Váhy   23.10.2017   Teodor
ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (16)

dnes   Jack Heart
Jack Heart

V roce 1943 dostal Ray Palmer samotářský trpaslík, který byl od dětství zmrzačen a který byl zároveň vydavatelem velice populárního časopisu "Amazing Stories", dopis od muže, který byl dokonce tajemnější než on sám. Shaver, autor dopisu, tvrdí, že znovu objevil starobylý zapomenutý jazyk nazvaný "Mantong", primární zdroj všech ostatních jazyků. Fonetika jazyka měla svůj vlastní smysl a při použití na slova jakéhokoli jiného jazyka mohla rozluštit jejich tajné významy. Shaver sám přiznal, že si zahrával s ohněm. Nicméně, Palmer a jeho zaměstnanci aplikovali Mantong "doslova - ve smyslu, na  jednotlivá písmena mnoha starých kořenových slov a vlastních jmen a dosáhli v tomto procesu úžasných výsledků.” Po zveřejnění Shaverova dopisu, zachráněného z odpadkového koše, Palmer požádal své čtenáře, aby experimentovali s "Mantongem". Přišly stovky ohromujících odpovědí. Čtenáři psali Palmerovi, že to funguje.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 6x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


TARA TRIVECTA (18)

dnes   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Ale pokud se předpovědi bulharské jasnovidky Vangy, amerického proroka Edgara Cayceho a francouzského proroka Nostradama naplňují, tak proč všichni tito lidé stanovují jiné datum konce světa? Proč Vanga označuje rok 2378 jako poslední pro lidstvo, Nostradamus slibuje smrt všemu živému na Zemi o 128 let dříve, a Cayce o 258 let dříve než Vanga? Možná, že se všichni tito proroci prostě zmýlili? Možná, že z nějakého důvodu nemluvili pravdu? Nutno říci, že neexistuje jednota názorů na konec světa ani u velmi známých proroků. Každý z nich má svůj vlastní termín apokalypsy. A to dává naději, že si proroci spletli něco s apokalypsou. Já osobně jsem v tomto ohledu více nakloněn důvěřovat vědě. Počkáme, až slunce pohasne přirozenou cestou, a do té doby se něco vymyslí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 23x (dnes: 23x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": POSVÁTNÁ MÍSTA A VELKÁ KOSMICKÁ HÁDANKA

dnes   Redakce
Redakce

Od informátorů z tajných kosmických programů jsme slyšeli, že zemský Měsíc byl postaven vyspělou mimozemskou civilizací před více než 65 miliony lety. Jeho posvátné poměry se Zemí, které odhalují tajemství kosmického éteru, jsou možná náznakem této představy. Tato tajemství byla předána vládnoucí elitě dávných civilizací a musela být předávána dále v průběhu věku tak, aby byla na očích. Tudíž vidíme, že tyto božské rozměry se opakují ve Stonehenge, katedrále Notre-Dame a rozměrech papíru, který dnes používáme.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 17x (dnes: 17x) diskuze: 0 příspěvků


STAROVĚKÉ CIVILIZACE: HLEDÁNÍ RAJSKÉ ZAHRADY

včera   Redakce
Redakce

Náboženství a mytologie nám neustále vyprávějí o dobách, kdy lidé poprvé vkročili na svět plný zářivé hojnosti. Pozorné zkoumání starověkých textů odhaluje odlišný pohled na tento oslnivý ráj. V této úvodní epizodě Starověkých civilizací budeme zkoumat Rajskou zahradu s experty, kteří se přenesli za akceptované příběhy, aby odhalili zapomenutou historii v rámci počátku lidstva. V těchto starodávných záznamech najdeme zmínky o mimozemské civilizaci a její vlastní válce plodící lidský druh se zakódovanou schopností přenést se za iluzi předložených omezení.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (1 hodnocení) zobrazeno: 222x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


POD TLAKEM DŮKAZŮ OHLEDNĚ NÁLEZU TŘÍPRSTÝCH ENTIT ZAČÍNÁ VĚDECKÁ OBEC OBRACET - S PLAZÍ EVOLUCÍ TO MŮŽE BÝT TOTIŽ ZCELA JINAK (1)

21.10.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Co nám z toho vyplývá? Že tento člověk rozhodně nebude případ nějakého vědeckého "ořezávátka". A pokud si tento člověk stojí za svou výše uvedenou teorií, pak rozhodně musí vědět o čem mluví. Avízovaná publikace byla mimo jiné zveřejněna v časopise "Journal of American Chemical Society". Mimochodem jde o velmi kvalifikovaný časopis. Ve své vědecké stati dr. Breslow zdůvodňuje svou hypotézu o možné existenci tvorů podobných Tyrannosauru Rex a dalších dinosaurů jakožto disponentů velmi vysoké inteligence v prostředí jiných planetárních systémů.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (18 hodnocení) zobrazeno: 531x (dnes: 1x) diskuze: 2 příspěvkyMÝTY A FAKTA O KŘÍŠŤÁLOVÝCH LEBKÁCH (1)

21.10.2017   W.A. Harbinson
W.A. Harbinson

Kolem tohoto optického hranolu jsou vypouklé a prohnuté plochy, které ještě více koncentrují světelné paprsky směrem ven skrz oční důlky. To znamená, že pokud byla lebka umístěna před nějakým ohněm nebo podobným zdrojem světla (například na oltáři za ní) světlo vycházelo z očních důlků jako by bylo uvnitř lebky. To znamená, že mihotání plamenů zesílené hranolem a vyzařované ven očními důlky mohlo vytvářet magickou světelnou šou, vytvářející nejasné nebo strašidelné obrazy, které vyvolávaly strach u nezasvěcených, kteří by je vnímali jako projevy božské nebo ďábelské.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.8 (5 hodnocení) zobrazeno: 594x (dnes: 4x) diskuze: 2 příspěvky


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics