Váhy   26.9.2017   Andrea




MYŠLENKOVÝ POSUN: HALUCINOGENY A VÍRA

24.09.2017   Redakce
Redakce

Mnohá náboženství používají látky ke změně mysli a k propojení se s její tvořivostí, která sahá daleko za hranice našich pěti smyslů. V moderních dobách je užívání těchto látek nezákonné. Něco se ale brzy změní. Daniel Pinchbeck a dva další průkopníci diskutují o historické a budoucí roli halucinogenů a víry. Umělec Alex Grey hovoří o užívání LSD pro tvořivé účely v rámci spojení se s posvátnou realitou prostřednictvím jasnovidných mystických zážitků. Autor Michael Mohamed Knight poté nabízí svůj pohled na islám, který je pro některé kontroverzním tématem. Daleko kontroverznějšími jsou ale jeho hluboké zkušenosti s ayahuascou a božskou ženskostí. Oba se shodují, že obnovením halucinogenní svátosti by se znovu vynořila božská ženskost, která by přinesla rovnováhu mužské dominanci, která ve většině vyznáních převládá.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 391x (dnes: 40x) diskuze: 0 příspěvků


REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (39)

23.09.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Cílem byly ty skupiny, které nějakým způsobem procházely křížením s jedinci, kteří pokřivili posvátný Zákon Jednoty. Tyto pečetě byly také použity na potomcích těchto linií a na potomcích jiných kořenových ras, které se ze zdeformovanými líniemi Melchiszedeků zkřížily za účelem vylepšení své genetiky. Tyto dvě pečetě byly ochranným nástrojem a jejich úlohou bylo zabránit v možném vývojovém postupu všem, kteří byli po genetické stránce nějak dotčeni touto deformací. První z těchto pečetí vešla ve známost jako Chrámová pečeť templářů Melchiszedeků. Byla tvořena šestidimenzionální energetickou matricí a aplikována na chodby Amenti. Poprvé byla použita v období 8 000 let před n. l.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (16 hodnocení) zobrazeno: 375x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


TARA TRIVECTA (17)

23.09.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Kniha proroctví pátera Pia se nepodobá předpovědím toho Nostradama, který popsal stovky stránek, používajíc tajné písmo a divné znaky. Je to obyčejná tenoučká knížečka, od pohledu připomínající nějakou vědeckou zprávu, přičemž je napsána prostou a přístupnou formou, bez složitých narážek a odkazů na lunární a marťanské kalendáře. Kromě toho, nejsou to predikce v obvyklém slova smyslu, ale něco jako varování před nebezpečími, které mohou číhat na lidstvo.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.8 (10 hodnocení) zobrazeno: 795x (dnes: 17x) diskuze: 0 příspěvků


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: KUBRICKOVA VESMÍRNÁ ODYSEA

23.09.2017   Redakce
Redakce

Revoluční filmařina Stanleyho Kubricka ve filmu 2001: Vesmírná odysea shrnuje celé lidské dějiny v jednom filmu. Jay Dyer a Jay Weidner analyzují okultní znázornění v jeho klasice, kdy je nám představen příběh o lidské transformaci od prvotní doby kamenné až po konečný vývoj do světelné bytosti. Je to pradávný příběh vycházející z Platónových dialogů, který byl okořeněn hermetismem. Kubrick z těchto aspektů čerpal, aby do svého filmu začlenil esoterický symbolismus. Díky němu můžeme nahlédnout do alchymické podstaty naší evoluční cesty.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 693x (dnes: 21x) diskuze: 0 příspěvků


SKRYTÉ SÍLY V NÁS (2)

22.09.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

V momentě nebezpečí dostává lidský organizmus vše potřebné k tomu, aby vyvinul extremní svalové úsilí. Každý má své limity schopností, své vlastní rezervy síly a vytrvalosti. To znamená, že každý člověk má určitý časový limit, během kterého je schopen jednat ve stavu stresu. U někoho to může být po dobu patnácti minut, u někoho po dobu dvou hodin. Rezervní schopnosti se zapnou automaticky. Je však možné na základě vůle přimět organizmus pracovat v extrémním režimu, aniž by ho to vyčerpalo? Je možné ho udělat odolným a získat fantastickou sílu, aniž by zažíval psychické nepohodlí?

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (10 hodnocení) zobrazeno: 786x (dnes: 14x) diskuze: 0 příspěvků



ODHALENÝ VESMÍR: VZESTUP ZEMĚ

22.09.2017   Redakce
Redakce

Corey Goode poskytuje další informace ohledně nepříjemné situace civilizace v podzemí, zvýšených kontaktů od Ansharů a vzestupu Země. Ansharové oslovují více lidí skrze sny a vize, aby nás připravili na fyzický kontakt s civilizací uvnitř Země. Něco ale není v pořádku s jejich časovou přímkou a Ansharové zoufale bojují o vlastní přežití. S nepokoji po celé planetě musíme mít na mysli, že samotná Země je živou bytostí, která přechází do čtvrté hustoty a mnozí z nás ji budou následovat.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 1092x (dnes: 14x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics