Vodnář   23.1.2018   Zdeněk


OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: PŘEŽITÍ MODERNÍ MEDICÍNY S HARVEYEM BIGELSENEM

16.01.2018   Redakce
Redakce

Od zdravotní školy k soukromým praktikám, zdá se, že moderní lékařský průmysl myslí pouze na sebe bez ohledu na následky. Homeopatický průkopník Harvey Bigelsen vysvětluje, jak nám farmaceutická propaganda brání v léčbě chronických onemocnění. Neúnavný zastánce homeopatie a biologické medicíny, Dr. Harvey Bigelsen čelil sporům a legálnímu pronásledování, zatímco pomáhal měnit pohled na zdravotní péči. Jako opravdový průkopník, Bigelsen se podílel na arizonském Zákonu o homeopatických praktikách. Tento zákon dává homeopatii na úroveň alopatické a chiropraktické medicíny.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 217x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (6)

15.01.2018   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

A i kdyby byl zajat, vyslýchán, mučen a zabit, nikdy by se neodchýlil od "schváleného" příběhové linie, které dostal. Přesto, když Sigmund prováděl pokročilé testování Coreyho, například analýzu vlasů, tak mu vyšly stopové prvky, které lze nalézt pouze tehdy, pokud lidé v rámci naší sluneční soustavy cestují do oblastí mimo planetu. V důsledku toho Sigmund vykolejil a ohrozil mnoho členů aliance SSP, než si uvědomil, že Corey říká pravdu - a že jemu (Sigmundovi) nehorázně lhali. V tomto bodě po něm začal jít Deep State, takže byl přinucen se ukrýt/skrývat. Nedávno se znovu objevil a je fascinován tím, co se nyní učí/dozvídá. Naše třetí aktualizace bude obsahovat podrobné nové zprávy o tom, co Sigmund naposledy viděl a slyšel. Jedná se o velmi fascinující věci.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (30 hodnocení) zobrazeno: 2736x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": DŮKAZ MEZIPLANETÁRNÍ ZMĚNY KLIMATU

15.01.2018   Redakce
Redakce

David Wilcock pokračuje ve svém komplexním zkoumání meziplanetární změny klimatu studiem informací shromážděných vědci jako Dr. Mark Comings, Dr. Alexej Dmitriev a Dr. Marev  Opherová. Zjistili, že naše sluneční soustava naráží na vysoce nabité energetické mračno. Toto mračno silně zatěžuje heliosféru, což způsobuje urychlený posun pólů, nové rozprostření ozonu a katastrofické změny klimatu na Zemi. Něco podobného se stalo před 10 000 lety, kdy takové energetické změny způsobily totální revizi života na Zemi.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 627x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


ZVUKY POLNIC, RŽÁNÍ KONÍ APOKALYPSY A IMPLOZE 3D REALITY (5)

15.01.2018   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

V tomto případě jde o zajímavý mytologický koncept s přesahem do současné doby. Výskyt "sovích entit" byl vždy spojen s náznaky velmi bizarní experimentace s lidskými jedinci, jež byly pro člověka extrémně traumatizující. Často byly doprovázeny i zvláštními paranormálními projevy. Chtěl bych upozornit, že v tomto případě rozhodně nejde o klasické "únosy", jež si spojujeme například s bytostmi "greys"

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (30 hodnocení) zobrazeno: 549x (dnes: 1x) diskuze: 1 příspěvek


"ABSOLUTNĚ NEUVĚŘITELNÉ" S GOERGEM NOORYM: PŘERUŠENÍ EMBARGA NA PRAVDU SE STEPHENEM BASSETEM

14.01.2018   Redakce
Redakce

V červenci 1947 v Roswellu začala nejmimořádnější manipulace veřejného mínění v lidské historii. Světové mocnosti se společně začaly snažit o potlačení a zdiskreditování jakýchkoliv informací týkající se přítomnosti mimozemské inteligence na Zemi. S více inteligentní veřejností využívající všudypřítomná média a internet, tato spletitá síť tajemství se začíná hroutit. Cílem Stephena Basseta je zastavit embargo na pravdu a přinutit naše vlády k odhalení pravdy, kterou před námi ukrývají. Stephen Bassett je předním zastáncem za ukončení 60 letého, vládně vnuceného embarga na pravdu týkající se mimozemské přítomnosti, která je v kontaktu s lidskou rasou. Stephen Je zakladatelem komise  Extraterrestrial Phenomena Political Action (PPAC) a vedoucí producent X-Conferenc.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 593x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvkůEXTRÉME REPORT: STŘET GLOBÁLNĚ MOCENSKÉHO SYSTÉMU A ALIANCE ZJEVNĚ PŘECHÁZÍ DO "HORKÉ FÁZE" - JE OPRAVDU DONALD TRUMP V NEBEZPEČÍ? (2)

13.01.2018   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Ovšem jeden z nejpozoruhodnějších zločinů v novodobých dějinách proti americkému lidu ve kterém má "US Naval Intelligence" prsty, je samozřejmě incident z "11. září 2001". Tyto smrtící útoky byly zastaveny až ve chvíli, kdy opoziční americké ozbrojené síly vypálily řízenou střelu do prostoru budovy Pentagonu, kde tehdy měla "US Naval Intelligence" dislokované ústředí a komunikační centrum. (V současné době je prokázáno, že do Pentagonu letoun nenarazil). Jak všichni velmi dobře víme, toto vše iniciovalo sérii válečných konfliktů, které ve své podstatě trvají do dnešních dnů - poslední v pořadí je území Sýrie (severokorejský Kim čte geopolitickou situaci velmi dobře). "CIA" je v podstatě v jistém úhlu pohledu pohůnkem "US Naval Intelligence" a tak se neleze divit, že s dostatečným předstihem před "9/11" velmi dobře zafinancovala vznik a následné aktivity "Al-Kajdy" v čele s Osama bin Ladinem.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (24 hodnocení) zobrazeno: 723x (dnes: 6x) diskuze: 1 příspěvek


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics