ZKOUMÁNÍ VOJENSKÝCH ZÁKLADEN V GEORGII

Miles Jim

Miles Jim

autor

03.07.2019 Rozhovory

Tento rozhovor mezi Andrewem Hindem a badatelem Jimem Milesem odhaluje některé fascinující vhledy do celé řady podivných událostí (netýkajících se jenom UFO) k nimž dochází na vojenských základnách

------------------------------------------------------------------------------

  

Vzhledem k původu Jima Milese byste si mohli myslet, že není vhodným typem k napsání knihy "Mysteries of Georgia’s Military Bases" (Tajemství vojenských základen v Georgii). Byla to první kniha, která se věnuje výlučně zkoumání celé řady paranormálních úkazů na mnoha státních vojenských instalacích. Autor je bývalý učitel a má v oblibě zabývat se minulostí strukturovaným, kronikářským způsobem - jak je patrné z mnoha jeho populárních historických knih. A on, který se v Georgii narodil, strávil většinu posledních dvou desetiletí zkoumáním dějin a strašidelných úkazů v Georgii. Je to užitečná zkušenost pro zkoumání strašidel, UFO a neobjevených tvorů na některých nejtajnějších a nejhlídanějších  místech Georgie.

Satelitní obrázek základen ve Fort Benning, Moody a Kings Bay
© Google Earth

Miles začal psát o Georgiiosmdesátých letech a větší část života strávil sbíráním materiálů. Ve své knize se podrobně zabývá tradicí pozorování UFO poblíž letecké základny Turner, která vznikla v roce 1953 a pokračuje až do dnešních dnů. Zdá se, že UFO se neobvyklým způsobem zajímají o ponorkovou základnu v King’s Bay, která je domovem balistických raketových ponorek typu Ohio. Nad zařízením a nad ponorkami, které nesou nukleární hlavice, byla mnohokrát pozorována černá, trojúhelníková plavidla s blikajícími světly; jedná se o mimozemské návštěvníkym, anebo o tajná vojenská plavidla? 

Ještě podivnější bylo UFO, které bylo popsáno jako „Borgova krychle“, v odkazu na jisté plavidlo zlovolných mimozemšťanů ze Star Treku, které se hrozivě  pohupovalo nad základnou Fort Stewart. Děsivé jevy straší na mnoha místech; patří k nim éterické dítě, chycené na letecké základně  Dobbi

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.