Váhy   26.9.2017   Andrea
VÍCE NEŽ MÝTUS: MIMOZEMŠŤANÉ STARÉHO ZÁKONA

19.09.2017   Redakce
Redakce

Jsou bohové a andělé Starého zákona mimozemské bytosti? Erich Von Däniken zkoumá pasáže z Bible, aby prokázal, že byli bohové a andělé Starého zákona vlastně bytostmi z nebes, které vytvořily život na Zemi a uvedly do pohybu lidský osud. Dle Dänikena byly dochované spisy špatně přeloženy. To, čemu jsme jednou říkali Bůh a andělé, jsou ve skutečnosti mimozemské bytosti provádějící genetické testy a sociální inženýrství ke svým vlastním účelům. Existují záznamy o Arše úmluvy a Ezekielově pozoruhodné výpravě, kdy byl ve vesmírném plavidle převezen na neobvyklou základnu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 797x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


VÍCE NEŽ MÝTUS: ÚVODNÍ PREZENTACE

19.09.2017   Redakce
Redakce

Představujeme nový pořad od Gaia TV. Erich von Däniken nás bere za hranice mýtů a legend, aby prezentoval alternativní pohled na historické události, megalitické stavby a archeologické objevy. V každé epizodě nás osobně provede nálezy definující náš pohled na svět a historií, na které jsme postavili naši moderní společnost. Připojte se k vonu Dänikenovi a společně zkoumejte pradávnou astronomii.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 410x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


TARA TRIVECTA (16)

19.09.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Ale skutečnou vášní tohoto člověka nebyly pušky a střely, ale etnografie, tedy studium kmenů, etnik a národů. Moškov jako etnograf dosáhl velké slávy, byl členem carské ruské geografické společnosti. A neustále se snažil přijít na to, jak je vlastně uspořádán náš svět. Nějakých 60 let po smrti Valentina Moškova, výzkumníci objevili jeho jedinečnou monografii. Obsahovala předpovědi o budoucnosti naší země. Přičemž Moškov udělal své prognózy, založené ne na prorockých snech, předtuchách nebo vizích, ale na speciálním matematickém modelu, který sám vynalezl.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 8.8 (9 hodnocení) zobrazeno: 185x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


SKRYTÉ SÍLY V NÁS (1)

19.09.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

V podmoskevském městě Protvino žije Raisa Nikitina známá všem. Bábě Raje, jak ji nazývají její sousedé, je 84 let. Každé ráno běhá. Nedávno zázračná babička zdolala extrémní maraton - 100 kilometrů bez odpočinku, díky čemuž se dostala do Guinnessovy knihy rekordů. Je těžké tomu uvěřit, ale před 15-ti lety se doslova vrátila z druhého světa. Její život se vyvíjel jako u tisíců dalších: mladá venkovanka šla dobýt Moskvu. Jako mnoho dívek, Raisa snila o jevišti. Měla štěstí - byla přijata do divadla mladého diváka. S divadelním souborem cestovala po celé zemi. Zdálo se, že se jí život opravdu vydařil…

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.9 (7 hodnocení) zobrazeno: 863x (dnes: 13x) diskuze: 0 příspěvků


ZÁBLESK MEZI DIMENZEMI - TAJEMSTVÍ ANTARKTIDY ODHALENO (60)

18.09.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Zpočátku bylo "Ministerstvem obrany" rozhodnuto, že vojenská jednotka "10003", bude fungovat pod nejvyšším stupněm utajení. Savinovi bylo nařízeno hlásit se pouze u náčelníka Generálního štábu". Dokonce ani ministři obrany neměli informace o aktivitách jednotky. Její činnost byla organizována velmi důmyslným způsobem. Schéma financování útvaru "10003" bylo vytvořeno pod dohledem tehdejšího ministra financí SSSR - Valentina Pavlova, přičemž tento charakter financování fungoval hladce až do roku 2003. 

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (15 hodnocení) zobrazeno: 358x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": MODERNÍ ÉTEROVÁ VĚDA DR. HAROLDA ASPDENA

18.09.2017   Redakce
Redakce

Mnoho vědců bojuje s objasněním mnohých nebeských jevů, které pozorovali a tak rychle začlenili. Odpovědi mohou ležet ve staré teorii, kdysi zuřivě vyvrácené, která opět začíná poznávat světlo světa, přičemž vědci jen s obtíží vysvětlují, jak vesmír skutečně funguje. To je prací Dr. Harolda Aspdena, který studoval látku časoprostoru zvanou éter, jež znova nabývá důležitosti.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 358x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics