Blíženci   29.5.2017   Maxmilián
OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: MIKRONUTRIENTY, KTERÉ LÉČÍ - HOST COMPTOM ROM

10.05.2017   Redakce
Redakce

Co je dalším krokem v přirozeném léčení? Compton Rom mluví o vědeckém výzkumu a učeních domorodé kultury k vytvoření nových, čistě přirozených léčeb s efektivními rostlinnými výtažky, minerály a bylinami. Compton Rom pracuje s Ascended Health, společností, která tvoří efektivní, čistě přirozené BIO produkty, které pomáhají naším tělům se vyléčit. Tyto produkty jsou založené na přesvědčení, že vysoce vibrační energie otištěné na přísadách vám pomáhají se dostat do vyšší vibrace.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 275x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


PROČ SKRÝVÁ NASA PŘED ZBYTKEM SVĚTA MĚSÍČNÍ PŮDU?

09.05.2017    Anonym
 Anonym

V poslední době není na americké straně žádná ochota k výměně vzorků půdy z Měsíce (mělo by se jednat o vzorky, které se vydávají za pravé) a vše začalo pomalu usínat. V létě roku 2002 zmizelo z "Amerického kosmického centra NASA" v Houstonu obrovské množství uskladněného materiálu- půdy a kamenů z Měsíce. V dané věci šlo o areál "Johnsonova vesmírného střediska". Na půdě této instituce, měly být vzorky uchovávány v 300 kilovém sejfu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.2 (19 hodnocení) zobrazeno: 1634x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"BUZZSAW" SE SEANEM STONEM: ILUMINÁTI A MIMOZEMSKÝ SVĚTOVÝ ŘÁD - HOST LEN KASTEN

09.05.2017   Redakce
Redakce

Existuje tajná historie, která byla před drtivou většinou lidstva ukryta. Len Kasten vypráví o mimozemském světovém řádu, který zde působí tisíce let a je utajován lidmi, kteří z těchto tajemství mají největší zisky. Říkáme jim ilumináti. Postupně se tato tajemství dostávají na veřejnost, a lidé se začínají probouzet. Naše hlavní výhoda nad těmito utajenými režimy kontroly je naše vědomí. Tím, že znovu získáme svou vědomou suverenitu, můžeme dosáhnout vyšších dimenzí za hranice kontroly tohoto vládnoucího mimozemského světové řádu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.6 (5 hodnocení) zobrazeno: 715x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


UZDRAVENÍ VNITŘNÍ SILOU (2)

09.05.2017   Nina Ivanovna Pavlovna
Nina Ivanovna Pavlovna

U dětí jsou tato centra nevyvinutá, „otevírají se“ kolem 30-ti  let. Vyšší duchovní vývoj může být realizován pouze vyššími silami, a proto obrátit se na věštce, kteří sledují pouze jediné, a to výhodu, je velmi nebezpečné. Podle zákona okultizmu, věštec nebo léčitel by neměl brát peníze za věštbu nebo léčení, jinak rychle ztratí své schopnosti a dovednosti a zůstane mu pouze jedna věc – šarlatánství. Tam, kde je komerce, není léčitelství. Ale lidé jsou často ochotni uvěřit hned prvnímu šarlatánovi, sloužícímu tmě, který neví nic z vyššího vědění a má pouze touhu profitovat z problémů člověka.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.3 (23 hodnocení) zobrazeno: 366x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


DENDERSKÝ ZVĚROKRUH: CO SE STALO V EPOŠE "LVA" A "RAKA" (2)

09.05.2017   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

To je dodatečné nezávislé potvrzení konceptu, předložené R. Bauvalem o tom, že umístění architektonických objektů v Gíze perfektně koreluje s astronomickými výpočty mapy oblohy nad Gízou v den jarní rovnodennosti roku 10 500 (nebo 10 450) př.n.l. Tehdy pyramidy v Gíze zopakovaly pozici hvězd pásu Oriona, Nil se jevil jako projekce Mléčné dráhy na Zemi, a pohled Velká Sfingy byla zaměřený přesně na souhvězdí Lva, stoupajícího nad horizontem na východě v den jarní rovnodennosti těsně před východem Slunce.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 7.1 (9 hodnocení) zobrazeno: 142x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůREGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (23)

08.05.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Období do kterého vstupujeme je velmi vhodné pro procesy buněčné aktivace. Probíhají jednak samovolně na pozadí různorodých přírodních procesů a jejich spouštěčem jsou vlivy mikrokosmického a makrokosmického charakteru, kterých je více než dostatek. Dále pak pro vědomé a zasvěcené adepty může být navíc použita série již zmíněných speciálních mentálních cvičení. Pochází z dílny Strážců a ve své výsledné podobě mají také vynikající efekt ve vztahu ke zvýšené imunitě a odolnosti jednotlivých buněk, v návaznosti na působení širokého spektra myšlenkových, mentálních a emočních vzorců. Ty tlačí na náš buňkový systém (viz. předcházející informace). Ukazuje se, že zhruba od roku 2018 by lidská bytost měla mít podstatně větší schopnosti ovlivňovat svou mentální energií různorodé procesy ve svém životě.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (44 hodnocení) zobrazeno: 655x (dnes: 0x) diskuze: 5 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics