Blíženci   29.5.2017   Maxmilián
OTEPLOVÁNÍ: HLAVNÍ DŮVOD ZMĚNY ZEMSKÉHO KLIMATU (3)

dnes   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

Na mapě Tichého oceánu je bílou barvou záměrně zvýrazněn 180tý poledník, který rozděluje Zemi na východní a západní polokouli. Také jsou vytvořeny čáry, spojující skutečné magnetické póly, odpovídají určitým rokům. To všechno jsem udělala proto, abych jasně ukázala, jak se mění asymetrie magnetického pole v současnosti a taky v nejbližších letech (prognosticky). Uvedu souřadnice skutečných magnetických pólů podle údajů http://wdc.kugi.kyoto-u.ac.jp/poles/polesexp.html (roky 1997, 2005, 2017, 2019, 2020) a orientační předpověď na rok 2050 (zdůrazněný kurzívou), pokud se rychlost a směr driftu skutečných magnetických pólů nemění (souřadnice SMP obvyklé podle centra Tajmyr na zeměpisné mapě).

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 9x (dnes: 9x) diskuze: 0 příspěvků


MIMOZEMSKÉ ENTITY A BYTOSTI "VNITŘNÍ ZEMĚ" (6)

dnes   Corey Good
Corey Good

Mnoho elit pumpuje peníze do nalezení způsob, jak se dostat z planety pryč a začít kolonizovat jiné planety kvůli „zachování druhu“ v případě, že se něco na Zemi stane. A mnoho z nich věří, že…mají různé názory na to, co nastane, až k tomuto slunečnímu záblesku dojde. Někteří z nich se domnívají, že to jen na malou chvíli vyřadí elektroniku. Že to bude to vypadat jako v roce 2000, Y2K fenomém. Nebude to prý ale velký problém. Jiní se domnívají, že nás zasáhne obří masový koronální výron a vše spálí na popel. Skupiny, které tomu věří, poskytují informace lidem, kteří mají prostředky odejít z planety a pokračovat v programu pokračování druhů, který máme již od 50. a 60. let. Už dlouho budujeme podzemní bunkry v místě, na které jste se mě ptali a já jsem o něm nemohl promluvit více během akce "Contact in the Desert". Snažil jsem se nic nevyzradit. Existují bunkry projektu pokračování druhů, které hodlají vyžít k repopulaci planety nebo také poté, co teraformují Mars.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 7x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": FOTON JAKO VESMÍRNÝ GEOMETRICKÝ FRAKTÁL

dnes   Redakce
Redakce

Jak jsme viděli, podstatu vesmíru lze vědecky rozpoznat jako geometrickou formu. Tohle je něco, co dávné okultní skupiny už chápaly a zakódovaly do svých stylizovaných symbolů kříže. Tyto symboly lze najít v jakékoliv organizaci, ve které má Cabal své prsty. Proč je ale tohle důležité pochopit? Jdeme za duchovní filozofie těchto skupin, abychom prozkoumali vědu osmistěnných fraktálů, které definují tvar našeho vesmíru, a více objasňují tuto dávnou moudrost.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 6x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


HOVORY S DUŠÍ S JAMES VON PRAAGH: NUMEROLOGIE S GLYNIS MCCANSTOVOU

včera   Redakce
Redakce

Náš vesmír je tvořen vibrační energií, kterou lze vyčíslit a omezit na jednomístná čísla. Tohle je základ numerologie, duchovního nástroje, který nám může pomoct se přesně naladit na energii všeho a všech v našem životě. Glynis McCantsová se přidává k Jamesi Van Praaghovi a mluví o tom, jak vám numerologie může pomoct získat lepší chápání toho, kým jste, a proč jste tady. Společně nabízí numerologické a duchovní čtení živému publiku. Laura získá lekce z numerologie a napojí se na otce, který mluví o mnoha věcech, které nikdy neřekl. Petrova matka vzpomíná na chvíle, kdy byla mladší a šťastnější. S mnoha členy rodiny, kteří umřeli, jeho matka říká, že pracuje na tom, aby je všechny udržela pohromadě. Otec Karen chce mluvit o svém životě a úmrtí a také o tom, že jí pomáhá se konečně usadit.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 253x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


PETR PAN POTKAL TVŮRCE PYRAMID: Manhattanský projekt falešných zpráv a legend z Long Islandu (1)

27.05.2017   Jack Heart
Jack Heart

Byl to John von Neumann, kdo navrhl implozivní detonační mechanismus pro "Tlouštíka", plutoniovou bombu, která srovnala Nagasaki se zemí a pro kterou tak příhodně měli Němci infračervené pojistky na palubě U-234. Právě von Neumann vybral Hirošimu a Nagasaki jako cíle poté, co jeho první návrh  - Kyoto zamítl americký ministr války Henry L. Stimson. A byl to von Neumann, který podle akademické obce, vypočítal přesnou „výšku“ při které bomby explodovaly… V roce 1950 se von Neumann stal konzultantem "Weapons Systems Evaluation Group" (Skupiny pro hodnocení zbrojních systémů – WSEG). "WSEG" poskytoval rady Americkému sboru náčelníků generálního štábu a ministrovi obrany v oblasti vyzbrojování ve spojení s novými technologiemi. Poté byl stínem stojícím v pozadí  za americkou vládou. Říkalo se, že byl inspirací Stanleyho Kubricka a jeho ikonického filmového hrdiny z roku 1964 – "Doktora Divnolásky".

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 8.5 (12 hodnocení) zobrazeno: 252x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůJE DUŠE SVĚTLEM VESMÍRNÉHO ŽIVOTA?

27.05.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

O barevném spektru víme, respektive o barvě, že barevné vlastnosti jsou dány světlem, které vstupují pozorovateli do sítnice oka, viditelným elektromagnetickým zářením, které je vyzářeno pozorovanou látkou. Bylo zjištěno, že těmito světelnými barvami je obklopeno též lidské tělo. Tahle vyzařující barevnost u živých organismů se nazývá aurou. Aura má různé barvy a vlastnosti, takže u zdravého člověka může vyzařovat do vzdálenosti 30 až 60 cm. O auře se uvádí, že jejím základním energetickým charakterem je pohyb. Tyto světelné kmity jsou vyvolány tím, že duše je koncentrované světlo do jednoho jediného bodu, v němž se soustředí gigantické síly kosmu. Přičemž v tomto pomyslném vesmírném bodu G, je kromě těchto energií skryta Stvořitelova moudrost.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8 (5 hodnocení) zobrazeno: 491x (dnes: 2x) diskuze: 1 příspěvek


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics