TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY A POSUN PARADIGMATU SKRYTÉHO TAJEMSTVÍ ANTARKTIDY (1)

Howe Linda Moulton

Howe Linda Moulton

autor

19.02.2019 Exkluzivně

Časopis vydávaný "Národní akademií věd Spojených států amerických" (National Academy of Sciences) zveřejnil 14. ledna 2019, že Antarktida ztrácí led více než 6x rychleji, než v 80-tých letech. Až dosud bylo největší tání v západní Antarktidě. Předpokládalo se, že jedna až tři míle ledu na východě Antarktidy zůstane zamrzlá, ale nyní je překvapením, kolik východní Antarktidy roztálo jen od roku 2009. Vědci zjistili, že východní Antarktida představuje zhruba 20% z ledu roztátého na tomto kontinentu. Odhad je nyní přes 2,5 bilionů tun ledu a rostou důkazy, že západní Antarktida v příštích 50-ti až 100 leteh rozmrzne. Pokud se antarktické ledové skořápky chovají jako hráz, která zadržuje gigantické ledové vrstvy, a nebude nic, co by je dále drželo, veškerý kontinentální led bude proudit do oceánu a hladina moří bude stoupat.

Během posledních tří let jsem mluvila s vojenskými informátory a vědci o Arktidě v diskuzi o UFO a mimozemské přítomnosti. Jedním z prvních byl vyšší důstojník amerického námořnictva a skvělý letecký inženýr, který požádal, abych mu říkala Brian. On a jeho letka C-130 měli velmi zvláštní zkušenosti z nákladních a záchranných letů v Antarktidě v letech 19831997. Dne 2. ledna 2015 mi Brian poslal e-mailem fotku jeho letky (viz. níže - Brian vpředu se slunečními brýlemi). Také mi poslal mapu s označenými body. Během jeho služby v letce byl více než 300x téměř ve všech částech antarktického kontinentu, včetně jižního pólu.

Stanice McMurdo je 3,5 hodiny letu od jižního pólu. Stanice byla základnou letky. Mezi McMurdo a jižním pólem je horský pás nazývaný Transantarktida, kde většinu času létali. Ve výšce 7.5 – 10,5 km během několika letů posádka viděla stříbrné stroje, které se vynořovaly u vrcholu hor pokaždé takřka přesně na stejném místě, pokud letěli blízko. Dne 30. ledna 2015 jsem vedla s Brianem v pořadu "Coast to Coast" na rádiu rozhovor. Najdete ho v mém archivu, který vedu  od roku 1998, pod názvem „Letecký inženýr amerického námořnictva  viděl stříbrné disky vstupující do údajné ET základny v Antarktidě, která spolupracuje s lidmi" (US Navy flight engineer saw silver disks..).

VLEVO: Brian s brýlemi v kleče a jeho letka C-130
UPROSTĚD: Jižní pól
VPRAVO: "Trans-antarktické pohoří"

 Brian mi v rozhovoru řekl, že:

"Jednou jsme byli asi 10 000 metrů nad tímto transantarktickým pohořím a na začátku pozorování jsme zahlédli lesklý odraz stříbřitých věcí, které mířily dolů. Obrátil jsem se k veliteli letadla a zeptal se, co to tam je. Přes interkom jsem slyšel, že velitel říká, že: “ To nejsme my. Víc nemůžu říct. "

Zeptala jsem se Briana na tvar a pohyb. Řekl:

"Pohyb byl velmi, nechci říct trhavý, ale sporadický. Lesklé předměty z naší nadmořské výšky vypadaly kruhové. Přeletěli možná tři nebo čtyři vrcholy, pak se zastavili, objevil se jeden nebo dva další disky, setkali se s diskem stojícím ve vzduchu a pak se všechny pohnuly jiným směrem nad pohořím Antarktidy".

Zeptala jsem se, jestli se někdo z nich někdy přiblížil k jejich letadlu.  Brian řekl: "Ne, vždy zůstali pod námi. Bylo nám řečeno, abychom o tom nemluvili, jen s naší posádkou." Brian označil na mapě místa, kde on a jeho posádka měli podivné zážitky. Vědci z "National Science Foundation" se ztratili v oblasti "Země Marie Byrd" poblíž jižního pólu v západní Antarktidě, kde posádka C-130 viděla v ledu díry s průměrem 100 metrů. Chci vám ukázat další mapu Antarktidy označenou penzionovaným vojenským námořníkem nedaleko od místa označeného Brianem.

"Navy SEAL" zde v roce 2003 prováděla a zvláštní operaci zkoumající obrovské struktury pod ledem objevené speciálním radarem. Chci se podělit o první část rozhovoru s námořníkem SEAL, který se nazval Spartanem. V roce 2003 se specializovaný tým amerického námořnictva SEAL vydal do Antarktidy prozkoumat geometricky dokonalou osmibokou konstrukci objevenou radarem v blízkosti ledovce Beardmore, asi 93 mil od americké základny McMurdo. Předcházející tým inženýrů a vědců vykopal horní vrstvu jednoho osmiúhelníku vyrobeného z čiré černé substance, která byla postavena na vrcholu dvou dalších černých osmihranných konstrukcí, ty na dalších a dalších jdoucích hluboko do 2 kilometry silného ledu. Následující svědectví je od jednoho z účastníků této operace – námořníka "Navy SEAL" v důchodu. Souhlasil s natočením svědectví dne 19. července 2018.  Jeho hlas byl pozměněn. Sdělil, že osmiboký vstup vedl k rozsáhlým objektům hluboko pod antarktickým ledem, které byly osvětleny a vyhřívány neznámým zdrojem energie.

VLEVO: Lokalizované oblasti anomálních pozorování v rámvi Brianova příběhu
UPROSTŘED: Oblast kde se nachází mohutná černá osmiboká konstrukce
VPRAVO: Lokalizace vojenské základny "McMurdo"

Kdy naposledy byla Antarktida bez ledu? Podle fyziků měla Antarktida tropické klima bez jakéhokoli ledu a sněhu nejméně před sto miliony let, až do doby před 34 miliony lety. Dokonce i poté, co se Antarktida odtrhla od Afriky a přesunula na jih před 80-ti miliony lety, zůstávalo na jižním pólu teplé, dokonce i tropické klima. Poté, před 33 miliony lety, se všechno změnilo na velmi chladné teploty se spoustou sněhu a ledu, který dosáhl tloušťky až 3 kilometry po celém kontinentu. Takže kdy byly postaveny mohutné černé osmiboké konstrukce, které jsou nyní pod hlubokým ledem nedaleko od ledovce Beardmore, a kdo je postavil? Spartan popisuje, co se stalo v roce 2003.

Vrtulník ze speciální letadlové lodě nás dopravil na půl cesty, na jihovýchodní pobřeží Antarktidy. První objekt, na který jsme narazili, byla zeď asi 15 metrů pod ledem. Vrchol této konstrukce byl jako osmiúhelník uvnitř jiného osmiúhelníku uvnitř jiného osmiúhelníku. A šlo to hlouběji, každý další byl hlouběji v ledu. První stavba, k níž jsme se dostali, vyčnívala asi 5 metrů z ledu. Vypadala jako by byla vyrobena z černého čediče. Na fotografiích vypadá jako lesklý černý mramor.

 

---------------------------------------------------------

 

Linda: “Někdo z vás pořídil záznam?“ 

Spartan: “Musíte vědět, že se nevyplatí o tom mluvit, Jsou uplacení, nebo jim vyhrožují.“

 

Linda: “Proč by se lidé měli bát archeologické zprávy?“

Spartan: “Myslím, kvůli další věci. Našli tam technologii, je obtížné o tom mluvit. Vše, co tam najdou, je třeba ohlásit. Vím o tom od roku 2003, ale určitě to tak bylo i předtím. Myslím, že tato struktura byla nalezena, jak mi řekli, na počátku 14. a 15. století. Teprve nedávno se vrátili. Říkám nedávno, bylo to na konci padesátých - počátkem šedesátých let. Operuje tu koalice Velké Británie, US, Francie, Německa, Kanady a Ruska. Posledních 25 let tu existovaly základny všech koaličních zemí.“

“Objekt měl tří patra. Všechny dveře byly stejné, tloušťka byla mezi 5 - 9 metry a byly neobvykle zavěšeny nahoře a v dolní části. I přes jejich váhu se daly otevřít jedním prstem. Stěny byly silné 5-9 metrů a osvětlené zeleným světlem odspoda, ale nepodařilo se nám najít zdroj světla. I při venkovní teplotě 40-ti stupňů pod nulou byla bez jakéhokoli vytápění vnitřní teplota 20o - 22o C.“  “Objektů bylo více, rozloha komplexu byla přes 62 akrů. Většina z nich byla pod ledem. Stropy byly asi 7 až 8 metrů vysoké, lemované něčím jako hieroglyfy, ale ne jako ty, které jsem kdy  v životě viděl. Nevypadaly jako egyptské, či mayské, ale podobně. Jeden z obrázků na stěnách vypadal jako hvězdicový graf.  “Víme, že tu nebyla jen jedna rasa cizinců, myslím, že 50, nebo 60.

VLEVO: Kresba zobrazující místo před vstupem do objektu
VPRAVO´: Kresba zobrazující misto uvnitř objektu s důrazem na zelené osvětlení

Linda: “Máte nějaké detaily k těmto rasám?“

Spartan: “S několika jsem mluvil. Mají lidskou formu, vypadají a mluví tak, s výjimkou menších rozdílů očí a úst. Struktura těla neměla žádné detaily. Žádné vlasy. Někteří mají větší lebky, někteří menší, ale stejný tvar jako lidé.“

 

Linda: “Jaký je rozdíl mezi Homo sapiens sapiens a těmito bytostmi?

Spartan: “Jsou mnohem silnější, mají mnohem větší duševní schopnosti. Kdosi mi říkal, že jsou strategicky na mnohem vyšší úrovni. Mají svůj vlastní původ. Tak jak to chápu, byli v kontaktu s Homo sapiens od začátku.“

 

Linda:Mohli stát za původem Homo sapiens? “

Spartan: “Je to obecný konsenzus, ano, stvořili nás. “  

--------------------------------------

 

Skutečnost, že ledovec Beardmore je v blízkosti obou míst – (stříbrné disky Briana s posádkou C-130/osmiboké objekty v ledu) , vyvolává otázku o geopolitickém území dnes a miliony let zpátky. Pokud byla Antarktida skutečně teplá a tropická (před 34. miliony let) jaké objekty by zabraly 62 akrů, jak popsal Spartan? Když mluvíme o geopolitických územních konfliktech a starověkých rasách, připomnělo mi to  prosinec 1999, kdy mě kontaktoval člověk, který pracoval ve Světové bance. Čím by skutečně mohla být Antarktida na této planetě ve vztahu k jedné nebo více mimozemským přítomnoste?. Zástupce Světové banky mě seznámil s kolegou, který po 23 letech odešel z vojenské zpravodajské služby. Tento člověk z DIA se se mnou chtěl setkat kvůli určitým informacím v mé knize ‘Záblesky jiných realit‘. Řekl: “Lindo, mým úkolem v DIA je sledovat a analyzovat přítomnost a konflikt tří konkurenčních mimozemských biologických civilizací, které ovlivňovaly naši planetu, tuto sluneční soustavu a celou galaxii Mléčné dráhy. “

-pokračování-

Další díly