VYSTOUPENÍ Z KOMFORTNÍ ZÓNY

Mardlin PhD. Ema

Mardlin PhD. Ema

autor

04.06.2019 Různé

Kdy jste naposledy udělali něco, co vás děsilo; kdy jste se naposledy opravdu pustili do otestování vás samých, vystavili se riziku a posunuli své hranice tak, jako byste jimi opravdu projeli buldozerem a srovnali je se zemí? V zásadě jde o to, kdy jste naposledy vystoupili ze své komfortní zóny, mimo ni, a vyžili to k tomu, abyste ve svém životě udělali pozitivní změnu, která vás posune dopředu? A naopak, ptali jste se někdy sami sebe: "Co jsem neudělal(a), protože jsem se rozhodl(a) zůstat ve své komfortní zóně, v mezích svého komfortu/pohodlnosti? Čeho jsem mohl(a) dosáhnout, kdybych se rozhodl(a) jinak?"

Kdykoliv a bez ohledu na vaši odpověď, pokud jste někdy úspěšně čelili a překonali určitou obavu z toho něco udělat, tak se vsadím, že jste pak cítili ohromující pocit svobody, naprostého osvobození, hrdosti sami na sebe a uspokojujícího zadostiučinění. Velmi úžasný pocit že, jsem si jista, že budete souhlasit! No a teď si jen na pár okamžiků představte, že se takhle budete cítit po celou dobu. Ten úžasný pocit, když jste něco překonali, prorazili skrze své hranice a následně se cítili nezastavitelní - jako by teď na světě nebylo nic, co by vám (za)bránilo v tom dělat a získat vše, co chcete. Nový způsob myšlení, který vám poskytuje opravdový pocit osvobození; dech svobody dovolující vám žít naplno a plně váš život. A teď si představte, že budete mít možnost toto cítit trvale a vědět, že pokud opravdu chcete, tak jste již našli mimořádně výkonný zdroj, který vám zajistí, že můžete.

Skutečnost, že čtete tento článek, naznačuje, že již v sobě máte pozitivní a proaktivní jádro, což značí, že máte schopnost integrovat/začlenit do svého života hluboké změny a stavět na existujícím nastavení myšlení tak, aby to bylo skutečně nezastavitelné. Zvažovali jste, kdo nebo co byste mohli být, kdybyste neměli komfortní zónu? To je otázka, která provokuje k zamyšlení každého z nás. Většina lidí má něco, co je brzdí, nebo jim brání úplně vystoupit z jejich osobní zóny pohodlí,

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.