám poskytují další informace o jejich organické podstatě. Podívejte se na Marii novými CT snímky a seznamte se s "rodinou" třech malých těl, které tým zkoumal.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (1 hodnocení) zobrazeno: 563x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


JAK PORAZIT VIRY (2)

16.09.2017   Sandy Brightman
Sandy Brightman

Mnoho virů je usídleno v zubech a dásních. Dr. Clarková našla u jednoho pacienta, který trpěl dnou, v zubě moudrosti virus způsobující bradavice a virus coxackie B4. Podle čínských meridiánů a teorie o pěti živlech každý zub  souvisí s určitou částí těla a zub moudrosti souvisí s prsty na  nohou a chodidly a tudíž s dnou v této oblasti. Zub moudrosti je také spojen s rameny, lokty, hypofýzou a srdcem a proto mohou viry způsobovat bolesti v těchto oblastech.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.6 (9 hodnocení) zobrazeno: 316x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: CAMERONOVI TERMINÁTOŘI

16.09.2017   Redakce
Redakce

Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají hrůzný svět filmů Terminátor, kde pokročilá počítačová umělá inteligence vládne budoucnosti naší planety. Předtím, než může UI převzít kontrolu nad světem, musí eliminovat většinu lidské populace. Pokud ale v cestě stojí jeden hrdina, co takový počítač zmůže? Zjišťujeme, že byl zpět vyslán kybernetický šampión, aby zničil hrdinu lidské rasy dříve, než se dozví o svém osudu. Tyto filmy mohly být projekcí inženýrů DARPA, kteří předvídali potenciální hrozby sebe uvědomělé a pokročilé umělé inteligence společně s tím, co se stane, když se jí do rukou dostanou moderní zbraňové systémy.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8 (1 hodnocení) zobrazeno: 597x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


ČESKÝ ŘÍZEK V OHROŽENÍ (1)

16.09.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

S tímto vším uvedeným nepochybně souvisí nárůst takzvaných civilizačních chorob, jimž musíme všichni čelit. V podstatě jde o to, že za zvýšenou nemocností nejen u české populace, stojí dovážené (neregionální) potraviny, kterých je v obchodech víc, než je zdrávo! Je pravdou, že neregionální potraviny, nepoškozují pouze místní obyvatelstvo, ale i migrující národy prchající k nám do Evropy. Těmto skupinám se taktéž nedostává jejich domovská strava, což jsou zmiňované minerály a živiny v optimálním poměru, jež se podle různých kontinentů a lokálních oblastí od sebe poměrně dost liší.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.5 (11 hodnocení) zobrazeno: 851x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvkůČASOVÉ ANOMÁLIE INFORMAČNÍCH POLÍ : CO MÁ SPOLEČNÉHO AMERICKÝ PREZIDENT DONALD TRUMP S NIKOLOU TESLOU? (1)

15.09.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Toto jsou samozřejmě velmi zajímavé informace, kterými bychom se měli věnovat do větší hloubky. Nás však bude primárně zajímat jiná oblast podivuhodna. Oblast, která úzce souvisí s tajemstvím času v kombinaci s rezonanční fluktuací informačních polí. Prostě krátce a jasně řečeno, v následujících řádcích, se budeme věnovat jevu, který se odborně nazývá "informační časová anomálie". Tento termín bude možná pro některé čtenáře novým počinkem, ale s popisem samotného jevu, jste se všichni již v nějaké literatuře určitě setkali. Existuje totiž hned několik velmi zajímavých a všeobecně známých příkladů.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (26 hodnocení) zobrazeno: 534x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics