"TVŮRCI KŘÍDEL" - O TOM, CO MOŽNÁ NEVÍTE (32)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 13.11.2017 kategorie: Tajné projekty

Zřejmě nejjednodušší způsob, jak vysvětlit "vertikální formu času" spočívá v modelu, který disponuje dvěma osami - osou "x" a osou "y". Přičemž "osa x" představuje horizontální čas a osa "y" čas vertikální. Horizontální/liniová forma času je skutečně věcí iluze naše fyzického vědomí. Bohužel toto iluze rozsáhle ovlivňuje náš způsob uvažování a vnímání procesů uvnitř naší reality.

Nás pohled na makro i mikrokosmos, je tímto vážně narušen. Samostatnou otázku tu samozřejmě je úvaha o tom , jak dalece je tato iluze původu přirozeného, nebo původu uměle implantovaného s nějakým nám skrytým záměrem. Do těchto spekulací bych se nyní nechtěl pouštět, ale předpokládám, že čtenář se nad uvedenými možnostmi řádně zamyslí.

Nicméně podstata vertikálního času spočívá v kontinuálně fungujícím přítomném okamžiku ve kterém jsou jakoby "vertikálně" navrstvena datová pole jejichž povaha tvoří základ existujících událostí. Jinými slovy řečeno, čas je složen ze všech okamžiků, všech zkušeností současně existujících v nulovém okamžikovém stavu, který ale stejně tak může být z jiného úhlu pohledu vnímán jako - "věčnost".

Když se vrátím k dr. Nerudovi, tak ten to v jednom z rozhovorů vysvětluje poměrně jasně:

"Vertikální čas je nástroj prostřednictvím kterého si může člověk vybrat okamžik zkušeností a využít povahu časo-prostoru jako portálu, jehož prostřednictvím může být proveden velmi přesný výběr cílové reality. Jakmile je provedena volba, čas a prostor se stanou kontinuálním faktorem, který způsobí metamorfózu přirozené formy "vertikálního času" do konvenčního iluzorního pojetí "horizontálního času".

A rozdíl mezi "horizontální" a "vertikální" formou času spočívá v tom, že "vertikální čas" souvisí se všemi existujícími zkušenostmi, jež jsou složeny do jednoho momentu současnosti a "horizontální čas" je spojen s linearitou formovanou prostřednictvím vzájemné interakce "příčiny a následku".

"Vzdálené pozorování" je prvek, který do určité míry souvisí s charakteristikou "vertikálního času". Tuto metodu

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly