Vodnář   20.2.2018   Oldřich


ODHALENÝ VESMÍR: TUNELY V NAZCE A TECHNOLOGIE SUPER-OBLEKU

16.02.2018   Redakce
Redakce

Emery Smith vyplňuje mezery v odhalení jiných informátorů ohledně rozsáhlých podzemních tunelů a komplexů v Jižní Americe ležících pod obrazci v Nazce. Vypráví o starověkém místě havárie, která zapříčinila vznik částečně izolované biosféry plné zvláštní fauny a flóry. Také se dozvídáme spletité detaily o chytrém obleku vyvinutém pro tajný program se supervojáky z reverzně získané mimozemské technologie. To nám dává náhled do budoucnosti, kdy se tato technologie dočká širšího využití za hranicí vojenského úsilí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 694x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


ZVUKY POLNIC, RŽÁNÍ KONÍ APOKALYPSY A IMPLOZE 3D REALITY (6)

16.02.2018   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

V roce 1812, se však tohoto cíle nepodařilo dosáhnout, neboť Rusko opět zasáhlo. Tato skutečnost přivedla Rothschildovu "CH.M." do stavu totální zuřivosti, která v podstatě trvá do současné doby, což můžeme vidět nejen skrze dlouhodobý a systematický vedený program globálního šikanování Ruska a všech, kteří nějakým způsobem s tímto národem sympatizují. Ale zpět do historie. Další pokus ohledně vytvoření centrální banky vznikl počátkem 20. století. Nakonec se jim to podařilo v roce 1913, prostřednictvím velkého množství zkorumpovaných členů Kongresu a realizací "Zákona o federální rezervě".

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (26 hodnocení) zobrazeno: 469x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


UFOlklor: III. Démonologie & mytologie UFO: Evangelium kosmické hrůzy (3)

15.02.2018    San
 San

Tato teorie využívá faktu, že rychlost rozpínání (a smršťování) vesmíru není ničím omezená, ani rychlostí světla. Stejně jako se vesmír při svém vzniku rozpínal rychleji, než je rychlost světla, mohla by se tak přemisťovat i kosmická loď, která by se však vlastně vůbec nepohybovala, takže by neporušovala teorii relativity – své místo v prostoru by měnil jenom warpový ostrůvek. Bublinu by od okolního vesmíru dělila tzv. zvláštní hmota, podivný kvantový stav, při němž má hmota negativní energii. Před pár měsíci šokoval fyzik Harold White zástupce aeronautického průmyslu, když oznámil, že jeho tým vyvíjí v NASA warpový pohon s nadsvětelnou rychlostí. Jeho konstrukce by mohla jednoho dne dopravit kosmickou loď k nejbližší hvězdě během pár týdnů. Whitea to napadlo, když přemýšlel nad jednou rovnicí formulovanou Miguelem Alcubierrem. Michio Kaku tituloval jeho teorii „cestovním pasem do vesmíru,“ využívající kapsu, bublinu, v „kosmologickém kódu“ k expanzi a kontrakci časoprostoru.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7 (5 hodnocení) zobrazeno: 792x (dnes: 5x) diskuze: 0 příspěvků


VZOREC ZDRAVÍ: PÁTÝ ELEMENT ZDRAVÍ S BRYANTEM MEYERSEM

15.02.2018   Redakce
Redakce

Potraviny, voda, sluneční svit a kyslík jsou zásadní elementy pro naše zdraví. Abychom udrželi optimální stav zdraví, naše těla také vyžadují přesnou rovnováhu elektřiny a magnetismu. Bryant Meyers vášnivě studoval účinky pulzních elektromagnetických frekvencí na lidské tělo a sdílí svůj pohled na pátý element lidského zdraví. Bryant Meyers, autor knihy PEMF - The Fifth Element of Health, je bývalý profesor fyziky, moderátor televizního pořadu a vedoucí expert v poli energetické medicíny. Přes 18 let studoval a testoval mnoho různých léčebných energetických a frekvenčních zařízení. Svůj život a výzkum zasvětil PEMF (pulzní elektromagnetické pole) terapii, o které si myslí, že je klenotem energetické medicíny.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7 (1 hodnocení) zobrazeno: 417x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


ZÁSADNÍ AKTUALIZACE - "RASA STAROVĚKÝCH STAVITELŮ" A OBNOVA DĚDICTVÍ STARÉ MILIARDU LET (8)

15.02.2018   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Vojáci v rámci svých možností  vizuálně prozkoumávali bezprostřední okolí, se snahou zachytit nějaké plavidlo nebo ponorku od by "nepřátelští potápěči" mohli pocházet. Pak najednou tři vodní bytosti vyskočili na kraj třetího záchranného člunu a chytili se těch, kteří přežili. Pilot a další členové posádky okamžitě zahájili palbu a podařilo se jim všechny tři vodní bytosti zabít. Jejich těla byla zčásti vytažena na palubu, ale jejich ocasy vyčnívaly přes okraj člunu do vody. Posádka pak setrvala v obranném postavení až do rozednění. Mezitím se zjevně jiným vodním bytostem podařilo dvě mrtvá těla svých kamarádů stáhnout zpět do moře. V reakci na tuto skutečnost, pak piloti vytáhli zbývající třetí těla kompletně do záchranného člunu, tak aby měli k dispozici důkaz o existenci pozoruhodné inteligentní vodní formy života - samozřejmě za podmínek, že přežijí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.9 (31 hodnocení) zobrazeno: 1515x (dnes: 10x) diskuze: 2 příspěvky"528" (19)

14.02.2018   Leonard Horowitz
Leonard Horowitz

Například „teorie strun", poskytuje hudební, matematický a metafyzický pohled na stvoření a dokonce kreacionismus. Již jsem se zmínil o práci doktora Hartmuta Müllera dokazující, že lidské energetické pole je stupňované vzhledem ke „stálé gravitační vlně“. Toto obecné silové pole rezonuje z okraje kosmu.  Tato oblast studií je matematická a metafyzická. Byla pojmenována jako „biokosmologie“ Chrisem Kingem z oddělení matematiky Aucklandské univerzity na Novém Zélandu. Müller a další dokázali, že vaše tělo, jako veškerá biologie, je matematicky vytvořené, kousek po kousku, či „fraktálově“. Matematicky krystalizujete nebo se rozpadáte.  Müller, jako odborník na prostorovou a časovou matematiku a fyziku, porovnal biologické prvky s těmi kosmickými: planety, galaxie a částečky ve vesmíru. Srovnáním dvojité šroubovice DNA s vesmírem jako dvojitou šroubovicí na logaritmické lince došel k závěru, že „genetický kód jako takový je produktem globální stálé gravitační vlny = časové vlny“.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 8.8 (8 hodnocení) zobrazeno: 259x (dnes: 0x) diskuze: 2 příspěvky


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics