Střelec   23.11.2017   Klement


STAROVĚKÉ CIVILIZACE: ZTRACENÁ MĚSTA POD OCEANEM

19.11.2017   Redakce
Redakce

Tajemné záznamy z Egypta, Řecka, Říma a Sumeru vyprávějí překvapivě podobné příběhy o destrukci pokročilých starověkých civilizací, které se vypařily do světových oceánů a byly v průběhu času zapomenuty. Nová technologie prohledávající rozlehlé hlubiny objevuje ruiny těchto ztracených zemí. K pochybnostem tradiční vědecké komunity, shromážděné důkazy souvisejí s příběhy o předpotopním světě, jenž předcházel založení Göbekli Tepe. Tato ztracená města skrývají tajemství k prolomení pradávného kódu lidského původu a osudu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (1 hodnocení) zobrazeno: 550x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


ZVUKY POLNIC, RŽÁNÍ KONÍ APOKALYPSY A IMPLOZE 3D REALITY (2)

18.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Narážím tím na problém trhlin, neboli "ruptur" v tzv. "repulzní zóně", která po energetické stránce odděluje třetí dimenzi od čtvrté, resp. všechny dimenze vzájemně od sebe v rámci tohoto Vesmíru, přičemž celková suma těchto dimenzionálních úrovní odpovídá počtu patnáct. Mimoto je každá dimenze z hlediska frekvenčního ještě dělena vždy na sedm "oktáv". Pro nás to obnáší skutečnost, že to, co považujeme za objektivní smyslovou realitu, je pouze úzký pásek skutečné Reality, který je definován "pátou oktávou třetí dimenze". Skutečný svět je mnohem bohatší, než jsme schopni si vůbec představit.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (31 hodnocení) zobrazeno: 698x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: JACKSONŮV PÁN PRSTENŮ, 2. ČÁST

18.11.2017   Redakce
Redakce

Jak neočekávané dobrodružství trilogie Pána prstenů pokračuje, jsme svědky nástupu a pádu Nového světového řádu. Každý z nás může trénovat čestné vůdcovství a stát se správcem nové éry. Jay Dyer a Jay Weidner nám pomáhají porozumět, že dobro a zlo nejsou vždy takové, jak se prezentují, a že skutečná síla ke změně světa dřímá v těch nejmenších aspektech. Hobití expedice nás učí, že jednoduchost a pokora mohou překonat děsivé síly temnoty.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 411x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (19)

17.11.2017   Jack Heart
Jack Heart

Po zběsilém 24 hodinovém hledání, kterého se zůčastnilo více než dvě stě dobrovolníků a stovky záchranářů, byla na druhý den, téměř tři kilometry jihovýchodně od jejího domova, nalezena jak stojí uprostřed cesty a zírá do prostoru. Byla nezraněná, s výjimkou pár povrchoých řezů a šrábanců na těle a tváři. Jak je možné, že bosá, dvě a půl stopy vysoká dívka, která na sobě měla jenom tílko, dokázala překonat téměř tři kilometry skrz neprostupně zalesněný terén téměř nezraněná a bez toho, aby ji objevili všichni ti lidé, kteří ji hledali? Toto nikdy nebylo objasněno.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.6 (7 hodnocení) zobrazeno: 1046x (dnes: 15x) diskuze: 2 příspěvky


MYŠLENKOVÝ POSUN: BUDOUCNOST LIDSTVA, ČÁST 2."

17.11.2017   Redakce
Redakce

V předchozí epizodě jsme zkoumali budoucnost lidstva v ekonomické a politické sféře. Howard Bloom a Richard Smoley se ve druhé části připojí k Danielu Pinchbeckovi, aby probrali vývojovou podstatu lidského vědomí. V rámci toho ukazují různé přístupy, jak definovat vědomí, přičemž zároveň zhodnocují kvalitu každé metody. Jejich diskuze o lidských intuitivních a rozeznávacích schopnostech zahrnuje jak ateismus a vědu, tak i duchovno a mysticismus. Nakonec nedojdou k žádnému závěru, ale vybudují základ pro další hlubší zamýšlení.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 6 (3 hodnocení) zobrazeno: 556x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvkůSVĚT SE ZBLÁZNIL. ŠÍLENSTVÍ ZVANÉ UMĚLÁ INTELIGENCE. NOVÁ VÍRA A NOVÉ BOŽSTVO NA SCÉNĚ. "UI" ZVANÁ "SOPHIA" ZÍSKALA SAUDSKO-ARABSKÉ OBČANSTVÍ. EVROPSKÁ UNIE CHCE ZASE PO "UI" ODVODY SOCIÁLNÍCH DÁVEK (3)

17.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Existuje člověk, který se jmenuje Hendricus G. Loos. On vlastní patentovaný vynález prostřednictvím kterého lze manipulovat nervovou soustavu člověka pomocí elektromagnetického pole, jež vychází z monitorů a obrazovek. Regulací elektromagnetických polí televizních obrazovek, počítačových monitorů, chytrých telefonů lze tímto způsobem měnit libovolných způsobem emocionální stavy lidí. A nyní pozor. Navzdory všem různým opatřením do kterých patří i právní ochrana, je tento mechanismus (a to i na půdě EU) zela legální!!

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.4 (20 hodnocení) zobrazeno: 437x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Listopad
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics