WILLIAM TOMPKINS, LUNÁRNÍ MISE "APOLLO" A "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" (1)

Rozhodl jsem se napsat materiál, který by měl být zároveň jakousi vzpomínkou a uznáním vynikající amerického vědce a insidera Williama Millse Tompkinse. Hlavního designera lunárního programu „Apollo“. Člověka, který se významným způsobem zasloužil o zveřejnění širokého spektra utajovaných informací nejen z prostředí samotných misí „Apollo“, ale především z prostředí tzv. „Tajných kosmických programů“. William Mills Tomkins zemřel 21. srpna 2017 v požehnaném věku 94 let.

 

Mimozemská hrozba

Na toto téma bylo natočeno velké množství různých filmů, jež měly jedno společné téma: mimozemskou invazi, která byla živě vysílána v mainstreamových médiích po celém světě. Je zajímavé, že toto téma, které je ve veskrze populární sci-fi formě prezentováno široké veřejnosti, se ve skutečnosti již dávno v prehistorických dobách stalo realitou. Ovšem to je oblast, o které je oficiálně zapovězeno hovořit. Stejně jako o tom, že již ve 40. a 50. letech si jistá vlivná skupina generálu v nejvyšším velení Pentagonu (letectvo a námořnictvo), počala uvědomovat přítomnost hned několika vyspělých mimozemských ras, které armáda velmi rychle vyhodnotila jako extrémní silné bezpečnostní riziko pro naší lidskou společnost.

V tomto ohledu mám na mysli především plazí a reptiloidní formy entit. Zároveň je ale potřeba dodat, že ve stejnou dobu ke stejným závěrům došly i jiné mocnosti světa mimo USA.  Jak William Tompkins upozorňuje i tato situace byla jedním z několika spouštěčů, jež nastartovaly existenci „Tajných kosmických programů“. Konečně je to patrné i z biografie Williama Tompkinse, jednoho z hlavních návrhářů těchto utajených projektů – jak již bylo řečeno.

Vznik „Tajných kosmických programů“

Nebyl to jen jeden "Tajný kosmický program", ale hned několik, které byly vyvinuty víceméně paralelně k sobě a někdy se ukázalo, že si i navzájem odporují. Všechny tyto programy měly jednu společnou věc: potenciální mimozemská hrozba, a dokonce i mimozemská existence musely být pří

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.