TĚLESO "OUMUAMUA" JE OPĚT STŘEDEM POZORNOSTI ------- PODIVNÉ UDÁLOSTI UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY (1)

Začíná to být skutečně zajímavé. Mnohé signály naznačují, že objekt „Oumuamua“ inicioval informační válku mezi složkami „Deep State“, které na globální úrovni kontrolují masmédia a klíčové vědecké instituce a skupinou pracovních skupin na vědecké universitní půdě, kteří se snaží v duchů probíhajícího projektu „Odhalení“ poctivým způsobem informovat světovou veřejnost. Oficiální vědecké instituce stabilním způsobem informují o tom, že objekt „Oumuamua“ není nic jiného než velký asteroid nebo kometu, který do naší sluneční soustavy vstoupil z otevřeného Vesmíru. Pod nezvratnými důkazními prostředky však přiznávající, že toto dle jejich názoru toto těleso vykazuje celou řadu anomálních charakteristik.

Oproti tomu všichni, kteří pravidelně sledují tento portál, obdrželi informace ze strany aktivně fungujících insiderů o tom, že složky „Planetárního korporátního konglomerátu“ s využitím krytí „Tajných kosmických programů“, se prostřednictvím sofistikovaného plavidla projektu „Dark Fleet“ dokázali nejen k objektu „Oumuamua „ přiblížit, ale dokonce i přistát na jeho povrchu. Poté, co byl potvrzen jeho umělý původ, podařilo se, alespoň zběžně prozkoumat i jeho nitro.

 Jinými slovy řečeno, z druhého břehu máme k dispozici informace zcela protichůdného charakteru, než dostáváme z oficiálního mainstreamu. A v těchto dnech došlo k něčemu velmi zajímavému. Tyto dva datové proudy vstoupily do vzájemné kolize. A celá záležitost tím pádem spontánně transformovala na zcela novou kvalitativní úroveň. Před dvěma týdny vyvolaly na mezinárodní scéně poměrně velký rozruch zcela nové informace vztahující se k objektu „Oumuamua“, který do naší sluneční soustavy vstoupil v měsíci říjnu 2017 (https://phys.org/news/2018-09-tracking-interstellar-oumuamua-home.html).

Hned od samého počátku bylo zřejmé, že v přímém přenosu sledujeme bezprecedentní typ objektu, který zjevně pocházel z jiného hvězdného systému. Zde bych chtěl zdůraznit, že vědcům z „Institutu Maxe Plancka“, se na základě

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly