"UFO" - ÚNIK STOLETÍ (1)

dr. Dolan Richard

dr. Dolan Richard

autor

06.09.2019 Exkluzivně

Admirál Wilson - únik dokumentů

Nejvýznamnější únik dokumentů souvisejících s UFO1 za mnoho let je venku. Mluvím o dokumentech admirála Wilsona. Vztahují se k Thomasi Rayi Wilsonovi, muži s dlouhou a význačnou kariérou v americkém námořnictvu. Wilson byl ředitelem "Defense Intelligence Agency - DIA" (Obranná zpravodajská agentura) od roku 1999 do roku 2002 a předtím působil jako ředitel zpravodajské služby pro náčelníky štábu a zástupce ředitele zpravodajských služeb pro náčelníky náčelníků. Tato pozice je známá jako "J2" a Wilson ji zastával v letech 1997–1999.

Základy toho, o čem se chystám hovořit, byly po mnoho let známy prostřednictvím několika vědců, včetně mě. Mnozí z nás tuto sérii událostí opakovaně diskutovali, ale dosud jsme neměli dokumenty, které by je dokládaly. Mluvil jsem o nich od doby, kdy jsem se o nich poprvé dozvěděl v roce 2007. Jiní, jako Steven Greer a pozdější astronaut Apolla Edgar Mitchell, k nim také učinili mnoho přímých i nepřímých prohlášení. Nedávno se o nich zmiňoval výzkumník Grant Cameron a nově také právník Michael Hall. Vynikající chronologický soupis všech našich prohlášení nedávno sestavil Giuliano Marinkovic.2

O čem tedy mluvíme?

Toto jsou poznámky Dr. Erica Davise ze 16. října 2002. Kdo je Eric Davis? Je to vědec – ale jistě se kvalifikuje jako velmi zajímavý vědec. Po mnohé roky byl v 90. letech členem "National Institute for Discovery Sciences - NIDS" (Národní institut pro vědecké objevy), který byl samozřejmě financován miliardářem Robertem Bigelowem. "NIDS" byl tehdy velmi důležitou organizací a přinesl vědeckou přesnost do mnoha zajímavých oblastí výzkumu spojených s UFO i mimo něj. Například tajemství černých trojúhelníků. A nejznámější z nich, "Skinwalker Ranch" v Utahu; do jehož studia se Davis intenzívně zapojil.

Davis je také blízkým spolupracovníkem Dr. Harolda (Hal) Puthoffa, který založil vědeckou organizaci "Earthtech". Dr. Puthoff má samozřejmě bohatou profesní dráhu ve vědě i ve světě výzvědných služeb.

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly