Váhy   22.10.2017   Sabina
"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": ODHALENÍ KOSMICKÉHO KVANTOVÉHO MÉDIA, ČÁST 2.

02.10.2017   Redakce
Redakce

Máme tu tedy další epizodu, kterou vstupujeme již do osmé série tohoto velmi populárního a oblíbeného cyklu dokumentárních pořadů. Obsah této epizody plynule navazuje na předchozí části. Od nekonečně malé  struktury krychlové mřízky éterového pole k makroskopickému ve vrstvách rudého posuvu napříč galaxiemi, David Wilcock předkládá rozsah vesmírných kruhů nalezených v novém, sjednoceném poli teorie. Konečně začínáme vidět, jak jednoduchý model krychlového éteru řeší vše v kvantové fyzice. Model Dr. Aspdena, založen na quonové krychlové mřížce, se shoduje s čísly rudého posuvu pozorovaných Dr. Williamem Tifftem. Jinými slovy, pokročilá matematika Dr. Aspdena ověřuje model kvantovaných stavů rudého posuvu Dr. Tiffta.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 291x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


MYŠLENKOVÝ POSUN: ROZVÍJEJÍCÍ SE OSVÍCENÍ

01.10.2017   Redakce
Redakce

Vstupujeme do nové éry, kde myšlenky skutečně ovládají realitu? Odpověď je složitá, neboť mnoho z reality již bylo vytvořeno a lidské bytosti jsou komplikované. Propletením neurovědeckých pokroků s esoterickými tradicemi se vskutku možná posuneme do bodu, kdy naše mysli budou tvořit realitu. Daniel Pinchbeck se dvěma badateli mluví o podstatě rozvíjejícího se osvícení. Jay Michaelson zkoumá roli obezřetnosti a dharmy při hledání osvícení. Zatímco je obezřetnost brána jako klíč ke zlepšení mentálního a fyzického zdraví, může být také použita k rozběhnutí duchovního vývoje. Richard Smoley, který studoval mnoho esoterických zvyků, poté nabízí různé pohledy na podstatu reality. Společně probírají širokou škálu témat. Duchovno v náboženství, proroctví ohledně konce světa a budoucnost esoterických zvyků.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 6 (1 hodnocení) zobrazeno: 633x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: CAMERONŮV TITANIC & AVATAR

30.09.2017   Redakce
Redakce

Jay Dyer a Jay Weidner propojují filmy Titanic a Avatar od Jamese Camerona. Jedná se o varovný příběh divokého industrialismu. Zkoumání Titanicu se nápadně váže na Federální rezervy a korporátní převzetí světového peněžního systému. Lidstvo je tedy ponořeno do hlubin Kalijugy a čelí vlastnímu kolapsu. To nás přivádí do světa ve filmu Avatar, kde Na'vi idylicky žijí ve svém vlastním zlatém věku. Jak se vzájemně proplétají světy a období, dozvídáme se o nebezpečích technologie. Zároveň vidíme, jak se můžeme vyhnout totálnímu kolapsu naší vlastní civilizace.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 5.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 1026x (dnes: 5x) diskuze: 0 příspěvků


OD INFORMAČNÍ VÁLKY K ROZPADU USA - DEKÓDOVÁNÍ PRÁCE DR. IGORA PANARINA (2)

30.09.2017   Kerry Raymond Bolton
Kerry Raymond Bolton

Tuto taktiku lze jasně vidět v akcích proti Rusku, včetně propagandistické ofenzivy s cílem podrýt roli Ruska v Sýrii. Způsob, jakým se rozbíhá informační válka, bylo lze poprvé pozorovat v Československu v r. 1971. Byla založena nihilistická, netalentovaná hudební skupina jménem ‘Plastic People of the Universe’, která se stala „slavným případem“, když byla oslavována v The New York Times, Hlasu Ameriky, atd. V tomto prostředí byla založena Charta 77, klíčová iniciativa „sametové revoluce“. Poté, co se spojila s hnutím Solidarita v Polsku, obě tyto skupiny dostávaly sponzorskou podporu od globalistických nadací v USA. Globalisté vybrali Václava Havla, aby se stal prvním prezidentem post sovětského Českého státu.6 Globalisté ho oslavovali, podobně jako Gorbačova, a byl za své služby vyznamenán Národní demokratickou nadací a také byl m.j. členem Sorosovy Drug Policy Alliance (Aliance pro drogovou politiku).

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.4 (5 hodnocení) zobrazeno: 311x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


STŘÍBRNÝ ZÁBLESK RYBY V ŘECE ANEB TAJNÁ HISTORIE TWIN PEAKS (2)

29.09.2017    San
 San

Pak nastala kalamita, protože zmizel další zvláštní agent: Chet Desmond, a na místo byl vyslán zvláštní agent Dale Cooper, aby ho našel. Následně veterán, vyznamenaný agent, který byl kdysi rádcem a partnerem agenta Coopera, Windom Earle utrpěl katastrofální kolaps, zavraždil svou ženu Caroline, postřelil agenta Coopera a byl uvězněn v psychiatrické léčebně pro duševně choré zločince. Rok po vraždě Theresy Banksové se plně zotavený zvláštní agent Dale Cooper vrátil do Washingtonu vyšetřovat vraždu další mladé ženy, tentokrát v Twin Peaks, dívky jménem Laura Palmerová, načež se rozpoutalo naprosté peklo.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (5 hodnocení) zobrazeno: 897x (dnes: 8x) diskuze: 0 příspěvkůODHALENÝ VESMÍR: DOTAZY DIVÁKŮ, 11. ČÁST - PŘÍPRAVA NA VZESTUP

29.09.2017   Redakce
Redakce

David a Corey si připravili další otázky a jejich odpovědi vás možná překvapí. Zkoumají detaily nadcházejícího vzestupu, jak k němu dojde, jak bude poté Země vypadat a co se stane těm, kteří nevzestoupí. Zajímá vás, zda byl David kontaktován? Zjistíte proč nebo proč ne. Mimozemšťané se pokoušejí navázat kontakt s více lidmi. Jak se můžete na kontakt připravit? To vše a daleko více zjistíte v tomto rozhovoru s Davidem Wilcockem.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (5 hodnocení) zobrazeno: 1133x (dnes: 8x) diskuze: 1 příspěvek


první stránka předchozí stránka předchozí ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics