Vodnář   23.1.2018   Zdeněk


"ABSOLUTNĚ NEUVĚŘITELNÉ" S GOERGEM NOORYM: BIBLICKÁ PROROCTVÍ PRO MODERNÍ SVĚT S KENEM KLEINEM

21.01.2018   Redakce
Redakce

Mnozí falešní proroci přichází a odchází, ale ti dobří mají něco speciálního. Jsou dobře obeznámeni s historií a chápou cyklickou povahu času. Ken Klein, prorocký vyšetřovatel, zasvětil svůj život studiu proroctví ze Starého zákona a ví, co dělá dobrého proroka dobrým. Vysvětluje, že mnoho zkoušek, kterým dnes čelíme, včetně chemtrails a GMO, jsou součástí dlouhého historického cyklu, který naplňuje jedny z nejničivějších proroctví ze Zjevení Janovo. Pro Kena Kleina nejsou bitvy titánů ničím zvláštním. Ken se ujímá největších životních záhad a odhaluje je skrze své fascinující filmy a knihy. Jeho poslední dokument „Velká pyramida – ztracená legenda Henocha“ odhaluje jednu z největších záhad všech dob: Velká pyramida a proroctví vepsané v kamenu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 676x (dnes: 76x) diskuze: 0 příspěvků


NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (9)

20.01.2018   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Nejpozoruhodnějším rysem této aktualizace od Hala Turnera, je předložení toho, co se jeví jako skutečný příkaz k prohlídce týkající se notebooku Anthony Weinera. Tento příběh jsme popsali již dříve. Weiner měl zřejmě na tomto počítači složku nazvanou "Životní pojištění", která obsahovala více vysoce inkriminovaných důkazních materiálů. Zřejmě se jedná o fotky a videa extrémně vysoce postaveného personálu Deep State, který je zapletený s pedofilii, satanským aktivitám a tak dále.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.8 (17 hodnocení) zobrazeno: 1729x (dnes: 35x) diskuze: 0 příspěvků


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: KUBRICKOVA "SPALUJÍCÍ TOUHA"

20.01.2018   Redakce
Redakce

Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají podprahový symbolismus skrytý ve Spalující touze, jež odhaluje tajné machinace mocenské elity. Sledujeme příběh muže, který si myslí, že je na vrcholu světa, ale setkání s tajným spolkem zbohatlíků jej vyvede z míry. Bylo to všechno připraveno, aby do svých řad přivedli nového člena, nebo se zkrátka jedná o sérii náhodných událostí? Jak analyzujeme spletité detaily tohoto filmu, vidíme míru, kam až je okultní mocenská elita ochotná zajít, aby udržela svou kontrolu nad naší společností.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 670x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


EXTRÉME REPORT: PO CELÉM SVĚTĚ JSOU REGISTROVÁNY MASIVNÍ ATMOSFERICKÉ ELEKTRICKÉ VÝBOJE ZVLÁŠTNÍHO CHARAKTERU -------- PODEZŘELÉ CHOVÁNÍ KOMETY "41P/TUTTLE - GIACOBINI - KRESAK"

19.01.2018   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

O několik dní později - 10. ledna  2018, se něco podobného odehrálo v americkém Texasu. Vše bylo doprovázeno třaskavými zvuky a zemskými otřesy. Na okamžik se noční obloha změnila v denní světlo. K poslednímu evidovanému případu pak došlo dne 16. ledna 2018 v jiném regionu Spojených států, v Michiganu. Zdejší obyvatelstvo bylo skutečně vystrašeno. Zde se původně mělo za to, že jde o meteorit, ale později se odborníci shodli na tom, že došlo k nespecifikovanému projevu plazmatické energie. I zde byly průvodní jevy naprosto totožné, jako v předcházejících případech.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (29 hodnocení) zobrazeno: 1144x (dnes: 12x) diskuze: 5 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: KLONY A PROGRAMOVATELNÉ ŽIVOTNÍ FORMY

19.01.2018   Redakce
Redakce

Hlásit se k práci v tajném podzemním zařízení není jednoduchý úkol, jak říká Emery Smith, který vypráví o svých zkušenostech s manipulací exobiologickými vzorky o velikosti malých tkání až po plnohodnotné bytosti. V průběhu svého působení v tomto tajném programu se setkal s programovatelnými životními formami, což jsou klonované bytosti používané jako loutky při tajných vojenských operacích a zinscenovaných mimozemských únosech. Tato šokující odhalení jsou pouze začátkem nejpodivnějších detailů souvisejících s pokročilými technologiemi a stvořeními z jiných světů.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.7 (3 hodnocení) zobrazeno: 611x (dnes: 9x) diskuze: 0 příspěvkůZÁSADNÍ AKTUALIZACE - "RASA STAROVĚKÝCH STAVITELŮ" A OBNOVA DĚDICTVÍ STARÉ MILIARDU LET (1)

18.01.2018   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Nedávno jsem v jednom ze svých článků napsal seznam ve kterém figuruje deset nejvlivnějších zasvěcenců se kterými jsem v minulosti spolupracoval. V tomto seznamu debutoval další insider (Emery Smith), který v tichosti po dobu deseti let pracoval uvnitř tajných bezpečnostních služeb, jejichž aktivity vytvářely průnik do nitra "Tajných kosmických programů". Emery ve své výpovědi tvrdí, že měl možnost pitvat asi tři tisíce těl různých druhů mimozemských entit. Jeho práce probíhala v různých utajovaných střediscích a to i mimo území Spojených států. Ovšem její těžiště bylo spojeno s přísně tajným pracovištěm "Sandia Labs", které sídlí na základně "Kirtland Air Force".

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (42 hodnocení) zobrazeno: 863x (dnes: 16x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics