STŘETY CIVILIZACÍ A BITVY O LIDSKOU DUŠI

 Redakce

Redakce

autor

18.11.2020 Oznámení

A máme tu pozvánku na další on-line přednášku publicisty a lektora Jaroslava Chvátala. Tentokrát na další velmi zajímavé téma: "STŘETY CIVILIZACÍ A BITVY O LIDSKOU DUŠI". Již několik desetiletí probíhá v prostředí naší civilizace veřejná diskuze na silně extrémní paradigma týkající se potenciálních aktivit zástupců velmi vyspělých mimozemských civilizací v prostředí naší planety. Existují důkazy o tom, že se pokouší navázat kontakt a to nejen klasickým způsobem prostřednictvím nadčasových technologií. A co víc, existují náznaky toho, že se tyto bytosti pokouší vstoupit přímo do interakce s lidskou bytostí a to nejen na klasické fyzické úrovni. Tato přednášková prezentace poskytuje odpovědi na široké spektrum kladených otázek, jež se tohoto tématu bezprostředně dotýkají.

TENTO WEBINÁŘ JE JIŽ K DISPOZICI V REŽIMU OFF-LINE ZDE

 

VYBÍRÁME Z OBSAHU:

  • Jaké záhadné fragmenty se nachází na starověkých a středověkých olejomalbách rozsetých ba mnoha místech Balkánu?

  • Budeme analyzovat tajemné objekty pohybující se v zemské atmosféře i pod mořskou hladinou - videa.

  • Americké, ale i ruské námořnictvo pomalu, ale jistě přiznává pravdu. Proč to tak dlouho trvalo?

  • Záhada nacházejicí se nedaleko anglické astronomické observatoře Chibolton není stále vyřešena, ale objevili jsme nová pozoruhodná fakta.

  • Takzvané prstence v "obilí" jsou všeobecně známé, ale už jste viděli prstencové struktury na vodní hladině? Ukážeme Vám je.

  • Zjistíme také, že v prostředí naší planety existuje mimozemský život na mikroskopické úrvovni. Může být pro nás skrytou hrozbou?

  • Připraveny jsou i další související témata.

 

Těšíme se na Vás.
Kontakt na redakci: webinare@matrix-2001.cz (Jan Kopřiva)