Blíženci   24.5.2017   Jana
OTEPLOVÁNÍ: HLAVNÍ DŮVOD ZMĚNY ZEMSKÉHO KLIMATU (2)

dnes   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

O inverzi magnetického pole na začátku tohoto článku se mluvilo obecně v tom smyslu, že takový postup periodicky probíhá. Někdy se domnívají, že magnetické přepólování je doprovázeno posunem i geografických pólů, ale o tom neexistují spolehlivé údaje. Nejčastěji se píše, opět na základě údajů paleomagnetizmu, že taková inverze je doprovázena poklesem intenzity magnetického pole Země, pole ztrácí dipólový charakter, může se stát taky kvadrupólovým atd. Stručně řečeno, v určitém okamžiku vzniká magnetický chaos.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (10 hodnocení) zobrazeno: 470x (dnes: 470x) diskuze: 0 příspěvků


OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: BOSENSKÉ PYRAMIDY - HOST SEMIR SAM OSMANIGIČ

dnes   Redakce
Redakce

Kdo postavil bosenské nově objevené pyramidy? Jak byly podzemní tunely pod pyramidami před 5000 lety zaplněny? Výzkumník Semir Osmanagich sdílí své fascinující objevy ze svého význačného archeologického místa. Semir Sam Osmanagich, narozen v Bosně a žijící v Houstonu v Texasu, je autorem, výzkumníkem a podnikatelem, který objevil dávný pyramidové komplex ve Visoko (Bosně a Hercegovině). Sbírka pěti kolosálních kamenných staveb ve tvaru pyramidy zahrnuje rozsáhlou prehistorickou podzemní tunelovou síť. Založil neziskovou a nevládní nadaci k provádění vykopávek a geo-archeologické práce.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 331x (dnes: 331x) diskuze: 0 příspěvků


REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (24)

dnes   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Život se v tu chvíli pro nás stává jakousi zahradou, ve které se procházíme, čicháme k různým energiím a získáváme zkušenosti, které nejsou spojené s konflikty nebo rozpory. Nejdůležitější je, že absolutně přijímáme Sebe Sama, a to bez výhrad nebo nepříjemných myšlenek. To platí i pro druhé lidi. Navíc nejsme schopni zlobit se na žádného člověka, zvíře nebo rostlinu. Můžeme sledovat konfliktní situace kolem sebe ale jako konfliktní je nevidíme. Vnímáme to jako nějakou šablonu, která má opodstatnění pro zúčastněné (vtažené do konfliktu) ale ne pro nás.  Máme úplně jiné vidění podstaty věci, protože nevnímáme okolní dění skrze pár protikladů. Páry protikladů v tomto způsobu myšlení zanikají. Není plus a mínus ale pouze jeden homogenní celek.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (20 hodnocení) zobrazeno: 320x (dnes: 320x) diskuze: 1 příspěvek


"ABSOLUTNĚ NEUVĚŘITELNÉ" S GOERGEM NOORYM: VYKOUPENÍ Z TEMNOTY - HOST BILL BEAN

včera   Redakce
Redakce

Existují ti, kteří věří, že temná síla, která nemá zájem o naši prosperitu, přišla na Zemi. Celosvětové zprávy o posedlostíech démony a démonských útocích jsou na vzestupu. Bill Bean, který je v čele této duchovní války, vysvětluje, jak pomáhá těm, kteří věří, že potřebují vykoupení z temnoty. Bill Bean je mezinárodně známý autor, přednášející, mediální osobnost a pastor s více jak 30 letou zkušeností v paranormální oblasti. Ve třech knihách, které napsal, píše detailně o svých zkušenostech s příšernými paranormálními událostmi, které trápily jeho rodinu. Nyní je vyhledávaným pastorem/exorcistou a pomáhá lidem po celé Americe.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7 (2 hodnocení) zobrazeno: 408x (dnes: 211x) diskuze: 0 příspěvků


ZPRÁVA Z MINULOSTI: DENDERSKÝ ZVĚROKRUH - PAMÁTNÍK STAROVĚKÉHO EGYPTA: PŘEKLADY TEXTU (2)

včera   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

V těchto malých sloupečcích je spojený navzájem mezi sebou text o místě iniciace (zasvěcení) a o podstatě iniciace – procesu pochopení Pravdy pod ochranou bohyně Hathor. Ne náhodou se tyto sloupečky nacházejí přesně u kloubů prstů bohů se sokolími hlavami a jsou rozložené po diagonálach bohyň zrovna na ose 4-4, která nese hlavní zátěž v rozšifrování denderského zvěrokruhu. Je to osa symetrie geometrické matrice zaplnění medailonu symboly.  Kromě toho, tato osa ukazuje i na dvě významnější události za celou dobu platnosti daného zvěrokruhu. Sloupec 1 se nachází v dolní části pod Rakem a zaměřuje naši pozornost k době nejsilnější katastrofy a sloupec 2 - v horní části pod Kozorohem, kde, jak říkají esoterické znalosti, může (nebo musí) dojít k novému kvalitativnímu transmutačnímu skoku planety jako celku.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7.4 (7 hodnocení) zobrazeno: 436x (dnes: 81x) diskuze: 0 příspěvkůMIMOZEMSKÉ ENTITY A BYTOSTI "VNITŘNÍ ZEMĚ" (5)

včera   Corey Good
Corey Good

Ano, existuje velká konfederace benevolentních bytostí, které se nás snaží ovlivňovat. Kontaktovalo mě mnoho lidí jako jsou lékaři, právníci, advokáti, kteří nesledují alternativní scénu. Zažívají situace, v nichž se zobrazí modrá koule. Googlují až narazí na mé informace, kontaktují mě a vyptávají se. Venku je velice mnoho lidí jako vy. Řekl bych, že asi každý z vás co tady sedíte, není odsud. Většina z vás nejsou odsud. Existuje spousta dalších lidí, jako jsme my, kteří uveřili lžím a zapomněli, kdo jsou. Tyto zážitky se jim snaží připomenout, proč jsou tady. Mnoho lidí si myslí, že Gonzales a já jsme jediní, kdo přicházejí do styku s Blue Avians. Existují tisíce lidí, kteří jsou s nimi ve styku. A všichni dostali různé úkoly.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (28 hodnocení) zobrazeno: 628x (dnes: 147x) diskuze: 1 příspěvek


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics