TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY A POSUN PARADIGMATU SKRYTÉHO TAJEMSTVÍ ANTARKTIDY (5)

Howe Linda Moulton

Howe Linda Moulton

autor

10.04.2019 Exkluzivně

Otázka: Proč se stále více objevují informátoři?

Linda: Jsou to vojenští námořníci (SEAL), fyzici, příslušníci speciálních jednotek. Všichni říkají to samé, jako příslušník SEAL: „Dvě míle pod ledem v Antarktidě jsme se dívali na symboly a hieroglyfy vyřezanými do černého čediče.“ Čedič je jedna z nejtvrdších látek na planetě, vznikla sopečnou činností. Z čediče byly vyrobené až 5 metrů tlusté dveře. Byla tu technologie, které nerozumíme. Po levé straně dveří byly nahoře a dole obdélníky. Představte si technicky, jak otevřít a zavřít cokoliv, co je 5 metrů silné. A on se jen dotkl dveří ukazováčkem. Jako by stěny byly reaktivní, dveře se otevřely. Prošel mnoho z těchto dveří, když se otočil, díval se na znak černého slunce, jak později označil mezi mnoha vzory, které jsem mu předložila.

"Černé Slunce" je spojeno s Mezopotámií a Severní Amerikou. Co je na tomto obrazci tak zajímavé? Chtěla jsem divákům sdělit, kolik jeho záznamů se objevuje v každé historii. Z Anglie jsem dostala jeden z nejcennějších e-mailů, které jsem kdy obdržela. Od nezávislého matematika jsem dostala email s ilustrací podobnou "Černému slunci". Profesorka fyziky ji zveřejnila na webu ve své přednášce o elektrickém náboji a jeho zrychlení na rychlost světla. Jakmile se náboj zrychlí na rychlost světla, stane se koulí (sférou), obklopenou elektromagnetickými poli ve tvaru koule, která odpovídá "Černému slunci". V přednášce použila symbol s 12-ti paprsky. Je tohle zákon, podle něhož pokročilé inteligence ohýbají vesmír, a tak cestují vesmírem z bodu do bodu, jak napsal Einstein. Proč by tento symbol vyřezali na zadní stranu dveří v Antarktidě, kdyby nebyl pro jejich existenci důležitý. Studuji nyní fyziku, zrychlení náboje a zákony fyziky pro rychlost světla, při které se čas zastaví. Když zrychlíte na rychlost světla, zastaví se nejen čas, ale i prostor. Co je okamžik bez času a prostoru? Mluvila jsem o tom s mužem, který nechce zmiňovat svou práci. Řekl:

„Když se fotony pohybují rychlostí svě

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly