"TVŮRCI KŘÍDEL" - O TOM, CO MOŽNÁ NEVÍTE (26)

Struktura a analýza "Sedmi super-domén"

Pojďme se vrátit zpět k problematice tzv. "sedmi super-domén". To je výraz, který používá pozoruhodná skupina amerických vědců, kteří založili organizaci pod názvem "Skupina Živé Fyziky" s internetovou adresou (http://lifephysicsgroup.org), která je však v současné době z nějakého, mne neznámého důvodu nefunkční. Myslím, že už to zaznělo v mém předcházejícím textu, ale těchto "sedm super-domén" odpovídá "sedmi super-vesmírům".

Nemohu to samozřejmě nijak prokázat, ale osobně jsem přesvědčen o tom, že dr. Neruda v době, kdy uskutečnil své rozhovory se Sarah, si byl problematiky "sedmi super-domén" velmi dobře vědom, ale potřeboval to nějak zjednodušit, neboť by málokdo pochopil o čem vlastně hovoří. "Labyrinth Group" ve své "Prahové Kosmogonii" vysvětluje, že pojednání o těchto "sedm super-vesmírech", je vlastně jakýsi výňatek většího díla, které bude odhaleno později.

 Podle mého názoru půjde určitě o velkolepou práci, která bude uvolněna ze strany "Cortea" a "Labyrinth Group" v blízké budoucnosti. Nechme se překvapit. Každopádně mi něco říká, že s největší pravděpodobností půjde o materiál, který bude hodně podobný modelu za kterým stojí již jmenovaná "Skupina Živé Fyziky". Jejich materiál mne v mnohém velmi oslovil a proto, bych jedné jeho části, která se dotýká struktury Univerza nyní věnoval trochu času, neboť si myslím, že by tyto informace mohly být inspirující i pro čtenáře.

Takže sedm "super-domén" (SD), neboli "super-vesmírů" lze rozdělit do následujících kvalit:

1. SD Prime - Kauzální povahy

2. SD Myšlenkové povahy

3. SD Unisonické povahy

4. SD Logomorfické povahy

5. SD Syntonicko - Difúzní povahy

6. SD Kvantového potenciálu

4. SD Čtyřrozměrové časoprostorové povahy

Těchto "sedm super-domen"/"super-vesmírů" tvoří dohromady strukturu, kterou fyzikové "Skupiny Živé Fyziky" nazývají "Unum" (viz. obr. níže).

Zjistil jsem, že formace "sedmi super-vesmírů" odpovídá tomu o čem se poměrně podrobným způsobem rozepisuje nejen

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.