TECHNOLOGIE ORIONU - TAJNÉ ARMÁDNÍ PROGRAMY - MANIPULACE MYSLI A MIMOZEMSKÉ REZIDUUM (3)

Valerián Skupina

Valerián Skupina

autor

13.03.2019 Rozhovory

Otázka: Dokázali jste se prostřednictvím „technologie křesla“ dostat na „druhou stranu“?

Odpověď: Ano.

 

Otázka: Skutečně jste byli schopni se pohybovat v čase?

Odpověď: Ano.

 

Otázka: Můžete mi o „tunelu“ povědět trochu více?

Odpověď: Stěny byly pevné, ale na pohled měly takový vrstevnatý charakter. Označení „tunel“ není zcela správné, řekl bych spíše, že to mělo tvar připomínající „vývrtku“.

 

Otázka: A kdyby někdo dokázal přerušit napájení „technologie křesla“ ve chvíli, kdy docházelo k přenosu na druhou stranu?

Odpověď: Prostě by „zamrzl“ v něčem, co bychom mohli nazvat „meziprostor“.

 

Otázka: Byli i děti posílány do tunelu?

Odpověď: Ano, ale nikdy jsem se nedozvěděl, z jakého důvodu se to dělo. Několik jich ztratili.

 

Otázka: Vzhledem k tomu, že na jedné straně časové smyčky se váš cíl nacházel v budoucnosti a na druhé straně startovací bod byl v minulosti, bylo toto propojení fixního charakteru, nebo se v něm projevovala nějaká dynamika?

Odpověď: Ano. Během prvních testovacích cestách do budoucnosti, se vysílaní rekruti dostali do 6030 n.l. Je zajímavé, že vždycky skončili na stejném místě. Bylo to někde v opuštěném městě, kde se nacházela zlatá socha koně. Když se vrátili zpět, ptali se jich, co viděli. Je možné, že od různých účastníků očekávali jiné odpovědi. Jenomže všichni hovořili o jednom a tom samém místě.

 

Otázka: Je možné měnit realitní procesy někým v minulosti?

Odpověď: Ano a můžete také podobný efekt vyvolat odesláním někoho do budoucnosti. Za určitých podmínek samozřejmě. Americká vláda v současné době využívá technologii cestování v čase, která používá časovou linii Mountak.

 

Otázka: Říkáte, že nyní můžeme změnit realitu, neboť jsme vytvořili dočasnou zpětnou vazbu, která propojuje budoucnost s minulostí?

Odpověď: Ano. To znamená, že bez ohledu na to, co dělají lidé mezi konečným cílem v minulosti a konečným cílem v budoucnosti, zůstanou jakoukoliv změnou nedotčení. Takže např

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly