Býk   30.4.2017   Blahoslav
"BUZZSAW" SE SEANEM STONEM: ROZPTÝLENÍ WETIKO: PŘEKONÁNÍ KOLEKTIVNÍHO STRACHU - HOST PAUL LEVY

25.04.2017   Redakce
Redakce

Život je pouhý sen... ve kterém se můžeme probudit. Tohle tvrdí Paul Levy, který vysvětluje, že realita, kterou prožíváme, je pouze kolektivní projekcí, o které jsme přesvědčeni, že je oddělená a tam venku. Ve stínech tohoto světa se skrývá psychologicky-duchovní nemoc, která se živí na našich traumatech, kterou nazývá wetiko – indiánský výraz pro zlou sílu. Zjištění, jak tato stínová síla funguje, přijetí její jedinečné geniality a poskytnutí jí kreativních způsobů projevu pomáhá wetiko rozptýlit. Tak se můžeme naučit, jak se ve snu probudit a plně se angažovat ve vědomé evoluci.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 294x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


MIMOZEMSKÉ ENTITY A BYTOSTI "VNITŘNÍ ZEMĚ" (1) + PRVNÍ ČÁST DOKUMENTÁRNÍHO FILMU - 100 MINUT
oblíbenost článku 9.9 (18 hodnocení)
zobrazeno: 1180x (dnes: 6x)
diskuze: 3 příspěvky

MIMOZEMSKÉ ENTITY A BYTOSTI "VNITŘNÍ ZEMĚ" (1) + PRVNÍ ČÁST DOKUMENTÁRNÍHO FILMU - 100 MINUT

24.04.2017   Corey Good

Procházeli jsme všemi druhy velmi bizarních tréninků, včetně smyslové deprivace, když vás na dlouhé hodiny zavřeli do deprivační komory a nutili vás dělat vizuální cvičení. Také nás umísťovali do velmi bizarních a zneklidňujících virtuálních realit a pozorovali, jak budeme reagovat a na základě toho vytvářeli osobnostní profily a pak se rozhodovali, jak nás použijí v budoucnu. Dělali všechno pro to, aby nás znecitlivěli k násilí a k vidění jak je na ostatních lidech násilí pácháno, čehož je obtížné u dětí dosáhnout, protože jsou intuitivní a empatické. Ale snažili se opravdu hodně, aby se tak stalo.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": NÁŠ FRAKTALIZOVANÝ VESMÍR

24.04.2017   Redakce
Redakce

Abychom pochopili podstatu svého vesmíru, a fotonu, který ho stvořil, musíme pochopit geometrickou povahu naší reality. Proto David Wilcock zkoumá vztah mezi platónskými tělesy. To, co dávní učenci věděli o posvátné geometrii a fyzické struktuře našeho materiálního světa, dnešní moderní věda prokazuje. Tohle vše se může zdát kupodivu esoterické, ale tyto informace budou nezbytné, jak se ponoříme hlouběji do podstaty fraktalizovaného vesmíru.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 392x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


ZÁBLESK MEZI DIMENZEMI - TAJEMSTVÍ ANTARKTIDY ODHALENO (57)

24.04.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Ono se také není čemu divit, když dnes i na těch nejnižších úrovních "tajných kosmických programů", jsou již v masivním měřítku používány objekty známé jako "TR-3B", jež disponují aktivním antigravitačním odstíněním. Výše uvedené informace s vazbou na dr. Podkletnova a jeho výzkum, se vztahují do druhé poloviny devadesátých let 20. století. To máme dvacet let do zadu. Za tu dobu, se situace posunula velmi významným způsobem kupředu. Během vlastního šetření jsem zjistil, že během toho jednoho inkriminovaného roku, se dr. Podkletnov nezdržoval pouze v Rusku, ale minimálně ještě jednou, se objevil ve Finsku a navštívil dokonce i Japonsko. V roce 1997 odjel opět do Finska, přičemž byl zaměstnán v místním obchodním podniku. Co během těch čtyř let dr. Podkletnov dělal není známo. Jde o poměrně dost dlouhou dobu nad kterou visí obrovský otazník.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 327x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


RELATIVIZACE TERORISTŮ NAŠIMI HODNOTAMI

24.04.2017    Vlk
 Vlk

Odmítám  sdílet  hodnoty, které  Sergeje  W.  dovedly  až  k  tomu,  že  nastražil  u klubového hotelu  dortmundských  fotbalistů  čtyři nálože. Z nichž  jedna  naštěstí  nevybuchla a  ta, která  měla  nejvíce předpokladů pro  zásah  byla,  naštěstí a shodou okolností umístěna  příliš  vysoko, takže  její  šrapnelová  nálož  šla  nad  střechu právě  kolem jedoucího autobusu. Odmítám  svět, kdy někomu  přijde normální , že  se ubytuje  ve  stejném  hotelu, jako  ti , které chce v  ve jménu mamonu  zavraždit  a dívá se z hotelového okna,  jak nasedají  do  autobusu a  pak odpálí  nálože. A  vůbec mu  nevadí, že  ty  obchody  na prodejní opce  uzavíral  z  hotelového počítače, když  kolem něj  chodili právě  hráči a funkcionáři  klubu,  které  chtěl  o pár  hodin později zmasakrovat.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (1 hodnocení) zobrazeno: 473x (dnes: 4x) diskuze: 1 příspěvekOTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: PRAVDA O 11. ZÁŘÍ - HOST DR. JUDY WOODOVÁ

23.04.2017   Redakce
Redakce

Měly nálety letadel do mrakodrapů Světového obchodního střediska utajit použití energetických zbraní? Dr. Judy Woodová, bývalá profesorka mechanického inženýrství, mluví o anomáliích, které poukazují k tomuto závěru. Dr. Judy Woodová získala doktorát z univerzity Virginia Tech a je bývalou profesorkou mechanického inženýrství. Od 11. září 2001 provedla komplexní forenzní vyšetřování toho, co se 11. září fyzicky stalo Světovému obchodnímu středisku.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 686x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Duben
2017
Po Út St Čt So Ne
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics