WILLIAM TOMPKINS, LUNÁRNÍ MISE "APOLLO" A "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" (2)

Program Apollo

Oficiální lunární program „Apollo“ spočíval v přistání lidí na Měsíci, sběru minerálů, fotografování místa přistání a návratu na Zemi. Tajná část lunárního programu „Apollo“ byla zaměřena na vybudování gigantických (částečně podzemních) lunárních základen, které by mohly pojmout až 10 000 lidí. Část tajné flotily „Apollo“ byla navržena k přepravě kolosálních vrtáků a dalšího vybavení na Měsíc. Vše, co je potřeba k vybudování kosmických stanic. S výstavbou a dalšími přípravami se začalo v roce 1952.

V první fázi bylo plánováno vybudování dalších kosmických stanic na Marsu, případně na některých měsících planet Jupiter a Saturn. V druhé fázi se mělo přistoupit k vybudování kosmických základen mimo naší sluneční soustavu, a to v prostředí pečlivě vybraných dvou exoplanet ze skupiny dvanácti nejbližší slunečních soustav. Ve třetí fázi se mělo přistoupit k instalaci základen ve vzdálenějších oblastech naší galaxie. To byl skutečně velmi smělý plán programu „Apollo“, resp. jeho před veřejností jeho utajené části. Podle Tompkinse námořnictvo a tajné „think tanky“ zapojené do „Tajného kosmického programu“ (SSP), již dlouho disponovaly vyspělými pohonnými technologiemi, které realizace takových misí umožňovaly. Sám k tomu uvádí:

"Pracovali jsme na tajných programech v Douglasově think tanku, který byly klasifikován jako extrémně tajný. V praxi nešlo pouze o zárodečnou fázi programu Apollo, který se nakonec stal veřejně sdílenou aktivitou. Pracovali jsme na misích směřujících hluboko do Vesmíru. Existovala velká snaha zřídit kosmické námořní základny a výzkumná zařízení na každé planetě ve sluneční soustavě. Na některá tělesa jsme se skutečně dostali mnohem dříve, než NASA vůbec začala existovat. Tyto tajné studie jsme prováděli sami. Ne uvnitř námořnictva, ale pro námořnictvo. To bylo dlouho předtím, než Navy Space vůbec začala cokoliv konat“.

 

Drakoniáni, Plazovci a Greys 

William Tompkins ve své knize „Selected by Extraterrestrials: My life

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.