Blíženci   29.5.2017   Maxmilián
"WI - FI": ELEKTROMAGNETICKÉ OHROŽENÍ (5)

15.05.2017   Donna Fisher
Donna Fisher

Technickým termínem pro špinavou elektřinu je „vysokofrekvenční přechodné napětí“. Elektroenergetický průmysl také používá termíny „špinavá energie“ a „harmonické znečištění“. Bez ohledu na to, z jakého zdroje RF EMF pronikající naším tělem pochází, ať už z elektroinstalací v domácnostech, školách, na pracovištích, nebo z bezdrátových technologií, naše ozáření a blízkost těchto polí se dramaticky zvýšily v souvislosti s pokrokem 20. století. V sedmdesátých letech minulého století výrobci změnili produkci na energeticky efektivní zařízení, která vytvářejí vyšší úrovně špinavé elektřiny. Mnoho elektronických zařízení, která produkují magnetická pole také injektuje špinavou elektřinu do běžné kabeláže.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.3 (6 hodnocení) zobrazeno: 762x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"DUCEHO DISK": NOVÁ ODHLAENÍ O MUSSOLINIHO TAJNÉ VĚDECKÉ KOMISI OHLEDNĚ ITALSKÉHO "ROSWELLU" (1)

15.05.2017   Frank Joseph
Frank Joseph

Na obhlídku objektů byl vyslán italský bojový letoun, dvouplošník Fiat CR.32, kterého, s jeho maximální rychlostí 360 km/hod., "vetřelci" snadno předhonili. Tito "vetřelci" očividně sledovali italská bojová letadla od španělské občanské války, která začala 30. července 1936, když první Mussoliniho dobrovolníci - letečtí legionáři, přijeli s křižníkem a na něm přepravovanými Fiaty do Melilly, španelsko - marockého přístavního města. Po dobu následujících třiceti měsíců piloti a další bojovníci na území obléhaného Španělska občas potkali letadlo, které nebylo popsáno v žádné příručce. Dne 5. února 1938 byli infanteristé "76. brigády" republikánské armády na pozici v Peñón de la Mata, severně od Grenady, když zpozorovali,  jak se k nim časného rána na jasné obloze pomalu, ale vytrvale blíží ve výšce cca  200 m něco neobvyklého.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9 (10 hodnocení) zobrazeno: 210x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": OBJASNĚNÍ TEMPLÁŘŮ A MALTÉZSKÉHO KŘÍŽE - I. ČÁST

15.05.2017   Redakce
Redakce

Stále pochybujete o geometrické podstatě našeho fraktálového vesmíru? V nedávném experimentu se holograficky vyfotografovaly tvar a čela vlny jednoho fotonu. Vzorec, který se objevil, je známý jako Maltézský kříž, což je jen dvojrozměrné ztvárnění merkaby. Tento stejný tvar nalezneme u prvních obrazů Anunnakiů a napříč mnoha tajnými společnostmi, včetně templářů. Tohle nám ukazuje, že dávné okultní skupiny byly schopné předávat své tajné znalosti přes symbolismus, který představuje vesmír rostoucí z jednoho fotonu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.3 (4 hodnocení) zobrazeno: 394x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


HOVORY S DUŠÍ S JAMES VON PRAAGH: VDĚČNOST

14.05.2017   Redakce
Redakce

Než dokážeme skutečně ocenit, co jsme měli, uběhne nám příliš velká část našeho života. Žít v přítomnosti, v plné vděčnosti za svět, ve kterém jsme, nám dává příležitost si uvědomit lekce, které nám život nabízí.

Tohle je skutečná vděčnost. James Van Praagh nabízí vedení pro rozvinutí si postoje vděčnosti a objevení nejdůležitějších věcí v životě, než živému publiku dá čtení duší. Otec přišel a kontaktoval svou dceru. Chce mluvit o různých obavách týkající se farmy svého syna. Také předává zprávy své ženě.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 296x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ČELJABINSKÝ METEORIT - PŘICHÁZÍ DALŠÍ VELMI ZAJÍMAVÉ INFORMACE (30)

12.05.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Z mnoha online zdrojů jsem vyčetl, (tedy pokud jde o výstavbu komplexu uvnitř hory Jamantau), že druhá fáze stavby začala v roce 1996 a se vším všudy měl být komplex dokončen v roce 2007. Pakliže se tyto informace zakládají na pravdě, pak Blairuv předpoklad, že by komplex mohl začít fungovat v květnu 2003 (nebo alespoň jeho základní prvky), se ukazuje jako poměrně věrohodný. A nakonec tu máme finální fakt, který je také posledním důvodem, proč ruská vláda pokračovala ve svém úsilí dokončit výstavbu takových podzemních objektů, jako je ten pod horou Jamantau. Mimochodem, právě o tomto důvodu se Blair poměrně zajímavě rozepisuje ve svém článku z roku 2003. Blair si všiml, že v posledních deseti květnových dnech roku 2003, americký Kongres schválil program zrychlené sofistikace americké armády a to hned ve dvou směrech.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.9 (19 hodnocení) zobrazeno: 1982x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvekNEZNÁMÉ RUSKO: TAJEMSTVÍ STAROSLOVANSKÉ CIVILIZACE (7)

12.05.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

V současné době všechny rozvědky světa v podmínkách přísného utajení i nadále pokračují v aktivním výzkumu v oblasti psi-technologií. Ale ruská výzkumná základna, založená předními vědci v zemi, všechny předstihuje. Práce se nepřerušila. Postoupila na úplně jinou úroveň. Aby se zachovala naše vedoucí pozice, budeme samozřejmě i nadále pracovat nejen v zájmu vojenských struktur nebo jiných sil. To není jen vývoj metody, nejen izolace od Američanů, ale je to i změna světonázoru člověka. Člověk se stává silnějším uvnitř, stává se lepším, co se týče všeobecně uznávaných lidských měřítek. To je pro nás velmi důležité“. Vojenští vědci, podle slov generála Savina, využívají při své práci špičkových úspěchů nejen v oboru psychiatrie a psi-technologie. Neodepisují ani klasickou astrologii.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (12 hodnocení) zobrazeno: 383x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics