Váhy   23.10.2017   Teodor
O ZEMI KULATÉ ČI NEKULATÉ (1)

17.10.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

Proto se občas stává, že hlavní prediktor sdíleného obsahu, znehodnotí v očích veřejnosti úvahy a teorie z nehomologovaného zdroje, jež představuje onen atribut výše popisované nejistoty, z níž lze snadno vycítit odlišnost tohoto světa. Kdyby se potvrdilo, že na Měsíci žijí mimozemšťané, vzrostla by tím nežádoucí nejistota, která oslabuje stávající moc a systém, na němž je současná civilizace životně závislá. Kdyby tomu tak bylo, nepochybně bychom náš svět vnímali ve zcela jiných barvách, než je tomu doposud! Jde o to, pokud by zamlčovaná skutečnost vyplula na povrch, ohrozilo by to technokratickou jistotu, která popírá vše, co souvisí s nadpřirozenem a tomu podobných zvláštností, a to je právě to, oč tu běží! Jestliže bychom o tuhle nedotknutelnou bezstarostnost z nějaké příčiny přišli, následkem toho bychom začali přemýšlet nad aspekty běžného života, a to je v přímém rozporu s charakterem společenského života, na jehož fundamentech zamrzla nynější civilizace.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 4.8 (5 hodnocení) zobrazeno: 578x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


ČESKÝ ŘÍZEK V OHROŽENÍ (2)

17.10.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

Takže až jednou budou podle této logiky někomu vadit skutečné kříže na kostelích, tak je v rámci náboženské neutrality z věží našich chrámů necháme raději odstranit, abychom ve své neuváženosti a pokoře neurazili nově se rodící společnost, vytrženou ze svých pradávných kořenů a vzpomínek dávnověku. Tímto způsobem bych mohl pokračovat do nekonečna, proto je potřeba, abychom si chránili národní kuchyni, která je spjata s českou kulturou a tradicemi, neboť tohle spojení nám neustále připomíná zemi z níž jsme vzešli a kterou milujeme. Samozřejmě nechci nikoho nabádat k tomu, aby se vyhýbal zahraničním pochutinám, protože i kvalitní dovozové potraviny obohacují jídelníček toho či onoho národa, včetně toho našeho!

 zobrazit článek

oblíbenost článku 5.8 (5 hodnocení) zobrazeno: 318x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"528" (11)

16.10.2017   Leonard Horowitz
Leonard Horowitz

Psychosociální onemocnění také mohou být hudbou spuštěna častěji, než byly původní předpoklady. Bio-tvoření a obnovení zdraví může mít s frekvencemi zvukové energie nebo hudbou více dočinění, než se myslelo. Existuje spousta lidí, kteří shledávají moderní hudbu nepříjemnou. Mnozí začali být při poslechu určitých typů hudby emočně narušení. Co si jen pár lidí uvědomuje, bez ohledu na typ hudby hraný v západním světě, standardní ladění nástrojů a hlasů Iluminátů bylo zavedeno ve stejnou dobu, těmi samými agenty a agenturami, podporujícími studie akustické války k vyvolání „masové hysterie“.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (11 hodnocení) zobrazeno: 880x (dnes: 1x) diskuze: 1 příspěvek


REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (40)

16.10.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Druhý typ pečetě, který blokoval potencionální vzestup degenerovaných linií Melchiszedeků, ale i zástupců ostatních kořenových ras, kteří se s těmito líniemi křížili, vešel ve známost jako axionová pečeť. Ta byla vložena do energoinformačního prostředí potomstva Melchiszedeků se znečištěným genomem od Siriánských Anunnaki. Tato pečeť fungovala na rozdíl od chrámové pečetě ve vnitřním prostředí lidské bytosti. V době 3500 let před n.l. bylo přesto mnoha lidem se zdeformovanými morfogenetickými vzorci umožněno přejít na Taru, a to díky uvolnění pečetí Palaidor a Amenti.  (V žádném případě se však mezi těmito jedinci nevyskytovali ti, kteří byli infikováni skrze kněžstvo Melchiszedeků genomem Síriánských Anunnaki).

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (22 hodnocení) zobrazeno: 393x (dnes: 0x) diskuze: 5 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": POSVÁTNÁ GEOMETRIE HRANATÉHO KRUHU

16.10.2017   Redakce
Redakce

Obsah této epizody plynule navazuje na předchozí části. Jak pokračujeme ve zkoumání geometrického modelu éteru, dávný symbol objevující se v alchymii a ostatních mystických tradicích se stává zřejmý: hranatý kruh. V těchto posvátných rozměrech najdeme geometrický vztah mezi Zemí a Měsícem, a také návod ke vzestupu duše a přeměny těla. Je možné, že tento symbol se vrací zpět do doby, kdy vyspělé mimozemské civilizace předávaly lidstvu božské znalosti posvátných věd? Pokud ano, pak máme k dispozici mistrovské řešení největší kosmické hádanky.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 254x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvkůSTAROVĚKÉ CIVILIZACE: PŘEDSTAVENÍ POŘADU

15.10.2017   Redakce
Redakce

Nová originální série Starověké civilizace chce odpovědět na ty největší otázky lidstva a doplnit souvislosti v našem příběhu. V tomto rozhovoru se setká Regina Meredithová s producentkou Melissou Tittlovou, která dala dohromady tým vědců a expertů, aby nabídli nové pohledy na naši interpretaci prastarých mýtů, artefaktů a architektury. Nahlédněte do nové série, jež se zabývá prolomením záhady našeho původu a objevením odkazů našich předků.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7 (1 hodnocení) zobrazeno: 331x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics