UDÁLOSTI A KOMENTÁŘE + "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" XI.

 Redakce

Redakce

autor

28.06.2020 Oznámení

K NASTÁLÉ CELOSVĚTOVÉ SITUACI S OHLEDEM NA GLOBÁLNÍ PANDEMII "SARS-CoV-2" VYVOLÁVAJÍCÍ ONEMOCNĚNÍ "COVID-19" SE REDAKCE NAŠEHO MAGAZÍNU ROZHODLA ZAŘADIT PRAVIDELNÉ TÝDENNÍ PŘEDNÁŠKY JAROSLAVA CHVÁTALA NA TOTO TÉMA. SOUČÁSTÍ BUDE I DISKUZE. NAŠE POSLUCHAČE A DIVÁKY BUDEME PRAVIDELNĚ SEZNAMOVAT S AKTUÁLNÍMI SKUTEČNOSTMI VZTAHUJÍCÍMI SE K TOMUTO TÉMATU VÝHRADNĚ Z ALTERNATIVNÍHO MEZINÁRODNÍHO PROSTŘEDÍ. 

!!!! AKTUÁLNĚ ZAŘAZUJEME NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE A AKTUALIZACE Z PROSTŘEDÍ "TAJNÝCH KOSMICKÝCH PROGRAMŮ" A AKTIVIT "POZEMSKÉ ALIANCE" VŮČI "GLOBÁLNĚ- MOCENSKÉMU SYSTÉMU" !!!!

 

OBSAH AKTUÁLNÍ PŘEDNÁŠKY

  • 1. POZORUHODNÝ OBJEV: ENERGETICKÉ VÝBOJE O KAPACITĚ PŮL MILIARDY NAŠICH SLUNCÍ BĚHEM 1/1000 VTEŘINY!!! NAZNAČUJÍ TYTO EXTRÉMNĚ RYCHLÉ OPAKUJÍCÍ SE RÁDIOVÉ VÝBOJE AKTIVITU SUPER-VYSPĚLÉ MIMOZEMSKÉ INTELIGENCE?

  • 2. ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA PŘICHÁZÍ Z BARCELONY KORONAVIRUS "SARS-COV-2" BYL DETEKOVAN VE VODNÍCH ZDROJÍCH MĚSTA JIŽ V BŘEZNU MINULÉHO ROKU - ZNÁME PODROBNOSTI !!!!

  • 3. POZORUHODNÁ HYPOTÉZA TZV. "PROTI-ZEMĚ". NACHÁZÍ SE NA OPAČNÉ STRANĚ ORBITÁLNÍ DRÁHY NAŠÍ PLANETY JEJÍ TAJEMNÉ DVOJČE? MÁME K DISPOZICI SOUBOR VELMI ZAJÍMAVÝCH ARGUMENTŮ...

  • 4. UTAJENÝ 25 LET TRVAJÍCÍ VÝZKUM ZACHYCENÉHO KUSU KOVOVÉ SLITINY (BISMUT - HOŘČÍK - ZINEK) Z OBJEKTU "UFO" - UCELENÁ PREZENTACE INFORMACÍ VČETNĚ FOTOGRAFICKÉ A OBRAZOVÉ PŘÍLOHY. PRVNÍ ČÁST....

  • 5. DISKUZE

PŘIHLÁŠKY SLEDOVÁNÍ ON-LINE ŹIVÉHO VYSÍLÁNÍ - ZDE

 

Těšíme se na virtuální setkání s Vámi tuto středu od 18.30 hodin.

Přednášející - Jaroslav Chvátal

Technická asistence - Jan Kopřiva (webinare@matrix-2001.cz)