Vodnář   20.2.2018   Oldřich


ZAHÁJENÍ PŘÍJMU OBJEDNÁVEK NA ORIGINÁLNÍ TITÁNOVOU PYRAMIDU A MULTIFUNKČNÍ "PYRAMIDOVÝ ROTÁTOR" PRO ROK 2018 !!!!!!!

dnes   Redakce
Redakce

Vážení přátelé a příznivci internetového portálu „Matrix-2001“, dovolujeme si Vám oznámit, že jsme i pro rok 2018 obnovili výrobu a distribuci titánové pyramidy. Toto naše rozhodnutí plyne především ze situace, kdy jsme opakovaně dostávali žádosti s tím, zda existuje nějaká možnost, nebo alternativa umožňující realizovat objednávku titánové pyramidy. Z tohoto důvodu je velmi důležité, abyste si detailně přečetli tento článek, ve kterém máte k dispozici aktualizované náležitosti, které jsou důležité pro realizaci objednávky z Vaší strany. Také si v klidu prostudujte nosný a hlavní materiál k titánové pyramidě a jejímu užívání.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 437x (dnes: 437x) diskuze: 0 příspěvků


ZELÍ-ZÁZRAK ZE SUDU (2)

dnes   Josef Čáp
Josef Čáp

Součástí kysaného zelí je mléčná kyselina, o níž bychom měli zas vědět, že spolu s vitaminy skupiny B, regeneruje poškozenou střevní sliznici. Obsažené probiotické bakterie mléčného kvašení, zabraňují hnilobným procesům u škodlivých mikroorganismů. To podporuje látkovou výměnu, což napomáhá rychlému odstraňování odpadních látek zatěžující lidský organismus. Tento čistící efekt je navíc umocněn vysokým obsahem celulózové vlákniny, která zlepšuje průchodnost střev, čímž dochází k pravidelnému vyprazdňování, a to je nejúčinější prevence proti zácpě. Nepasterizované kysané zelí je bohaté na enzymy, kterých je v naší stravě trestuhodný nedostatek. Tyto biokatalizátory působí na enzymy slinivky, z čehož lze usoudit, že syrová strava, na rozdíl od tepelně zpracovaných polotovarů, nezpůsobuje cukrovku. Proto lze lidem s cukrovkou pomoci doporučením, aby pravidelně konzumovali kysané zelí, neboť to posiluje činnost slinivky, která je primární příčinou diabetických zdravotních potíží.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 353x (dnes: 353x) diskuze: 0 příspěvků


"OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: LÉČENÍ - TRESTNÝ ČIN SE STEVENEM ROSSEM

dnes   Redakce
Redakce

Zadržuje korporátní chamtivost veřejnosti levnější a efektivnější léčbu? Steven Ross, výzkumník a autor "And Nothing Happened," prochází lékařské nesmysly, aby odhalil propracované spiknutí k označení léčby za trestný čin. Steven A. Ross, Ph.D., je spoluzakladatelem a ředitelem Světové výzkumné nadace. Už téměř 40 let zkoumá a přednáší po celém světě. Jeho práce zahrnuje více než 200 přednášek a prezentací různým světovým vládním agenturám a nemocničním sítím. Zúčastnil se 15 národních televizních pořadů a více jak 150 rádiových programů. Je expertním pamětníkem města Los Angeles a konzultoval pro průmysl pojišťoven.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 153x (dnes: 153x) diskuze: 0 příspěvků


ROZHOŘEL SE TVRDÝ BOJ ZA TZV. "PLNÉ ODHALENÍ" (1)

dnes   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

David Wilcock je pochopitelně přesvědčen o tom, že je tady někdo podveden. Otázkou je - kdo? David a insider Corey Good, se domnívají, že americká vláda usiluje pouze o částečně zpřístupnění utajovaných informací, což v samém důsledku poslouží elitě tohoto světa a dokonce může zabránit jejich celkové porážce. Toto řízené "Odhalení" musí být provedeno, neboť gobálně-mocenský systém je okolnostmi přitlačen ke zdi a již dále nemůže skrývat své zločiny. Uvedeným manévrem chtějí odvrátit pozornost od těchto trestných činů, reality tajných kosmických programů a super tajných "černých" projektů, které úzce souvisejí s odhalováním fenoménu "UFO". David Wilcock si myslí, že skutečný koncept projektu Toma DeLonga má v úmyslu poškodit aktuálně se rozbíhající proces "Odhalení".

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (22 hodnocení) zobrazeno: 521x (dnes: 521x) diskuze: 8 příspěvků


ZÁSADNÍ AKTUALIZACE - "RASA STAROVĚKÝCH STAVITELŮ" A OBNOVA DĚDICTVÍ STARÉ MILIARDU LET (9)

včera   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

"Zdejší lidstvo musí ještě mnohé překonat. V této nové fázi událostí bude stávající "Rada" brzy rozpuštěna. "Lidská kosmická Rodina" jim bude pomáhat při hojení utržených ran a jizev. Bude jim inspirací takovým způsobem, aby lidstvo zde na Zemi dosáhlo maximálního využití své vlastního genetického potenciálu a duchovního růstu. Nová "Rada" se bude věnovat svým členům inkarnovaným na Zemi a to do té doby, dokud lidstvo nevznese přání, aby odešli. Lidstvu bude nabídnuto plnohodnotné místo v nové "Radě" "Super - Federace".

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (36 hodnocení) zobrazeno: 582x (dnes: 53x) diskuze: 0 příspěvkůNOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (15)

včera   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Spěchal jsem k telefonu a prošel si 23 nevyslechnutých hlasových zpráv, což se mi často stává, když mám moc práce. Bum ... byla tam. Její hlas byl drsný a sarkastický ... a byla stoprocentně naštvaná! Přesto mě vyzvala, abych jí zavolal zpět. Byl jsem ohromen, že vůbec našla mé číslo, protože je naprosto soukromé a nepřijímám hovory od lidí, které neznám. Napsal jsem si její číslo a okamžitě jsem jí zavolal. Používala "vyhořelý telefon" (pozn. překl.: jde buď o telefon s kreditem, nebo o telefon se skrytým číslem) se speciálními technologiemi pro zvýšení bezpečnosti.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.6 (13 hodnocení) zobrazeno: 1295x (dnes: 121x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics