Blíženci   29.5.2017   Maxmilián
JEDNODUCHÉ POZNÁMKY NA TÉMA "INKARNOLOGIE" Z PŘEDNÁŠEK JAROSLAVA CHVÁTALA (1)

26.05.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

idská bytost užívá duchovní vědomí (spojené s činností duše a ducha) a fyzické vědomí (spojené s činností osobnosti). Osobnost je soubor psychických a mentálních energií fyzikální povahy, které vytváří předem stanovený specifický účinek v prostředí, za účelem vlastního duchovního růstu. Osobnost tvoří povahové vlastnosti, které se dělí na karmické individuální a rodově   genetické. Karmické povahové vlastnosti si můžeme představit na pomyslné vertikální ose, genetické vlastnosti na horizontální ose. Osobnost se realizuje v bodě   křížení.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (21 hodnocení) zobrazeno: 324x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: SVĚDECTVÍ BOYDA BUSHMANA

26.05.2017   Redakce
Redakce

Corey Goode a David Wilcock analyzují záběry ze svědectví Boyda Bushmana, ve kterých mluví o tajných programech a podrobnostech mimozemské fyziologie. Tohle možná byla zpověď na smrtelné posteli zasvěcence, který byl předním vědcem pro Lockheed Martin a pracoval na věcech, které si umíme jen představit. Nejen sdílí své osobní zkušenosti, ale ukazuje fotografie mimozemšťanů, se kterými byl v kontaktu. Tohle vše je součástí pokračujícího odhalení k poskytnutí pravdy všem.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 468x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


AKTUÁLNÍ ROZHOVOR S ERICHEM VON DÄNIKENEM (2)

26.05.2017   Erich von Däniken
Erich von Däniken

Ano, protože v Jižní Americe máte důkazy o mimozemšťanech. Najdete tam kostry s prodlouženými lebkami. Víme, že v jistých oblastech Ameriky lidé uměle deformovali dětem lebky, aby vypadaly jako mimozemšťané, “bohové”, aby měly hlavy jako oni. Některé lebky, jsou prodloužené lidské lebky, ale jiné nikoliv. Nicméně, některé tyto prodloužené lebky, byly geneticky analyzovány na univerzitě v USA, což vedlo výzkumníka Briena Foerstera, ředitele historického muzea v Paracasu v Peru  k prohlášení, že DNA z těch lebek vysloveně není lidská! Takže můžeme prokázat, že v jisté době byli v Jižní Americe mimozemšťané aktivní.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.2 (14 hodnocení) zobrazeno: 1500x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (25)

25.05.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Jazylka nižšího fyzického vědomí se dotýká podle barvy (frekvence) "schránek". "Schránky" jsou dogmaticky stanovené ideje ve formě informačních polí, odpovídajících potřebám konkrétní evoluční cesty. Jsou palivem pro vědomí na konkrétní cestě. Existuje sedm různých typů evolučních cest určených pro lidskou bytost zde na Zemi. Lidé (inkarnáti) jsou proto rozděleni do sedmi skupin odpovídajících sedmi typům evoluční cesty (vlastní pečeť, symbol apod.). Nižší fyzické vědomí tedy otvírá jen příslušné "schránky", potřebné ke svému vývoji. Když je přijme do sebe, projeví se to (zhmotní) jako skupina nápadů a myšlenek zaměřených k jednomu konkrétnímu cíli.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.6 (12 hodnocení) zobrazeno: 350x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


STUDIJNÍ POZNÁMKY Z PŘEDNÁŠKY JAROSLAVA CHVÁTALA NA TÉMA: GNOSTICKO - KABALISTICKÝ ROZBOR DATOVÉHO POLE AKROSTYCHU "O.R.M.U.S."

25.05.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Písmeno U: Reprezentuje číslo 3: Přináší informace, týkající se procesu uzemnění lidské bytosti v tzv. čase a prostoru. Lidské bytosti bohužel spíše inklinují k formě uzemnění v prostředí či v prostoru. Pracují s vizuálními obrazy zemského jádra a mnohdy zapomínají na faktor času, ve kterém dostatečně kvalitní uzemnění slibuje zafixování se do přítomného okamžiku během jakékoliv aktuální a důležité činnosti. Jde o to, že je-li vědomí spojeno s přítomným okamžikem, dochází k podstatnému zkvalitnění, zrychlení a zefektivnění všeho, na co se soustřeďujeme. Fixace do přítomného okamžiku je spouštěna ve chvíli, kdy jsme schopni spojit se svým vědomím se srdeční čakrou v energiích akceptace sebe sama ve své přirozenosti (princip čistého sebepřijetí). Každý praktický aspekt sebepřijetí evokuje ukotvení vědomí dotyčného člověka v přítomném okamžiku. Sebepřijetí není možné bez paralelní spontánní aktivace přítomného okamžiku a opačně: práce s přítomným okamžikem aktivuje sebepřijetí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.4 (8 hodnocení) zobrazeno: 622x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: VĚDOMÉ RODIČOVSTVÍ A VZDĚLÁNÍ

25.05.2017   Redakce
Redakce

Abychom prospívali v našem měnícím se světě, musíme udělat zásadní změnu v přemýšlení, což nám poskytne vědomé vzdělání a rodičovství. Gregg Braden vysvětluje, že vzdělání je klíčem k vyřešení každého problému, který je zmíněn v první sezóně. S pokroky v technologiích máme příležitost se světem sdílet všechny pravdy, které jsme objevili. Společně s těmito pokroky může vědomé rodičovství pomoct naším dětem přijmout nejhlubší pravdy našeho světa a začlenit je smysluplně a upřímně do svých životů.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (3 hodnocení) zobrazeno: 265x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics