Blíženci   29.5.2017   Maxmilián
ODHALENÝ VESMÍR: "ANTARKTIDA, NOVÁ OBLAST 51"

12.05.2017   Redakce
Redakce

Corey Goode přináší nové informace o Antarktidě, které odhalují, že Antarktida se stala novou Oblastí 51. Říká nám, že velké aerokosmické korporace pod antarktickým ledem vytvořily zařízení pro výzkum a vývoj, aby studovala a testovala technologii starověké rasy stavitelů, která byla nedávno objevena. Ale hrozí nové nebezpečí. Jak staví nové jeskyně, stabilita ledovce ohrožuje hladinu moře pro zbytek planety. Možná největším nálezem je objev superbrány, která odemyká možnosti pro mezigalaktickou dopravu. Co nás všechny čeká, jak členové SSP zvažují probudit několik stázových bytostí, které dřímají na dně světa?

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (8 hodnocení) zobrazeno: 1089x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"TVŮRCI KŘÍDEL" - O TOM, CO MOŽNÁ NEVÍTE (28)

11.05.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Ovšem ani tímto způsobem není možné měnit všechny události (především ty, které se nacházejí na "hlavní realitní linii"), oproti tomu disponují schopností jasně a zřetelně vidět všechny superpoziční alternativy potenciálních událostí. Podle dr. Nerudy někteří z těchto "temponautů" přišli do kontaktu i s "Tvůrci Křídel", kterým byly poskytnuty detailní informace o alternativách budoucnosti. Zjistil jsem, že některé přepisy těchto zpráv byly zaznamenány v symbolech, piktogramech, nebo prostřednictvím dnes již mrtvých jazyků (sumerský, akkadský, mayský či chakobanský apod.).

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (39 hodnocení) zobrazeno: 677x (dnes: 0x) diskuze: 4 příspěvky


"ABSOLUTNĚ NEUVĚŘITELNÉ" S GOERGEM NOORYM: MEGALITY A LIDSKÁ MYSL - HOST JASON MARTELL

11.05.2017   Redakce
Redakce

Lidé kdysi věděli, jak vytesat a vytvarovat obří kameny tak, aby byly v přesném nebeském zarovnání. Poté na mysl lidstva sestoupila temnota a tato dávná tajemství se ztratila. Oblaka nevědomosti se rozptylují, jak se kosmická tajemství znovu objevují a dozvídáme se, že nejsme jediný inteligentní život na planetě. Jason Martell vysvětluje, jak opakující cykly zakryly dávnou historii plnou vyspělé technologie a kontakty s mimozemskou inteligencí. Jason Martell je více jak 15 let jedním z předních výzkumníků specializující se na sumerskou kulturu, sumerskou vyspělou technologii, a jak souvisí s planetou X. Jeho výzkum je podporován předními vědci z mainstreamové vědecké komunity. Dnes plánuje několik mezinárodních výzkumných expedicí, které se zaměřují na získání přístupu ke starověkým lokacím, artefaktům a ostatním archeologickým pozůstatkům.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 5.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 511x (dnes: 0x) diskuze: 2 příspěvky


"WI - FI": ELEKTROMAGNETICKÉ OHROŽENÍ (4)

11.05.2017   Donna Fisher
Donna Fisher

Na počátku 20. století byli prvními známými lidmi postiženými působením elektromagnetických polí instalační technici telegrafních linek a operátoři telefonních ústředen. V roce 1907 vstoupili telefonní operátoři firmy Bell v Torontu v Kanadě do stávky kvůli jejich tajemné nemoci. Příznaky zahrnovaly: nervové poruchy (neurastenie), deprese, extrémní úzkost, vyčerpání, křeče, bezvědomí, vyrážky a řadu dalších potíží. Po druhé světové válce se rozšiřovalo využívání rádiových a mikrovlnných frekvencí a v padesátých letech trpěli radiooperátoři podobnými příznaky jako operátoři telefonních ústředen v Kanadě – příznaky byly označovány jako „onemocnění z radiových vln nebo mikrovlnná nemoc.“

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7.8 (10 hodnocení) zobrazeno: 835x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


NEZNÁMÉ RUSKO: TAJEMSTVÍ STAROSLOVANSKÉ CIVILIZACE (6)

10.05.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Nedávné výzkumy vědců ukázaly, že nejen člověk je šťastným majitelem vnitřního oka. Mají ho téměř všechny živé bytosti. Právě díky epifýze mohou zvířata předvídat pohromu a léčit sebe sama. Vědci prohlašují, že člověk taky disponoval takovými možnostmi na počátku evoluce. Tato schopnost se mohla u našich předků rozvinout z důvodu nedokonalosti životního prostředí. Aby přežili, museli předvídat nebezpečí. Bohužel, v procesu evoluce se tato kvalita oslabila. Pouze jednotlivcům se v současnosti daří probudit schopnosti, dané nám přírodou.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.2 (17 hodnocení) zobrazeno: 388x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůCO VE HVĚZDÁCH - KVĚTEN 2017

10.05.2017   Zuzana Křivohlávková
Zuzana Křivohlávková

Pokračují celosvětové havaristické konstelace: zemětřesení, sopečná činnost, problémy tunelů a jiných podzemních systémů, hroucení konstrukcí (i bez zjevné příčiny), zavalení, problémy ledového příkrovu v oblasti pólů. Ale naopak se objeví nové věci (dosud „pohřbené“), „struktury“ (tj i vlády, systémy mezinárodní politiky) budou nuceny uveřejňovat dosud utajované informace. A to i z čistě osobní roviny politiků. Sílí nutnost odhalení všeho dosud skrývaného. Mohutní alergické projevy  (dýchání, kůže). Celková únava.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.7 (11 hodnocení) zobrazeno: 957x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics