V SEVŘENÍ TAJEMSTVÍ (5)

Prokopenko Igor

Prokopenko Igor

autor

29.07.2022 Fenomenologie

Dávní návštěvníci ze vzdáleného vesmíru

V Indii byl učiněn senzační nález - starověké jeskynní malby, které zobrazují podivné bytosti ve skafandrech a předměty, které vypadají jako létající talíř. Archeologové se radují, svět je zmatený. Mezitím americká kosmická agentura NASA narychlo připravuje expedici na Mars. Co tam chtějí najít? Ruští vědci znají odpověď, ale jsou připraveni jít dál. Vědci předložili šokující hypotézu - před tisíci lety přišli na planetu Zemi mimozemšťané, aktivně komunikovali s lidmi a zasahovali do běhu dějin. Odborníci tvrdí, že mají důkazy - archeologické artefakty, starověké texty, stopy v architektuře a malířství. Většina vědců to však považuje za nepřesvědčivé argumenty. Tisíce astronomů pátrají po jejich bratrech ve vzdáleném Vesmíru a zatím nenašli ani stopu, ačkoli nejnovější a dokonalejší přístroje zaznamenávají stále více podivných kosmických anomálií. Nejsou to známky cizí přítomnosti? Zatímco zastánci tradičních názorů se snaží najít přirozené vysvětlení, zastánci pokročilých myšlenek nacházejí stále nové argumenty. Podle nich nás dnes sleduje Vyšší inteligence, jen zpovzdálí. Nakolik to však odpovídá skutečnosti?

Je přijatelné, že naše představy o okolním světě již dávno nejsou předmětem vědeckých sporů, vše je již otevřené a prokázané. Čas od času však dojde k objevům, které nezapadají do běžného obrazu světa. Nedávno přišla senzační zpráva z Indie, kde pracovníci Archeologického muzea objevili v podzemní jeskyni starověké kresby. Vědci byli nejprve šťastní - měli totiž v rukou nové nejstarší vzorky skalního umění. Radost však rychle vyprchala, když si obrazy prohlédli zblízka - na kamenných deskách z hlubin tisíciletí na ně hleděly jakési podivné bytosti, ať už lidé, nebo nelidé. Profesor Bhagat, vedoucí archeologické expedice, vysvětlil, co se stalo s tímto podivným nálezem:

"Co je zde zobrazeno? Předpokládáme, že lidé v pravěku mohli vidět bytosti z jiných planet. Jsme však odborníci na starověké dějiny, ne na mimoz

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.