Blíženci   29.5.2017   Maxmilián
OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: KORPORATOKRACIE - HOST JOHN PERKINS

17.05.2017   Redakce
Redakce

Byl nedávný globální ekonomický kolaps způsobem korporatokracií, ekonomickým a politickým systémem kontrolovaným korporátními zájmy? John Perkins, autor knihy Hoodwinked, odhaluje to, co můžeme dělat. John je zakladatel a člen rady Dream Change a The Pachamama Alliane, neziskových organizací oddaných k vytvoření světa, který naše děti budou chtít zdědit. Přednášel na více jak 50 univerzitách po světě, a je autorem knih o domorodých kulturách a transformaci.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 292x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"BLUE AVIAN" A SVĚTLO ZA CLONOU (3)

17.05.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

V průběhu března jsem se pak od Corey Gooda dozvěděl další podrobnosti týkající se již zmíněného tajného prezidentského memoranda. Bylo mi tak potvrzeno, že by v druhé polovině letošního roku, ale především v následujících čtyřech letech, mělo být uvolněno kolem 1000 utajovaných patentů, které jsou součástí speciálního fondu, kde se nachází ještě dalších 4000 utajených patentů a objevů. Patenty, které by měly být tedy v dohledné době uvolněny, se týkají především problematiky stárnutí (dlouhověkost) a převratných objevů v oblasti zdravotní techniky, metalurgie, biochemie nebo energetiky. 

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (44 hodnocení) zobrazeno: 717x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


NEZNÁMÉ RUSKO: TAJEMSTVÍ STAROSLOVANSKÉ CIVILIZACE (8)

17.05.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Ale co se stalo v minulosti Praslovanům? Proč se na bohaté dědictví starodávné civilizace zapomělo? Kdy a kam zmizel ze severního pólu celý kontinent? A zůstaly nějaké stopy bohů severní země?… Je možné, že pozůstatky velké mocnosti jsou stále ještě tam, na ruském severu? Málokdo ví, že hon na ně začal už v XX. století. Historik, geolog a výzkumník starodávných záhad Andrej Sineľnikov sděluje: „Podle legend různých tajných společností, je ruský sever pradomovem lidstva. Nacházejí se na něm nejskrytější, tajné objekty“.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.6 (14 hodnocení) zobrazeno: 980x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"BUZZSAW" SE SEANEM STONEM: SPOLEČNÉ RYSY Z KABALY - HOST KEN HANSON

16.05.2017   Redakce
Redakce

Tři hlavní Abrahámova náboženství v moderním světě se nadále napadají, zatímco si nejsou vědoma společných rysů, které je spojují dohromady. Ken Hanson dekóduje mystickou tradici Kabaly a mluví o tom, jak nám může pomoct pochopit svět, ve kterém žijeme. Jak nové archeologické objevy stále udržují biblickou verzi historie, možná nám přijde jednodušší se podívat za náboženská učení a najít šanci pro mír skrze dávné mystické tradice, které stále máme na dohled a čekají, až budou znovu objevena.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 390x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


SKRZE ZÁVOJ PRAVDY: ANALÝZA VÝVOJE FINÁLNÍ FÁZE EXISTENCE "NWO" (4)

16.05.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Ačkoliv historici zobrazují "Francouzskou Revoluci" jako "spontánní povstání" utlačovaných, financování tohoto hnutí a disciplinovaná organizace radikálů, naznačují něco jiného. Nabízí se otázka, nakolik byly v této vzpouře aktivní Rothschildovy peníze? O "Francouzské revoluci", se také někdy hovoří jako o "Červené revoluci" (jak víme výraz "Rothschild" v překladu znamená "Červený Štít"). Z retrospektivního pohledu již nyní můžeme konstatovat, že v průběhu několika následujících staletí bude, bude ještě mnoho dalších "spontánních" červených revolucí následovat. 

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.2 (19 hodnocení) zobrazeno: 925x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůMIMOZEMSKÉ ENTITY A BYTOSTI "VNITŘNÍ ZEMĚ" (3)

16.05.2017   Corey Good
Corey Good

Poté, co jsme se ocitli uvnitř knihovny, ty dva… nemám pro ně teď název, dva z asijsky vypadající skupiny šli dovnitř a okamžitě začali s odstraňováním…ze závějí trčel zřejmě roh budovy. Díky oblekům co jsme měli na sobě jsme mohli jít přímo skrz zeď. A pak jsme se ocitli uvnitř této knihovny, která byla plná všelijakých svitků a vázaných knih. Ihned šli k jedné polici, otevřeli skládací krabici a začali ji plnit kovovými svitky. A já jsem spatříl jeden z těchto kovových svitků, který se otevřel a na něm bylo… vypadalo to jako vypálené laserem. Byly to podivné znaky.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (37 hodnocení) zobrazeno: 769x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics