Rak   21.7.2017   Vítězslav


PETR PAN POTKAL TVŮRCE PYRAMID: Manhattanský projekt falešných zpráv a legend z Long Islandu (7)

18.07.2017   Jack Heart
Jack Heart

Opravdu si nevzpomínám jak, ale najednou jsme skončili uprostřed velkého otevřeného pole obklopeného spálenými lesy. Kouř neumožňoval vidět o moc dál než na třicet metrů. Nad námi byl modrobílý vrtulník, který jsem zpočátku považoval za policejní, ale tento byl příliš velký. Vypadal jako jeden z těch velkých luxusních modelů. Vznášel se asi sto padesát metrů nad námi a proud vzduchu z jeho rotoru vyčistil moje zorné pole. Bílé Bronco řízené velice tvrdě vypadajícím chlápkem nás vyvedlo z mlhy a chlap s rozčileným výrazem ve tváři na mne promluvil, jako by mne znal. Ukázal bradou směrem k vrtulníku  a řekl „v tom vrtulníku je Pataki“ a znechuceně odjel... George Pataki byl v té době  guvernérem státu New York.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 8 (4 hodnocení) zobrazeno: 172x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


TARA TRIVECTA (6)

17.07.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Ale proč tak dlouho? Existuje verze, že toto období je spojeno s určitými kosmickými cykly. Je možné, že v našem stále se pohybujícím Vesmíru dochází někdy k událostem, které umožňují bohům navštívit Zemi. Může to být například přiblížení planet nebo galaxií na minimální vzdálenost. Nebo shoda energetických polí, které otevírají časoprostorové koridory mezi světy… Ale protože jsme velmi dlouho nepozorovali žádné bohy, mise předchozího výsadku byla ukončena předčasně. Proč se tak stalo a kam odešli? V letopisech mnoha národů se odchod bohů uvádí vždy v souvislosti s planetární katastrofou: celosvětový požár, a pak velká potopa, po které přišel chlad. Pravděpodobně se ve vesmíru stala nějaká děsivá událost, která zasáhla Zemi a donutila bohy spěšně odejít. Možná se to týkalo zničení jejich domovské planety, a oni se vydali zachránit svůj domov… a nevrátili se

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 8 (11 hodnocení) zobrazeno: 259x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": ZÁHADY KOSMICKÉ VZDÁLENOSTI

17.07.2017   Redakce
Redakce

Studiem práce Sira Edwina Hubbla, Henrietty Swan Leavittové a Ejnara Hertzsprunga, začneme odhalovat tajemství toho, jak se kosmické vzdálenosti v astrofyzice počítají. Jejich práce jsou obsažné, ale trochu chybné, protože jim uniká důležitá část celkového obrazu. Zkoumáním jejich nálezů začínáme stavět základ pro pochopení, jak se počítají provské hvězdné vzdálenosti.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 277x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


DRAHÝM MÁSLEM VŠE ZAČÍNÁ

17.07.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

Za současným zdražováním másla hledejme spíše jakýsi komplot margarínových producentů, kteří nás chtějí systematicky převychovat k tomu, abychom se dobrovolně zřekli kvalitních mléčných výrobků, čímž je bez diskuze smetanové máslo, a přeorientovali se výhradně na rostlinné výrobky, sýry, mléka či šlehačky. Jde o to, až tyto pravé a poctivé mlékárenské produkty vymizí zcela z dosahu všech spotřebitelů, konzumenti v budoucnu automaticky navyknou na syntetickou stravu, která se stane stravou příštích generací.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.3 (12 hodnocení) zobrazeno: 3842x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


NAZCA - NOVÉ OBJEVY ANEB PO STOPÁCH SENZAČNÍHO OBJEVU MUMIFIKOVANÉ TŘÍPRSTÉ BYTOSTI: "AKTUALIZACE 3: ZKOUMÁNÍ NOVÉHO TĚLA"

16.07.2017   Redakce
Redakce

Nezávislí vědci a univerzity začínají analyzovat vzorky více jak 1600 let starého mumifikovaného těla, které bylo objeveno nedaleko Nazca v Peru. Původní CT skeny odhalují dobře zachované, 168 cm vysoké tělo se třemi prsty na dlaních a nohou a s protáhlou lebkou. Přichází potvrzení z uhlíkového datování druhého nezávislého testu těla jménem Maria. Také se dozvídáme, že nebyla sama. Tým získal zprávy o objevu menších těl ve stejné hrobce. Jedno z těchto těl bylo pojmenováno Victoria. Má podobné rysy jako Maria, ale vypadá na odlišný druh.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 461x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůODHALENÝ VESMÍR: DOTAZY DIVÁKŮ, 9. ČÁST - CESTOVÁNÍ V ČASE A BUDOUCNOST

14.07.2017   Redakce
Redakce

S více otázkami přichází více odpovědí. Je hodně toho, co se můžeme dozvědět o tajných kosmických programech, a co nás jako lidstvo čeká. David a Corey mluví o budoucích činech, které plánuje Aliance, o blížících se slunečních událostech a nových informacích o procesu odhalení. Cestování v čase je velkou částí tajného kosmického programu a dozvídáme se více o nebezpečích této technologie. Tato nebezpečí jsou zjevná, pokud jde o vytváření několika časových linií a snahy ty škody napravit.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 954x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Červenec
2017
Po Út St Čt So Ne
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics