Blíženci   29.5.2017   Maxmilián
OTEPLOVÁNÍ: HLAVNÍ DŮVOD ZMĚNY ZEMSKÉHO KLIMATU (1)

22.05.2017   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

Vychází najevo, že se průměrná teplota Země za poslední rok zvýšila o 0,99 stupně Celsia. Ve skutečnosti měření ukazují, že Arktida se otepluje dva-třikrát rychleji, než planeta v průměru. A v Antarktidě je to naopak. Zkoumání teploty souše a vody v oceánech, stejně jako modelování atmosférických procesů na základě experimentálních dat, umožnily vědcům vyvodit závěr, že „planeta jako celek nabírá energii a teplotu“ (cituji doslovně z výše uvedeného článku NASA). A proces se zrychluje! Předpokládá se, že příčinou těchto klimatických změn jsou skleníkové plyny „a ne něco vnějšího, jako je například změna teploty Slunce.“

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.4 (14 hodnocení) zobrazeno: 955x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"DUCEHO DISK": NOVÁ ODHLAENÍ O MUSSOLINIHO TAJNÉ VĚDECKÉ KOMISI OHLEDNĚ ITALSKÉHO "ROSWELLU" (2)

22.05.2017   Frank Joseph
Frank Joseph

Únor 1945, byl z pohledu italské ufologie nejaktivnějším rokem. Od 15. do 18. února byly mnohokrát pozorovány červené ohnivé koule; viděli je jednak američí letci v letadlech i fašističtí příslušníci protileteckých jednotek na zemi na od sebe hodně vzdálených místech jako je  Pisa, Viareggio a Massa. Američtí bojoví piloti letící v Mustangech P-51 honili podivné objekty kolem La Spezie a v centrální části Pádského údolí, ale ty jim vždy unikly anebo provedly manévry, znemožňující jakýkoliv zásah. Po přestávce, trvající 72 hodin se 21. února v Pádském údolí objevil roj jedenácti či vícero barevných světlic,  které bez pohybu stály ve vzduchu a k nim se přidal další roj patnácti oranžových ohnivých koulí, které nevypadaly jako světlice. Další noc se světla přesunula do blízkosti  Leghornu.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.1 (10 hodnocení) zobrazeno: 174x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": OBJASNĚNÍ TEMPLÁŘŮ A MALTÉZSKÉHO KŘÍŽE - II. ČÁST

22.05.2017   Redakce
Redakce

Jdeme hlouběji do objasnění spojitostí mezi tajnými společnostmi a jejich používáním symbolů typu Maltézského kříže. Tohle je jejich pokus předávat tajné znalosti, že všichni jsme fraktálovým vyzařováním jednoho původního světla. Prozkoumáme různá umělecká ztvárnění Maltézských a templářských křížů, které ukazují fraktálovou podstatu původního fotonu. Navíc se více dozvíme o historii negativních skupin, které tento symbolismus překroutily pro vlastní účely.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 382x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


HOVORY S DUŠÍ S JAMES VON PRAAGH: LÉČENÍ

21.05.2017   Redakce
Redakce

Hlavní energie našeho bytí je ve zdravém stavu, když proudí. Neúmyslně tento proud energie blokujeme. Proudění této energie je zásadní pro udržení zdravého stavu bytí. James Van Praagh vysvětluje, jak můžeme obnovit zdravý smysl rovnováhy, harmonie a klidu v sobě a ostatních obnovením přirozeného proudu energie. Poté nabízí čtení duší živému studiu. Mitra se znovu napojí na starého studenta jménem Tommyho. Chce předat zprávu a léčení pro jeho matku a sestru. Poté otec Mitry přichází se zprávami pro ni. Nevlastní matka přichází k členu publika a přichází společně s otcem. Žádají o předání tradice stříhání papírových panenek. Poté její manžel Robert říká, že se stará o jejich syna a omlouvá se za to, jak se k ní v životě choval. Bonnie a její matka se napojuje na svého přítele Kipa, který náhle zemřel. Vyjadřuje svou vděčnost za jejich přítomnost v jeho životě.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 431x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"WI - FI": ELEKTROMAGNETICKÉ OHROŽENÍ (6)

20.05.2017   Donna Fisher
Donna Fisher

Všechny živé buňky, ve skutečnosti celé živé bytosti, jsou dynamické soudržné, elektrické systémy závislé na bioelektřině potřebné pro zajištění nejzákladnějších metabolických procesů. Elektrické rytmy našeho mozku mohou být ovlivněny a pozměněny vnějšími signály. Změněný informační obsah může zaplavit přirozené elektromagnetické signály a vyústit v poruchy regulace a desynchronizace přirozených biologických rytmů, které řídí růst, vývoj, metabolismus a regenerační mechanismy zajišťující zdraví. EMF mění elektrickou signalizaci, která řídí chemický přenos informací v mozku. Protože mozek řídí všechny tělesné pochody, fyzické a duševní poruchy vyplývají z působení elektromagnetických polí.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.2 (12 hodnocení) zobrazeno: 159x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůAKTUÁLNÍ ROZHOVOR S ERICHEM VON DÄNIKENEM (1)

20.05.2017   Erich von Däniken
Erich von Däniken

Samozřejmě, pak je tady víko od sarkofágu pána K'inich Janaab Pakala z Palenque na poloostrově Yucatán v Mexiku. Pán Pakal je zobrazen, jak sedí a manipuluje ovládacím panelem a provádí pohyby uvnitř nějakého stroje či lodě. Badatelé David Stuart a George Stuart, kteří přeložili nápisy na pruhu, který tento glyf obepíná, došli k závěru, že to ukazuje pána Pakala jak stoupá k nebi.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.2 (25 hodnocení) zobrazeno: 1387x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics