Panna   21.9.2017   Matouš
"528" (9)

dnes   Leonard Horowitz
Leonard Horowitz

Ve středu cymaglyfu je „černá díra“, uprostřed struktury „69“. Fyzikové uvádějí, že vesmír vzniká z černé díry. Centrální symbol 69 (jin/jang) je podobný struktuře  vesmíru ve smyslu dvojitého toroidu zakreslená fyzikem Nassimem Harrameinem a matematikem Marko Rodinem. Jejich nezávislé závěry dokazují tvar vesmíru jako „dvojitou koblihu“, jejich práce jsou po odborném posouzení široce přijímány. Rodinova a Harrameinova díla budou blíže popsáný později. V ezoterickém kontextu vypadá středové vyobrazení 69 jako trojice rtů, nebo stydkých pysků, ze kterých se rodí rezonující struktury 36cípé hvězdy. To odráží čistý vibrující kruh stvoření. Jak je zmíněno na začátku tohoto materiálu, velmi zajímavou vlastností 528 je, že jde o desetinnou variantu míle s 5280 stopami, která je postavená na posvátné geometrii kruhu a je tedy důvěrně spojená s konstantami pí a fí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.8 (4 hodnocení) zobrazeno: 405x (dnes: 405x) diskuze: 1 příspěvek


VZOREC ZDRAVÍ: LÉČIVÉ SNY S ROBERTEM MOSSEM

dnes   Redakce
Redakce

Můžeme si zhmotnit léčení, vedení a dokonce osvícení skrze sny? Učitel snů Robert Moss sdílí svůj revoluční přístup ke snění. Vysvětluje, že snění není jen to, co se děje během spánku, ale že snění je uvědomění si zdrojů vedení, léčení a kreativity za hranicí dosahu každodenní mysli. Robert Moss, autor mnoha knih, kombinuje práci se sny a šamanismu v systému, kterému říká Active Dreaming (aktivní snění). Tato jedinečná kombinace je vrcholem třech blízkých zážitků smrti během jeho dětství a tradičních praktik snění, které se naučil od svého přítele z řad australských domorodců a jeho studie dávných a domorodých tradic. Nyní tyto techniky učí po celém světě.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 183x (dnes: 183x) diskuze: 0 příspěvků


ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (10)

dnes   Jack Heart
Jack Heart

Do roku 1941, čtyři roky před Američany, von Ardenne a jeho společník Fritz Houtermans vypočítali kritickou hmotnost uranu 235 a začali stavět podzemní laboratoř v Berlíně Lichterfelde, která byla mimo dosah bombardérů spojenců. Laboratoř obsahovala elektrostatický generátor, který byl schopen vyprodukovat 2 miliony voltů a cyklotron. V té době existoval jen jeden další cyklotron v celé říši, v Curies, v německem okupované Francii.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 6.5 (4 hodnocení) zobrazeno: 103x (dnes: 103x) diskuze: 0 příspěvků


REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (38)

včera   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Platí toto pravidlo: Biochemická substance jedince mistrovské rasy je svojí vibrací na mikrokosmické úrovni analogická galaktické substanci, protékající sítí "kualára" na makrokosmické úrovni. V praxi to znamená, že Ramcharo stabilně zajišťuje informační přenos mezi galaktickým jádrem a žlázovým systémem lidské bytosti. Toto specifické propojení je Strážcům známé jako „cesta Lakandra“. Ta je v mnoha ohledech určující pro optimální frekvenční vzestup individuálního vědomí v rámci evolučního tahu. Během třetí setby, zhruba před 65 000 lety, se Melchiszedekové objevili v Atlantské kultuře. Těsně před potopením Atlantídy, v období mezi 30 000 až 11 000 lety př. n. l. odešli do podzemí, do zóny s frekvencí mezi částicovou a antičásticovou verzí planety. (Na mnoha místech Země existují jeskynní průchody do jejího nitra, kde v určité hloubce dochází k frekvenční deformaci. Ta umožňuje projít do prostředí umístěného mezi částicovou a antičásticovou verzí Země. Tato zóna naší planety se v Kronikách Strážců nazývá Vnitřní Země.)

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (15 hodnocení) zobrazeno: 348x (dnes: 49x) diskuze: 1 příspěvek


FALEŠNÉ VLAJKY: FALEŠNÉ VLAJKY NACISTICKÉ STRANY

včera   Redakce
Redakce

Richard Dolan odhaluje, jak nacistická strana ve 30. letech manipulovala s německým lidem, aby souhlasil s těmi nejohavnějšími zločiny proti lidstvu. Prvně přišel požár Říšského sněmu roku 1933, díky kterému obhajovali útoky proti komunistům. Pak se v roce 1939 zmocnili rádiového vysílání, aby vytvořili falešnou záminku k invazi Polska. Na tomto jednání se nacističtí vůdci naučili, že lze lidi vždy přinutit k tomu, co jejich vůdci chtějí. Lidé jen potřebují věřit, že jsou napadeni, a proti tzv. útočníkovi budou požadovat odplatu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 276x (dnes: 32x) diskuze: 0 příspěvkůMANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (5)

včera   Corey Good
Corey Good

To, co jsme po dlouhém čase zjistili, bylo, že naše lokální hvězdné okolí je tvořeno přibližně 51 nebo 52 hvězdami. Když jsme začali cestovat do těchto různých hvězdných systémů, zjistili jsme, že tato technologie rasy dávných stavitelů byla rozšířena po celé lokální kupě hvěz - 52 hvězd. A že v jednom okamžiku vyvinuli nějakou obrannou síť, aby ochránili těch 52 . . . tuto místní hvězdokupu. Skupiny, které byly touto sítí chráněny, spolu v určitém okamžiku bojovaly a unesly tuto technologii, aby ji proti sobě navzájem použily a neúmyslně/nedopatřením tím tuto ochrannou síť shodily. To je, kdy všichni ti – což, jak mi bylo řečeno, byly rasy genetických farmářů, - přišli a začali používat, hádám, to, co je tam venku nejvyspělejší a nejžádanější/nejvytouženější technologie, genetiku.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.9 (19 hodnocení) zobrazeno: 843x (dnes: 140x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics