UFO & MILITARIZACE VESMÍRU. BLÍŽÍME SE K BODU, ODKUD NENÍ NÁVRATU? (2)

Co když UFO „zde byly odevždy“? V listopadu 2004 východně od pobřeží San Diega měl kontrolor leteckého provozu Kevin Day službu jako radarový operátor na USS Princeton, součásti úderné skupiny (Carrier Strike Group) letadlové lodě USS Nimitz. Při několika příležitostech během šestidenního období hlásili vojenští piloti spatření objektů tvaru Tik-Taku, které prováděly pozoruhodné manévry jdoucí daleko za možnosti letadel amerického námořnictva. Tento incident proslavil článek v "New York Times"prosinci 2017, při němž došlo i k odhalení tajného vyšetřovacího programu UFO probíhajícího v Pentagonu.

V nedávném interview v rámci podcastu "Pravda musí vyjít najevo" (Truth Be Told) pak Day sdělil, že UFO mohlo být tam venku už delší dobu, ale začali je pozorovat teprve nedávno poté, co došlo k upgradu radaru.„Proběhla přísně tajná aktualizace našeho systému. Upgradem došlo k prohloubení naší schopnosti spolupracovat a udělali rovněž nějaké vylepšení našeho špionážního radaru a způsobu, jakým to všechno funguje. Myslím, že díky těmto upgradům jsme najednou mohli vidět věci, které tam vždy byly… Tím se vysvětluje i to, proč od roku 2004, kdy se tato technologie, náš upgrade, dostala na trh, už je nyní vidí každý,“ vysvětloval Day.

Komentátor se pak zeptal: „V tu chvíli vás to napadlo, že by mohlo jít o mimozemské UFO?“ Na to Day odpověděl - ano. A dodal: „Po tom odrazu na radaru to je přesně to, co si myslím. Byla to ne-newtonovská fyzika, neklasická fyzika, to, na co jsme se dívali, něco to tedy být muselo. Jsou tu nějaká jiná vysvětlení?“[9] Pozorování Kevina Daye pomohla inspirovat speciální studii mysteriózních UFO. „Tato myšlenka vzešla z popisu UAP od Kevin Daye, že se totiž chovaly jako by šlo o migraci“, vysvětluje dřívější výzkumný vědec NASA Kevin H. Knuth, spolu s Robertem M. Powellem a Peterem A. Reali je autor článku "Odhad letových vlastností anomálních neidentifikovaných vzdušných plavidel".[10] „Taky to vypadalo, jako by po něčem pátraly, protože se pomalu

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.