Střelec   18.12.2017   Miloslav
VATIKÁN KONTRA "HADÍ CHRÁM"

25.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Ve skutečnosti socha „Vzkříšení“ vůbec nesouvisí s Ježíšem, ale naopak s padlým Luciferem v alegorické apokalypse jaderné exploze. Při pohledu na hlavu sochy zblízka, může z různých úhlů pohledu také vidět tvar hlavy hada. To samozřejmě není náhoda. Jde o jednoznačný záměr. V případě, že papež sedí v křesle na jevišti, pak symbolicky hovoří přímo z hadí tlamy. To vše nám poskytuje další vodítko v identifikaci skrytých okultních sil a prvků působících ve Vatikánu. Papež je prodlouženou rukou elity směrem ke „zbytku světa“.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (28 hodnocení) zobrazeno: 730x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: NOLANŮV "POČÁTEK"

25.11.2017   Redakce
Redakce

V Počátku Christopher Nolan uvažuje o tom, co by se stalo, kdyby si někdo vytvořil vlastní realitu, ztratil se ve světě snů a mysli někoho jiného. Vyslání ovlivňovat přesvědčení jiného člověka skrze sny, tři dobrodruzi se ztratí v bludišti vybudovaném mnohými vrstvami lidského vědomí. Jay Dyer a Jay Weidner probírají tato zkoumání architektury mysli, jež ukazují souhru bdělého světa a snů, která vytváří iluzi jménem realita.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 524x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (20)

23.11.2017   Jack Heart
Jack Heart

Většina lidí ztratí vědomí těsně před zmizením. Někteří si dokonce nevzpomínají, jak odešli z domu. Ve svém interview ze září roku 2012 se Strieberem, Paulides popisuje příběhy žen, které byly pronásledovány muži na Appalačské stezce. Nepopisují příběhy moc přesne, nicméně jedna žena vypověděla, že byla pronásledována po tři dny. Zahodila svůj batoh a stále se skrývala, aby se jim vyhnula. Po celé dny neviděla na trati nikoho jiného, než své pronásledovatele. Nedokázala poskytnout podrobný popis mužů a ani neposkytla žádné skutečné podrobnosti o tom, jak se jim vyhnula.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.7 (10 hodnocení) zobrazeno: 1311x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ŽLUTÁ KNIHA (2)

23.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Zde na tomto místě bych chtěl připomenout, že hvězda Betelgeuse, byla ve skutečnosti původní hvězdou našeho slunečního systémub době, kdy se na ose vlastího vývoje nacházela v tzv. "hlavní posloupnosti - spektrální třída G". Ve chvíli, kdy se u ní začaly objevovat znaky transformativního přeskupení do kategorie tzv. "rudého obra", byla za doposud nevyjansěných okolností přesunuta na její současné místo. Její pozici uvnitř naší sluneční soustavy pak nahradilo "mladé slunce" ze systému Siria (současné Slunce). I když se tato událost může jeviit spíše fantastkně, je vhodné si prostudovat materiál uvedené v knize "Silmarilion" od známého J.K. Tolkiena. Osobně se domnívám, že takový přesun hvězdné hmoty z jednoho místa na druhé, může být z analogického hlediska považován za jakousi transplantaci. V takovém připadě dochází k souběžnému energetickému propojení, které může být dlouhodobého, nebo dokonce trvalého charakteru.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (26 hodnocení) zobrazeno: 632x (dnes: 10x) diskuze: 0 příspěvků


VZOREC ZDRAVÍ: TAJEMSTVÍ PLACEBO EFEKTU S JOEM DISPENZOU

23.11.2017   Redakce
Redakce

Placebo má pro mnoho lidí hluboké léčivé účinky. Potřebujeme však tuto metodu, když je léčivá síla uvnitř nás? Dr. Joe Dispenza se pouští do hlubin mysli, aby odhalil spojení mezi přesvědčením, vnímáním, energetickými poli a tajemstvím placeba. Tento rozhovor s Reginou Meredithovou byl původně vysílán 17. července 2013. Neurovědec, chiropraktik a autor Dr. Joe Dispenza dodává lidem sílu, aby měnili zevnitř. Dr. Dispenza kombinuje pole kvantové fyziky, neurovědy, mozkové chemie, biologie a genetiky, aby učil, jak přeprogramovat mozek za účelem zdraví a štěstí. Tisíce lidem pomohl pozměnit jejich myšlení skrze vědecky ověřené neurofyziologické principy.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 353x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůCIZÍ INSTALACE V ANTARKTIDĚ A ZÁHADY SPOJENÉ S JEZEREM VOSTOK - AKTUALIZACE (1)

22.11.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Jenomže skutečnost je trochu jiná. Objevily se informace o tom, že společnost "Lockhed Martin" získala  v roce 2011 výraznou podporu včetně smluvních grantů z prostředí "National Science Foundation" ohledně logistické podpory na různorodé vědecké projekty typu "open source". Faktem je, že firma "Lockhed Martin" je velmi zběhlá v realizaci "černých projektů", které jsou kryty celou plejádou různorodých krycích programů. Podle nového informačního zdroje od samého počátku výkopových prací na místě panovaly extrémně přísné bezpečnostní předpisy, což si myslím že je pochopitelné. Jednak se nevědělo na co se ve finále narazí. Ve hře byla neznámá vysoce sofistikovaná technologie a samozřejmě i hrozba bakteriální nebo virové nákazy. A také..... smutné zkušenosti z roku 2001.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (37 hodnocení) zobrazeno: 631x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Prosinec
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics