ŽE BYCHOM MĚLI K DISPOZICI PRVNÍ SKUTEČNÝ EMPIRICKÝ DŮKAZ POTVRZUJÍCÍ REALITU AKTIVIT LETECKÝCH SPOLEČNOSTÍ SPOJENÝCH S FENOMÉNEM CHEMTRAILS? PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 28.04.2014 kategorie: Krátké zprávy

Máme k dispozici velmi zajímavé video, které by mohlo být jedním z prvních empirických důkazů podporujícím teorii existence jevu zvaného - "chemtrails". Podívejte se prosím na video, které je uvedeno pod tímto krátkým článkem. Zdá se, že pilot dopravního letounu udělal chybu tím, že včas zapomněl vypnout systém aktivující "práškování". Letoun je zachycen poměrně velmi zřetelně těsně před přistáním.

Pakliže by se prokázalo, že toto video není jen nějaká záměrně vyrobená montáž, pak máme v rukou jistý důkaz, který skutečně potvrzuje smutnou realitu toho, že letecké společnosti pod tlakem vlád aktivně provádějí chemické aerosolové sprejování ovzduší, a to vše samozřejmě bez vědomí a jakéhokoliv souhlasu široké veřejnosti. Možná by bylo skutečně zajímavé použít toto video jako určitý druh konfrontačního nástroje a donutit tak patřičné a zodpovědné orgány k tomu, aby nám vysvětlily, co z křídel tohoto letadla tedy stříká.

Je zjevné, že i navzdory mlhavému počasí je emise chemtrails poměrně zřetelná a těžko zaměnitelná, a to i navzdory stavu počasí. Jednak je poměrně dobře vidět, že stříkající prameny nevychází ze zadní části tryskových motorů. Také je patrné, že se v tomto případě nejedná o vodu rozstřikující se o hranu křídel. Naopak je zřetelně vidět, jak emise vycházejí z několika míst na zadní straně křídel. Nejsem samozřejmě letecký odborník, ale to, co je vidět na tomto videu, mne skutečně zaujalo.

Konečně přesvědčte se sami.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.