Panna   24.8.2017   Bartoloměj
ODHALENÝ VESMÍR: BIOGRAFIE DAVIDA ADAIRA

18.08.2017   Redakce
Redakce

David Adair vysvětluje, jak se stal původním raketovým mužem. Od svého útlého dětství, kdy četl o vědě vše, co mohl, k vypuštění svých prvních raket na kukuřičném poli v Ohiu. Budoucnost kosmického cestování je jeho dlouhá posedlost, která pohání jeho výzkum udržitelné energie pro celou planetu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 581x (dnes: 12x) diskuze: 1 příspěvek


ODHALENÝ VESMÍR: PŮVODNÍ RAKETOVÝ MUŽ - HOST DAVID ADAIR

18.08.2017   Redakce
Redakce

David Wilcock představuje Davida Adaire, informátora z původního projektu Odhalení, který většinu svého života pracoval na vývoji tajné raketové technologie. Byl geniálním dítětem a rozvinul si silný zájem o budoucnost kosmického cestování po přečtení nespočtu knih ve své místní knihovně. Jak začal pouštět rakety v kukuřičném poli v Ohiu, armáda začala mít zájem o jeho neobvyklý koníček. Jakmile si uvědomili, že jeho technologie je vyspělejší než jejich, přivedli ho do Wright-Pattersonovy letecké základny a nakonec do hloubek Oblasti 51.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 543x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


HLEDÁNÍ ZTRACENÝCH BOHŮ: DOS NUEVOS CUERPOS - DVĚ NOVÁ TĚLA

13.08.2017   Redakce
Redakce

Paralelně se sérií "Nazca - nové objevy" se vnoříme hlouběji a detailněji do problému výše uvedeného nálezu mumifikovaných těl neznámých pozoruhodných bytostí. Mnozí z odborníků jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o nejbizarnější antropologický objev v moderních dějinách lidstva. Záhada mumií z Nazcy se prohlubuje s objevením dvou dalších těl. Jedno z nich se podobá těm větším. Navíc se detailně podíváme na další menší tělo, které může patřit k jinému druhu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 1311x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


BASKICKO - ATLANTSKÉ SPOJENÍ: ZÁHADNÝ PŮVOD VELMI STARÉHO NÁRODA

12.08.2017   William B. Stoecker
William B. Stoecker

Jak bylo zmíněno dříve, původní obyvatelé Španělska a Portugalska - Iberové, byli dle všeho úzce spřízněni s Basky. Dávné národy jako Féničané, obchovali se Tartessem, městským státem, který se nachází  na území dnešního Španělska, již před 3 000 lety. Španělsko mělo zásoby cínu (potřebného pro výrobu bronzu) a stříbra a lidé z oblasti také obchodovali s jinými obyvateli Středomoří a s Kelty ze severu, žijícími podél atlantského pobřeží. U řeky Guadalquivir v jihozápadním Španělsku ,byly vykopány ruiny, které mohly být městem Tartessos a Féničané měli poblíž svoji kolonii - v místech, kde je dnes město Cádiz.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7.8 (6 hodnocení) zobrazeno: 1655x (dnes: 14x) diskuze: 0 příspěvků


NAZCA - NOVÉ OBJEVY ANEB PO STOPÁCH SENZAČNÍHO OBJEVU MUMIFIKOVANÉ TŘÍPRSTÉ BYTOSTI: AKTUALIZACE Č.5 - ANALÝZA POKRAČUJE

12.08.2017   Redakce
Redakce

Tým se v Peru znovu sešel, aby začal analyzovat nové tělo. Je daleko menší, ale pravděpodobně se jedná o stejný druh jako Marie. Říkají mu Wawita, protože se zdá, že je to dítě. Dr. Konstantin Korotkov nám podává hlubší informace o vzorcích z Marie a Wawity, aby se potvrdilo, že se všechny vzorky shodují v DNA a analýze uhlíku.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 879x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvkůREGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (34)

11.08.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Charakteristickým obrazovým archetypem jejich civilizace byl ibis a síla jejich kolektivního vědomí byla ve starém Egyptě zosobněna. Thovtem. Později, když jim bylo dovoleno založit vlastní federaci, sloužili jako strážní a mentorská rasa pro obyvatele Země z druhé a třetí setby. Dodnes se ve svém naturálním projevu uvnitř lidské společnosti Kantariáni projevují jako velké zářící bytosti, preferující ženské tělo. Tato zjevení byla později nazývána Mariánskými zjeveními (fatimské proroctví). S kolektivním vědomím Kantariánů byl např. ve svých stavech vytržení spojen Edgar Cayce. O 1 – 2 milióny let později se Kantariánská rasa (typy s nejhrubší frekvencí) smísila s lidskými kulturami sumerského, egyptského nebo atlantského typu.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (14 hodnocení) zobrazeno: 468x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Srpen
2017
Po Út St Čt So Ne
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics